Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ben biraz üstte mi duruyolar dedim o da inecek onlar daha çabuk olsun istiyosan bandaj takıyım istersen dedi bende oki dedim evet ağrılar dediğin gibi sadece ben uyuyup uyanınca çok eziyet çekiyorum çok ağrım oluyo canım :KK43:
Çünkü sargıların senin erken alınmıştı neden bandaja ihtiyaç duydu merak ettim anladım şimdi canım. Attım ben foto kızlar bakabilirsiniz. Çıplak çekemedim henüz ama. Çok hareketsiz kalma çok aşırıda yapma o zaman şiddetleniyo. Bence bi kaç günün var ondan sonra rahatlıcaksın bak gör :)

Çünkü sargıların senin erken alınmıştı neden bandaja ihtiyaç duydu merak ettim anladım şimdi canım. Attım ben foto kızlar bakabilirsiniz. Çıplak çekemedim henüz ama. Çok hareketsiz kalma çok aşırıda yapma o zaman şiddetleniyo. Bence bi kaç günün var ondan sonra rahatlıcaksın bak gör :)
Ama hic goremiyoruz tatlimmmm

kızlar size bir süprizim var. hastaneyi aradım. Gülden Hn.la konuştum. Doktor konusunda kararsızım diye. Saolsun beni kırmadı. Hocaların hocası Prof. Dr. Murat Topalan da yapalım ozaman senin içine sinmediyse dedi. Ameliyat günüm bir gün kaydı. 27.12.2016 inşallah bende size katılıyorum kızlar.
arzum77
kattina

-violet
Aleph87
bitsedegitsekya
cancanan2738
CharmAddict
limette
miskpap
Senacicekk

Hayırlı olsun canım içine sinen doktor olması çok iyi olmuş tabi. Biran önce geçsin günler artık dimi :))

Ben biraz üstte mi duruyolar dedim o da inecek onlar daha çabuk olsun istiyosan bandaj takıyım istersen dedi bende oki dedim evet ağrılar dediğin gibi sadece ben uyuyup uyanınca çok eziyet çekiyorum çok ağrım oluyo canım :KK43:
Ben o bandajı hala takıyorum canım..çok faydasını gördüm üstlerin şişinin inmesinde, 2 gün daha takıcam sonra çıkarıcam

Ben o bandajı hala takıyorum canım..çok faydasını gördüm üstlerin şişinin inmesinde, 2 gün daha takıcam sonra çıkarıcam
Bende kullanırım diye düşünüyordum o bandajı hep merak ediyordum ama benim 7.günde oradaki şişlikler geçmeye başladı ödemi çabuk atıyorum sanırım. Çok iyi duruyolar ayy kızlar iyi ki yaptırmışız yaaa :KK31::KK73:

Canim cok begendim harika olmus.. umarim biz henuz olmayanlarin da seninki gibi guzel olur.. nasilsin? Cok zorlandin mi yalniz?[/
Otelde yan gelip yatıyorum . Arada odanın içersinde dolaşıyorum . Yatıp kalkarsan zorluyor ama onun dışında dayanabiliyorum . Birde kalktığımda düşecekler diye tutuyorum memişleri ilk başta. Aşağıya doğru çektiğini his ediyorum . Hemen köşede pizzacı varmış , oraya kadar yürüdüm pizzamı yedim geldim . Ama ne olursa olsun yalnız zormuş . kolları çok oynatamayınca ceketimi gitmek için personelden yardım aldım .

X