Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

g.olsun okudum durumunuzu şükür sorun yokmuş.. insan gözü gibi bakıyor değil mi bir nevi onlarda bebeğimiz sayılır tabi :anne: bende bi yaptırayım pamuklara sarıp sarmalarım memişlerimi :KK70:
Tabi onlar benim evlatlarim evlenmeden evlat sahibi oldum ben :-) en ufacik agrisinda bile aklima milyon tane sey geliyi valla

Evet aslında kimseninki tam simetrik değil sadece bazılarınınki çok belirgin :KK66: bir de emzirme de etkiliyor bence ben daha çok sol göğsümden emzirdiğimden o daha çok boşalmış mesela
Benimkinin arasındada dünya kadar fark vardı . Ama artık iyi diye düşünüyorum . Veya fark minimuma indi ben ilk bakışta anlayamıyorum .

Çok güzel görünüyor cnm maşallah. Konya'ya gidecektin ordamsın yoksa.
Evet canım konyadayım , hem annemleri görmek içim hemde bazı işleri yapmak için . Bu arada anneme diyemedim tabi. . Çok iş yapmamak için kıvırıyorum kas sorunum çıktı kollarımı çok yormamak gerek gibi .yoksa kadın gelmiş kaç yaşına anlamaz Yok yere üZülür.

Ever canım konyadayım , hem annemleri görmek içim hemde bazı işleri yapmak için . Bu arada anneme diyemedim tabi. . Çok iş yapmamak için kıvırıyorum kas sorunum çıktı kollarımı çok yormamak gerek gibi .yoksa kadın gelmiş kaç yaşına anlamaz Yok yere üZülür.
Veya ah kızım ne yapacaktım bu yaştan sonra olmaZsa olmasın der :)))) pekmi Laz'ım der :KK12:

Evet canım konyadayım , hem annemleri görmek içim hemde bazı işleri yapmak için . Bu arada anneme diyemedim tabi. . Çok iş yapmamak için kıvırıyorum kas sorunum çıktı kollarımı çok yormamak gerek gibi .yoksa kadın gelmiş kaç yaşına anlamaz Yok yere üZülür.
ayy canım benim. Allah yardımcın olsun. Bende ailemden kimseye diyemedim. Sizlerle dertleşiyorum. Eşim ve büyük kızım biliyor aileden sadece. Bana dert ortağı oldunuz. Çok sağolun. Kader ortağı olduk burada. Aşağı yukarı aynı sorunları yaşıyoruz. Birbirimizi çok iyi anlıyoruz o yüzden :)):KK200::KK15:

ayy canım benim. Allah yardımcın olsun. Bende ailemden kimseye diyemedim. Sizlerle dertleşiyorum. Eşim ve büyük kızım biliyor aileden sadece. Bana dert ortağı oldunuz. Çok sağolun. Kader ortağı olduk burada. Aşağı yukarı aynı sorunları yaşıyoruz. Birbirimizi çok iyi anlıyoruz o yüzden :)):KK200::KK15:
Aynen öyle vallaha , burda birbirimize destek oluyoruz :KK200:

Çok tşk ederim canım. Sabah doktor yeniden kontrol etti, direnleri çıkardılar biraz daha rahatladım . Az evel hotele yerleştim . Ameliyatı atlattığıma göre en ağrılı iki üç günüde atlatırım artık . Ama benim tahmininden çok daha fazla ağrılarım var . Sonuca bayıldım tek kelime ile. Bunlar benimmi gerçekten diye dokunup duruyorum
L limette beni de izler misin cnm sonucu merak ediyorum:)

kızlar size bir süprizim var. hastaneyi aradım. Gülden Hn.la konuştum. Doktor konusunda kararsızım diye. Saolsun beni kırmadı. Hocaların hocası Prof. Dr. Murat Topalan da yapalım ozaman senin içine sinmediyse dedi. Ameliyat günüm bir gün kaydı. 27.12.2016 inşallah bende size katılıyorum kızlar.
arzum77
kattina

-violet
Aleph87
bitsedegitsekya
cancanan2738
CharmAddict
limette
miskpap
Senacicekk

kızlar size bir süprizim var. hastaneyi aradım. Gülden Hn.la konuştum. Doktor konusunda kararsızım diye. Saolsun beni kırmadı. Hocaların hocası Prof. Dr. Murat Topalan da yapalım ozaman senin içine sinmediyse dedi. Ameliyat günüm bir gün kaydı. 27.12.2016 inşallah bende size katılıyorum kızlar.
arzum77
kattina

-violet
Aleph87
bitsedegitsekya
cancanan2738
CharmAddict
limette
miskpap
Senacicekk

77CEYLAN 77CEYLAN canim senin adina cok sevindim:)) ben de gecen gün hasan beyle görüstüm, 1 ay sonraya gün aldim ben de:KK54:
:KK54:

Benimde asimetrim vardi ama cokda belli degildi ikisine ayni takildi . sekil olarak gorduguz gibi zaten nur topu ikizlerim :-) -ki sen daha yeni sayilirsin ben 7aylik olmama ragmen hala sıktığım zaman çürük ağrım ,hala hissizliğim var. Sağ tarafim ilk zamanlardan beri yumos yumos agrisiz sızısızdı. Sol tarafim hala sert hala hissizlik var. Sol gec iyilesicek belliki. Cok az daha sık disini sonra ameliyat oldugunu bile unutuyosun ben arada bi aklima gelip masaj yapmasam sıkmasam aml.oldugumu hatirlamiycam bile.
Maşallah çok büyük oldu seninliker:KK48:

X