Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canım bende de alerjik rinit var aerius kullanıyorum bende ama sadece bahar ayları
Bende de alerjik rinit var lordes vermisti doktor bi onu kullandm bi kutu ameliyattan 15 gun omce birakmistim, ameliytattan beri geniznakintim kesilmedi dun basladim ben de tekrar insallah bi aksilik olmaz

Cok gecmis olsun iyi olduguna cok sevindim, bu korku hep olacak mi bizde ya benim de kapsul korkum var alerjik bunyem de oldugu icin

Cok gecmis olsun iyi olduguna cok sevindim, bu korku hep olacak mi bizde ya benim de kapsul korkum var alerjik bunyem de oldugu icin
Bunlari göze alarak olduk bu ameliyati mecbur korku aklimizin bi kosesinde olcak gibi

Bir de bu masaji nasil ve ne kadar sure yapuyorsunuz, biri daha sert benum ona yapmak daha zor off cok gerginler ya batiyor altlari resmen

Bende 16 Ocak için ameliyat günümü aldım. Dr um Ayşegül Sivri. Kas zarı altı 350-400cc arası deneyip ameliyat sırasında kesin karar verilecek

Ayşegül Sivriyi instagramdan takip ediyorum, iyi bi doktora benziyor ama hiç kendisiyle görüşmedim. Sizin onu tercih etme sebebiniz nedir? Bi de ne kadar fiyat verdi?
Bende 16 Ocak için ameliyat günümü aldım. Dr um Ayşegül Sivri. Kas zarı altı 350-400cc arası deneyip ameliyat sırasında kesin karar verilecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…