Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Yeni yılınız baldan tatlı,
kelebek gibi kanatlı,
katlı , yatlı
haftada üç gün ızgara patlıcanlı,
geçen yıldan havalı,
kışın kayakta , yazın plajda ,
seyahati bol ,
geri dönmesi zor,
geliri giderinden fazla,
dolu dolu sazla cazla,
streslere kapalı,
uçuşları milli, etekleri zilli ,
acısı sadece yediğiniz biberde,
tatlısı sağlıkla uyandığınız her günde ,
kilonuz kararında ,
ruh sağlığınız ayarında ,
tabiatın kucağında,
trafiğin uzağında ,
sevdiklerinizle birlikte,
kem gözlerden uzak olsun ...
Tek derdiniz çok gülmekten bayılmak ,
para saymaktan yorulmak olsun!

bazılarınnki önden kapanıo benmki arkadan oldugu için önden daralttım. Biraz sıktı tabı ama dayanlmıcak kadar degl. Sizin amelytnz kacıncı gün eger benm gibi cok yeniyse bence sizde yapın faydasını görrsünüz

maasallah cidden iki hafta doldu benim doktor disinda evden cikmadim, evde bile cok.gezmedim yemegi isi gucu annem.yapti simdi.gidceek ne yapicam diye dusunuyorum dun evde ayakta gezdm sirtim agridi bi sure sonra

Hadi ya... cok gecmis olsun. Agrili olmama ragmen geziniyorum. Ya o bel agrisi bende fazla yatinca oluyo iste... herkesde farkliymis demekki..umarim cabuk iyilesirsin bende hala herseyi kendi basima yapamiyorum malesef..

Sorunmu varki duş için iki hafta beklemen gerekmiş . Ben bir salı günü oldum ameliyatımı ve üç gün sonrası cuma duş yapabilirsin dedi doktor . O yapılan duştan sonra çok aşırı bir rahatlama yaşadım ben .

Bende bşraz problem oldu canım dren çıkarıldıktan sonra sızıntı şeklinde kanama oldu bi kaç gün o yüzden ertelenmişti..

Arkadaslar ameliyat sonrasi normal rutin hayatimiza ne kadar surede geri donebiliriz ? Ameliyat sonrasi araba kullanmak icin ne kadar beklememiz gerekiyor? Ben yalniz kaldigim için en fazla bir hafta yanimda biri kalabilir sonrasi kendim halletmem gerekiyor islerimi

1 hafta yeterli bir süre.. benim bugün 10.günüm ve yavaş yavaş işlerimi kendim yapıyorum.
Sende çok yormadan yavaş yavaş yapabilirsin herkes aynı olmuyor burda 4.gününde araba kullananda var ama ben hala tesirginim araba kullanmakta. Ani refleks gerektiren durumlarda kendimi riske atmak istemediğimden hala araba kullanmadım
Ama acıneşiğin yüksekse daha rahat atlatırsın. Ve ameliyat olacağın yöntem, meme dokunun olup olmaması, kaç cc takılacağı bunların hepsi de etken iyileşme sürecine canım

Aslinda soyle ben daha once dolgu yaptirmistim malesef ve tabi ki sonuc istediğim gibi olmadi dolgu oldugu için meme dokum net anlasilir mi bilmiyorum. Ve dolguyu da bir hevesle yaptirmistim ameliyattan korktugum icin yine pisman olursam ya kotu olursa diye bir suru soru işareti var aklimda!ne yapacagima karar veremiyorum. Ne olurdu bizim de mememiz olsaydi da bunlari konismuyor olsaydik :)

Aynen çok güzel olurdu ama bence silikon doğal memeden daha seksi duruyor.. yada bende olmadığından psikolojik olarak böyle düşünüyorum

Kızlar yazılanları okudum açıdan duramadım diyenler olmuş sanırım ben ameliyat günü narkoz suz bayilcam bu gidişle çok korkuyorum vazgeçiçem nerdeyse benim bir de bacaklar var artı yüze yağ enjeksiyon sanırım 1 gecede asla çıkmamam gerek at çok fena korkuyorum 1 ay sürer benim iyi olmam. Offf bir de 2 küçük çocuğum var sanırım ben bir çılgınım

hersey guzellesmek icin acisiz guzellik olmuyor ya allah verecek yada boyle bi care gezicez ortalıkta ama korkma bayilmisken hepsini hallettir cik! Insallah istediğin gibi olur hersey

Kızlar 350 CC çok mu büyük şuan füze gibiler ve güzel durmayacak diye çok korkuyorum. Boy 1.67 kilo 56. Bu arada ağrılarım azda olsa azaldı. Ama bende öksürük başladı bu kez de dikişlerim e zarar gelecek diye çok korkuyorum

Kas altı daha agrılı kaç günde iyileşrsn o konuda bilgim yok fakat ben kas üstü oldum 8.gün araba kullanabildim. 1 hafta kollarmda ve dikiş yerinde agrı oldu birde dik duramıodum o yuzden kullanmaya calısmadm hıc kullanamazdm cnku. Ama kendi basıma ameliyat oldm ve cıktm refktcm yoktu zorlandım ama kendi kendimi idare edebildim. Yataktan kalkmak zor oldugu için oturur gibi uyudum ilk 3-4 gün. Suan 10. Gün ve hiç amelyt olmams gibiyim. Eger kas üstü olcaksanz 1 hafta size yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…