Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Istedigim bu yorumlar iste cok saol dusuncelerin icin diger art niyetli arkadaslara bisey demiyorum yardimci olanlara tsklet

çok haklısın :)))

Düşüncelerimize tercüman olmuşsun canım ellerine sağlık :) hakikaten gına gelmişti.. Ne kadar merak uyandırdıysak, nasıl anlattıysak memişleri :)

Sabah uyanınca baktim yüz üstüyum hala. Elim hemen memelere gitti bişey olmuşmu diye
Ay çok sevindim senin adına. Ben şuan düz bi yatağa bile yatamıyorum hafif oturur vaziyette o da ne kadar uyuyabilirsem işte. Merak ediyorum düz yatamıyorum bari Yan yatayım ne zaman başladın Yan yatmaya

Istedigim bu yorumlar iste cok saol dusuncelerin icin diger art niyetli arkadaslara bisey demiyorum yardimci olanlara tsklet
İnsan protez takılmış memeleri görmek fikir almak istiyor elbette ama ona gelene kadar bir sürü soru işareti oluyor aklında onları soruyor forumda ya da doktor hastane önerisi ya da kendi doktorunun ne dediğini paylaşıp arkadaşların bu konuyla ilgili fikirlerini merak ediyor vs vs. Sizin hiç bu tür soru ya da sorunlarınız olmayıp sadece foto görmek istiyo olmanız insanları rahatsız eden

Hareketli bir Türkiye zamanı geçirdim. Ankaradan uçağım geç kalktı , ve Almanya uçağımı kaçırdım . Bir sonraki uçak için yer verdiler ve nihayet uçaktayım . Koşturmaca oldu ama herşey yolunda benimkiler ile :))) Artık ameliyat sonrası olan arkadaşların arasında olaraktan geri dönüyorum :))) sizleri seviyorum kader arkadaşlarım dektek olanlarda tşk ediyorum

Ay çok sevindim senin adına. Ben şuan düz bi yatağa bile yatamıyorum hafif oturur vaziyette o da ne kadar uyuyabilirsem işte. Merak ediyorum düz yatamıyorum bari Yan yatayım ne zaman başladın Yan yatmaya
Saol canım :) Ikinci haftam biterken yan yattım... Darısı başına :) nelerle sınanıyoruz :))))

Yolun açık olsun.. Yeni yılın kutlu olsun :)

saol canım kader arkadaşım bizleri unutma. iyi yolculuklar. gene yaz bize cnm iyi seneler mutlu yıllar her keze tüm dostlara.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…