Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canım bnde de öksürük oldu hem canım yanıyordu hem korkuyordum dikişlerim için. 2 3 saat arayla pekmez yada ballı süt içmeye özen gösterdim iyi geliyordu sanada öneririm
teşekkür ederim hayatim benimde canım çok acıyor öksürücem diye diken üstündeyim bende aynını yapıyorum ama kesilmiyor bi türlü

Canım bendede olmuştu , dediğin gibi kıyafetin değmesi bile acı veriyordu . Zamanla azalıyor bu hassasiyet .

Benimki acıma gibi değilde, sızı gibiydi 15.günden sonra geçti. Genelde herkeste oluyo ama geçiyo canım merak etme

Ay benimkiside allergan . Artık yanlardan yumuşamaya başladılar
Biri yumusadi gibi benim de gerilse bile masaj yapinca yumusuyor ama hala tas digeri hem de daha buyuk daha sis hala altlari baya sert ust nispeten iyi ama insallah iyi olur esitlenir.zamanla, size de cok.gecmis olsun okudum donmussunuz rapor almissiniz.dinlenin bol bol yormayim kendimizi

Kırkım çıktı :) cok teşekkür edeeim. Daha güzelleri sizlere olsun. bir de siyah dantel aldım ama yükleme hatası veriyor Koray magazasinda 30 tl. Balensiz komple dantel. Koray hangi illerde vardır bilmiyorum ama.
Cok gecmis olsun gule gule giyin, ben de kirkim ciksin duzgun bi.sutyen alisverisi yapacagim su babaanne sutyeni gibi duran sporcu sutyenini 100 lira verdim ya, o paraya ne guzel seyler alinirdi diye dusunuyorum :) :)

Kas zarı altı yönteminde nasıl yapılıyor ? Ağrı daha mı az? Çünkü benim dokum yok bu yüzden kas altı olacak ve korkuyorum
Yine aynı kesiyle yapılıyor kasın altına değil üstüne koyuyorlar dolayısıyla ameliyat sonrası ağrı az oluyor meme üzerine daha erken yatıyorsun yalnız onu koymak için biraz meme dokusu olması lazım diye biliyorum

Ne kadar zaman oldu operasyon sonrası ağrı vs çok oldu mu acaba
2 yıl oldu ameliyat sonrası ağrı aslında çok oluyomuş ama bana doktorum bir pompa taktırmıştı pek hissetmedim kuzenim başka bir doktora oldu o bir hafta kollarını kullanamamıştı

Cok gecmis olsun gule gule giyin, ben de kirkim ciksin duzgun bi.sutyen alisverisi yapacagim su babaanne sutyeni gibi duran sporcu sutyenini 100 lira verdim ya, o paraya ne guzel seyler alinirdi diye dusunuyorum :) :)
Saol canım.. Alınır alınır yeter ki sağlık olsun :)

Peki sporcu sütyenin üstüne siki bi band takildimi size? Üst kismindan bastiran bisey? Bana öyle bisey takildi ve acayip rahatsizim ve sinirimi bozuyo cok skiyo .. silikon yukari kaymasin diyeymis.. 3 hafta takmam gerekde, internettede 6 hafta diye okudum.. burda bu konuyla ilgili pek bisey bulamadim

Çok tşk ederim . Ameliyatın ilk günlerini atlattık ya. Şu anki sıkıntılar hiç birşey onların yanında . Zamanla hepsi geçecektir . Artık memeliyiz diye mutlu olmak var bence :))) bana göre çekilen tüm acılara değer bu canım .

Ya benim sol göğsün içinde gacır gucur bişey var demiştim elimle bastırıp bi bakayım dedim dalgalı dalgalı bişeyler geldi tam o gacır gucur eden yer. Ama dalgalar sert.
Protez mi kıvrılmış yoksa içerde sert bi kapsül mü oluşmuş anlayamadım. Bilen var mı

Bence yarn hemen doktora git eger kapsülsede bastan önlemini alınca tedvi sansı oluyo cnm

Bence yarn hemen doktora git eger kapsülsede bastan önlemini alınca tedvi sansı oluyo cnm
Diğer göğüste bisorun yok çok şükür bununda sadece iç tarafında altta bi kısım. Yani sanki protez kıvrılmış gibi geldi bana anlam veremedim yarın yazıcam doktoruma belki forumda yaşayan bilen vardır tedrigin oldum yoktu çünkü daha önce

Evet taktım tabi 7/24 duş alırken açtım bitek..bende 3 hafta taktım

Yok canım ya sanmıyorum kıvrılma falan değildir bence, çok zor yani olmaz öyle bişey sanırım
Dalgalanma olabilirmi, olan arkadaşlar vardı nası bir his yazarlarsa iyi olur, ama tabi yrn ilk iş dr a sor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…