Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Yuppiiiiiii yüz üstü yattım bugün :halay::halay::halay:40. Günüm. Doktor dene demisti. Gece aklima geldi bir deneyeyim dedim. Veeee ağrı i falan hicbir sey olmadi. Ay nasıl mutluyum... Nasıl özlemişim oyle uyumayı :olamaz:
Ay super ya ben yan yatarken bile tedirginim uyanip mememe bakiyorum duzgunmu diye:KK48:
Bende cok ozledim yuz ustu yatmayi hazir oldugumda denicem:KK66:

Canim odemler gectikce kaslar deri gevsedikce bende buyume oldu, kuculme olmadi, umarim sendede oyle olur:dua:
Ya buyume sorun degil de yumusama oldu mu alti hafta olmus sizin izleriniz ne durumda ya cok tas mubarek bunlar :) hic dogal gelmiyor az yumusasa bari :KK66: biraz ortada kavusur umarim bir benim gogsumun ortasinin en alti geriliyor sizde de oluyor mu orada kaburga da bitiyor ya bosluga geliyor herhalde iki gogsun ortasi en alt

Yuppiiiiiii yüz üstü yattım bugün :halay::halay::halay:40. Günüm. Doktor dene demisti. Gece aklima geldi bir deneyeyim dedim. Veeee ağrı i falan hicbir sey olmadi. Ay nasıl mutluyum... Nasıl özlemişim oyle uyumayı :olamaz:
Ay cok sevindim darisi basimiza :) ne haldeyiz yahu kolumu kaldirdim yuzustu yattim deyince seviniyoruz cok sukur bu halimize de :) :)

gizemgizem07 gizemgizem07 diyorum kimseyle muhabbet etmeden bir resim koymuş albümüne herkeze beni izle diyor. enteresan geldi. derdi ne acaba bir anlatsada bizde anlasak diyorum :)) haksızmıyım acaba arzum77 arzum77 cum
Ne derdim olcak cnm cok korkuyorum bilgi sahibi olmak istiyorum olanlar nasil memnunmu onu gormek istiyorum guzel oldugunu gorunce gaza geliyorum cesaretleniyorum neden art niyet ariyorsunuz

Cnm benim yapim cok aceleci ya bi an once olsun bitsin istiyorum
Bu forumda başka kişilerin fotoğraflarını kullanarak bizim fotolarımızı görme taleplerini çok gördük yaşadık. Kendini bayan olarak gösteren,aslında erkekmılsn ve bira önceden yazdığım gibi başkalarının fotolarını kullanan üyeler oldu. Bu yüzden biraz şüphe ile yaklaşabilşyoruz. Daha tedbirli davranmaya çalışıyoruz normal olarak.
Fotona baktım,gögüs yapın ve dokun Harika. Protez ile muhteşem bir sonuç alırsın bence.
Birçok doktorun görüşmeleri ücretsiz zaten,gidip görüş fikir al. Burada bizimle paylaşırsın doktor önerilerini bizde sana fikir veririz :KK66:

Ya buyume sorun degil de yumusama oldu mu alti hafta olmus sizin izleriniz ne durumda ya cok tas mubarek bunlar :) hic dogal gelmiyor az yumusasa bari :KK66: biraz ortada kavusur umarim bir benim gogsumun ortasinin en alti geriliyor sizde de oluyor mu orada kaburga da bitiyor ya bosluga geliyor herhalde iki gogsun ortasi en alt
Evet tabii ilk zamanlara gore bayaa yumusadi, ama hala sert tabi biraz daha vakti var sanirim tam meme kivamina ulasmasina. Benim normaldede yakindi meme yapim o yuzden sanirim yine yakinlar, ama yumusadikca dahada yaklasirlar merak etmeyin:KK66:

Bugun
Evet tabii ilk zamanlara gore bayaa yumusadi, ama hala sert tabi biraz daha vakti var sanirim tam meme kivamina ulasmasina. Benim normaldede yakindi meme yapim o yuzden sanirim yine yakinlar, ama yumusadikca dahada yaklasirlar merak etmeyin:KK66:
Bugün tam, 40.gun. Üst kısımlar yumusak ama alt kısımlar hala çok sert. Oralarda yumusayacak mı? Yoksa boyle nasıl sütyen giyilir ki?

Ben ilk bikini denememi hiç unutmama mesela :)) Boyner'e gitmiştik,kabinde Yen'i sezon bikinileri deniyorum,ay nasıl kötü duruyor. Allahtan arkadaşım vardı yanımda,teselli ediyor beni. Bende salya sümük ağlıyorum bunlar ne biçim böyle diye :p
Yaza kadar tabi bir kıvam şekil aldıki mükemmel :nazar: Sabırlı ol,sütyen için acele etme daha var vakte :KK66:

Ben ilk bikini denememi hiç unutmama mesela :)) Boyner'e gitmiştik,kabinde Yen'i sezon bikinileri deniyorum,ay nasıl kötü duruyor. Allahtan arkadaşım vardı yanımda,teselli ediyor beni. Bende salya sümük ağlıyorum bunlar ne biçim böyle diye :p
Yaza kadar tabi bir kıvam şekil aldıki mükemmel :nazar: Sabırlı ol,sütyen için acele etme daha var vakte :KK66:
Evet ya benim de altlar daha sert demek ki normal :) allahim ben de kapsul mu diye endise ediyordum, ay insallah ya yumusar da az sekle girer moral verdiniz sagolun kisin mi olmustunuz siz de

Ne derdim olcak cnm cok korkuyorum bilgi sahibi olmak istiyorum olanlar nasil memnunmu onu gormek istiyorum guzel oldugunu gorunce gaza geliyorum cesaretleniyorum neden art niyet ariyorsunuz
Ay cunku fenalik geldi her yerde ayni mesaji gormekten, nihayet biraz gelistirmissiniz, derdiniz bilgiyse nette bulabilirsiniz before after resimleri de var ayrica bi sey sormuyorsunuz tek derdiniz izlemek, ha derdiniz memeyse onu da yazin nete vardir cokca resim, emeginize yazik kac gundur surada nette meme mi yok

Ay cunku fenalik geldi her yerde ayni mesaji gormekten, nihayet biraz gelistirmissiniz, derdiniz bilgiyse nette bulabilirsiniz before after resimleri de var ayrica bi sey sormuyorsunuz tek derdiniz izlemek, ha derdiniz memeyse onu da yazin nete vardir cokca resim, emeginize yazik kac gundur surada nette meme mi yok
Ne güzel yazmışın S sukufe90 bende senin gibi düşünüyorum

X