Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

onceki dokunu bilemiyorum ama benim hic yok gibiydi 335 takildi ve de 49 kiloyum ama kalcam gayet dolgun ince bele gayet gzel durur diye dusndum buyuk olsun biraz istedim, az bile daha buyuk olsa olabilirdi ama acisina dayanamazdim diye dusunup yine iyi diyorum

Boş yere korkuyorsun bence . O korkular bendede vardı şimdi ise ben neden korktumki . Dolu dolu olurdu diyorum. Bir kaç güne alışırsın sonrada benim gibi küçülmesinler diye dua edersin canım. Hangi yöntemle yapıldı senin ameliyatın ve dokun ne kadardı bunlarda fark ediyor tabiki .

Ya ne kadar zayıfsınız siz . Ben kendime balık diyordum buraya girmeden . Artık balina desem yeridir :))))) biraZ kilo vermem gerek . Ama nasıl vereceğim bilmiyorum .

Foto eklemdemi sorun yaladın,sendemi sorun var onu anlamadım.
Biraz iyileşeyim öyle ekleyeyim yazmışsında.
ikiside var cnm şu an çok şiş ya. yarın sargılar alınacak. arzum senin yazında ayyıldız sporcu sütyenini çok beğendim yarın alırım inş. doktor bakalım ne dicek

Ya ne kadar zayıfsınız siz . Ben kendime balık diyordum buraya girmeden . Artık balina desem yeridir :))))) biraZ kilo vermem gerek . Ama nasıl vereceğim bilmiyorum .
canım ya dert ettiğin şeye bak bende 55 56 gibi girdim ameliyata 700 gr protezler diyelim 1 haftadır evde yan gelip yatıyorum 1 2 kilo da öyle aldım. işbaşı yapınca rejime gireriz artık. ama önce sağlık tabiki

Meme dokusu olanlarda mi kas ustu yapiliyor peki? Benim o kadar dokum oldugunu dusunmuyorum malesef

Çalışmaya başlayınca biraz gider bendede. Birde türkiyedeyim diye canım ne çekti ise yedim durdum . Ben her zaman 60 kilo artı oldum 35li yaşlardan sonra. 4-5 kilo verebilsem yeterli bana .

Benm azdı dokum. Büyük ve üst taraflar dolgun olsun istedıgım için hem spor yaptgm için kas üstü daha uygn gördü doktorm

Niye herkesde baska bisey deniliyo anlamiyorum.. yok yani bi sorun yok aslinda.. diklestirmede oldum protezle birlikte..o yüzden mi dicem ama ne alaka.. aynisina geloyo.. vallah bilmiyorum bende daha iki haftam kaldi ama bikkinlik geldii.. havlularla nekdr temiz olur bi insan bilemiyorum..ya bi dus isi birde yüz üstü yatma zamanim geldimi iyiiiice rahatlicam beende

Meme dokusu olanlara kas üstü yapıolar doğal olsun diye. Şuan baska bir sebeptn dolayı hastanedeym oda arkadasm travestı sansıma:) Sohbet ettk brz , bende silkon taktrdm 4 sene önce dedi kas üstü yapılms ve o kdr doğaldı ki sok oldum soncta 0 meme dokusu. Dokunablrmiym dedm tabi dedi bildiğin silikonsz meme yumusaklıgında ama hosuma gitmedi bu kdr yumusak olması umarm benmklerde oyle olmaz

Çalışmaya başlayınca biraz gider bendede. Birde türkiyedeyim diye canım ne çekti ise yedim durdum . Ben her zaman 60 kilo artı oldum 35li yaşlardan sonra. 4-5 kilo verebilsem yeterli bana .
verirsin cnm herhalde bende senin yerinde olsam canımkn çektiği herşeyi yerdim. yavsş yavaş firenle artık bence benim bir haftm daha var sonra işbaşı. dikkat ederim bu göbişin gitmesi lazım önümüz yaz biliyorsun bikiniler bizi bekler

Bilemiyorumki , hepsinin doğrusu farklı demekki. Bizlerde bir sıkıntı olmasın diye doktorumuz ne derse onu uyguluyoruz . Mesela bir
çok doktor masaj yap derken, benimki yapma diyor . Rahat edebilirsen yan ve yüz üste yatmanda sakınca yok diyor .

şansa bak... o yaptirdiysa biz hayli hayli yaptirirz kizlar kas ustunu bak gaza geldim simdi yumuşak olmasin biraz sert olsun isterim bende ayy ne cok sey istiyoriz kizlar

Bende yarın iş başı yapıyorum . Tüm yatırımım ameliyata gitti , artık para kazanma zamanı :)))) tabi bundan sonra biraz dikkat edeceğim . Bikini denince heyecan basıyor ))) Bu arada eşim canlı inceledi Yen'i memeleri .

Genelde herks yumusk ister benm midemi bulanırıo :)) tas gibi olsun istiorm. yumusamaya basladı benmkler böyle kalsa bile olur benm için.

Hadi ya..sende yine iyimis : ) bana 3. haftadan sora aklina geldikce masaj yap .. 2.ay yan .. 4. ay yüz üstü dedi.. neyse yapcsk bisey yok ama guzel uyuyamiyorum malesef.. sen tam olarak ne yaptirdin kac hafta oldu??

beğendimi cnm :)) sonuç ne kıvamındamı olmuş memeler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…