Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

aynen tatlım ya 420 çok abartı durmuyor. ama güzel olmuş. bana gidermi işte onu doktorla bir konuşalım. olanın en büyüğü buda abartımı oluyor :))

Doktorum bana dermatixsi ultra gel verdi. Ama henuz kullanmaya baslamadim. Kabuklarin bitmesi gerek dedi. Suan sadece bacoderm sürüyorum. O da antibiyotik.

Ya benim bugun besinci gunum sabahtan beri bi sislil var ki sormayin agri kesici aldim gecmedi, davul gibi sisler, bir de iki gogsumun arasi aciyor ara ara bu sislikler nasil gececek bi fikriniz var mi ben sutyeni de hc cikarmiyorum

Ya benim bugun besinci gunum sabahtan beri bi sislil var ki sormayin agri kesici aldim gecmedi, davul gibi sisler, bir de iki gogsumun arasi aciyor ara ara bu sislikler nasil gececek bi fikriniz var mi ben sutyeni de hc cikarmiyorum
Adet tarihin yakin mı.. Ben bugün onu farkettim.. Adetim bitmek üzere ve şişlikler biraz daha indi gibi.. Sanırım adet tarihi yaklaşınca bir de onun hassasiyeti ekleniyor.

O zaman normal süreç.. Ben ilk defa bugun kendimi cok iyi hissettim. Uc haftam bitti. O şişlikler agrilar icin ilk bir hafta normal bence. Doktorum normal de içtiğim agri kesici yanina parol ekledi.digerinden iki saat sonra parol ic dedi. O da iyi gelmişti bana.

Bana sadece parol verdi ya bi tane de antibiyotik diger agri kesici neydi senin

Koltukaltı tarafından balenin baş tarafından biraz makasla delip balenleri çıkartabilirsin Sonra dik orayı,ben öyle yapıyordum. Balenli giyindigimde memede iz yapar,şeklini değiştiriyor ne kadarda olsa..
Çok değişmiş,daha güzelleşmiş memelerin maşallah canım

Kızlar , bu balen dediğiniz şey nedir . Anlayamadım ben bir türlü ?

Sağol canım, 350 ve 325 cc.
Bu kadar heyecan yapacak ne var ameliyat korkusu mu yoksa istediğim gibi olmaz düşüncesi mi?
Ameliyattan önce uykusuz kalma bol bol dinlen

Canım cok gecmiş olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…