Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Sağol canım :)) ben balenleri çıkarınca sütyenler bi şekilsizleşiyor acayip oluyor onun için sevmiyorum çıkarmayı.
Doktorum ok verdikten sonra artık balenli sütyenlerin zararı olmaz değil mi,? Sen ne zaman başlamıştın kullanmaya?

Bence zaten zor bir ameliyat oldugu icin cogu doktor işin kolayına kaçıyordur.. iyi ki arastırmıssın ozaman canım iyice.. Ben oldum olası yüzüstü yatmayı pek sevmem boguluyormusum gibi hissediorum bana öyle bişey dememişti , 3.ayda senin durumundan dolayı cagırmıstır kuzum gelişmeleri görmek icin ben bi sonrakine 6.ayda gitmiştim, çok şanslısın aslında cunku daha çok görüosun doktorumuzu

Canım benim gogus altı ve gogus arasında yoktu karıncalanma gibi hissediyordum tamamen ama gecmişti.., 1 senede hisleri gelende oluyor bazen.. iyi düsün hep kuzum

Ha doğru bak daha çok göreceğim ben zaten doktorumuzu çok övdüğüm için aile mensuplarımdan da bişeyler yaptırmak isteyenler var; liposuction vs. Bu gidişle daha çok görürüm, aile doktoru olacak Adam
Yüzüstü yatmayı ben de sevmem hiç yatamam normalde
Ama üç gündür zorluyorum kendimi ve öyle uyuyakalmışım bile! Sırf memelerin hatrına, yoksa hayatta yatmam öyle

Tabi,şekli garip oluyor ama memeye takınca,içi dolunca sütyenin tekrar şekle giriyor merak etme
Valla net hatırlamıyorum ama üçüncü aydan Sonra kullandım sanırım.Rahatsız ettiysede dediğim gibi çıkarttım :) Üçüncü aydan altıncı aya doğru daha rahatlıyor gögüs.

Canım benim gogus altı ve gogus arasında yoktu karıncalanma gibi hissediyordum tamamen ama gecmişti.., 1 senede hisleri gelende oluyor bazen.. iyi düsün hep kuzum
Betus123 canım, his tamamen kayıp mı yoksa çok az var mı? Arzum diyordu, sen gözünü kapat başkası bi iğne ile dokundursun meme başına, öyle his ne kadar var test edilebilirmiş. Benim de sağ meme ucunda his yoktu biraz korkmuştum hatta çünkü meme başı kesisi oldu benim. Şükür ki 1 ay içinde geri geldi his. Eskisi kadar hassas değil ama belki o da geri gelir bilmiyorum

bana da 1 ay sonra dedi doktor. hissin gelmesine cnm

aynı doktora mı oldunuz kızlar :)

Ya bu arada yeni ameliyat olanlar sutyeni hic cikariyormusunuz benim vucudumun parcasi gibi oldu ilk geodigimden dusa kadar cikarmamistim gormedim bile :) simdi bebe yagi suruyorum onunu acip cikaran var mi bi sorayim dedim :)

Demek başka şubelerine de bakmam gerek Canım... Ben sadece ten rengi biraz üçgen bikiniye benzeyen bişey bulup aldım ama daha süslü bişey istemiştim

Nasıl gidiyor hamilelik? Herşey yolunda mı?
Şimdilik iyi gidiyor sagol canim hersey yolunda diyelim:)))

Ya bu arada yeni ameliyat olanlar sutyeni hic cikariyormusunuz benim vucudumun parcasi gibi oldu ilk geodigimden dusa kadar cikarmamistim gormedim bile :) simdi bebe yagi suruyorum onunu acip cikaran var mi bi sorayim dedim :)
Doktor ilk kontrolden sonra ara sira cikarmama izin verdi. Bende çıkarıyorum valla.. Naapim çok sıkıyor birde yikama ve kuruma süresinde özgürüm :)

Aynı fikirdeyim

Ben arada çıkarıp yarım saat oturuyorum çünkü sıkıntı bastı bu sütyenden artık 13. Günüm bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…