Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Herkese soruyorum ne zaman bu sertlik gerginlik biticek , bitmesede azalicak biri yazsin ayol kizlarr
Benim 5.gün ağrım baya hafiflemişti. Ama 12 gün sürdü yataktan kalkarken ağrıma durumu. 15.gün kollarımı rahatça kaldırabiliyordum. 1 ay olacak sol taraftai drenin çıktığı minnacık nokta kesik varmış gibi sızlıyor ara ara:))) az ama rahatsız etmiyorda çok ilginç koca ameliyat ağrısı geçti o hala sızlıyor

5. Gun bugun baya bi sertler . Bakalim bi bir hafta sonra az da olsa yumusarlar insallah
Yumuşarlar canım ben hergün bi tık daha farklı olduklarını hissediyorum suyu bol iç ben maydonoz suyu ve adaçayı çok içtim ilk 4 gündeki o şişlik bir anda indi diyebilirim onların faydası olmuştur mutlaka diye düşünüyorum.

Canlarım en güzel besin trabzon hurması hücreleri ve dnayı yrnileyici özelliği olan başka meyve sebze bilmiyorum açıkçası. Dokuların iyileşmesini hızlandıran kanı temizleyen antioksidan özelliği olan aynı zamanda ödemi attırıp, ameliyat sonrası sertliği yumuşatan.. Yani bunların hepsini aynı anda yapan başka bişey bilmiyorum.

Göğüs altımı ölçtüm iyice gerilemiş rakamlar. Göğüs alt 74
Göğüs üst 87 çıktı 13cm ile hala c cup görünüyorum. ama sırt genişliğide vardır 2 cm falan onu çıkarsak 11cm ile de b cup oluyorum sanırım. Ya sütyene geçenler yazabilir mi göğüs bedeninizi deneme yanılmayla mı buldunuz yoksa birebir bu rakamlar tutuyor mu!? Biz 14cm le 13cm şu bu diyoruz ama sırt genişliği işin içine girince cup büyük küçük olabiliyor değişiyor o aradaki rakamı nasıl buldunuz
Tam göğsü ölçmenin bi yolu varmı ona göre sütyen alınabilir mi? Markalara görede destekli desteksiz olarakta değişiyor iç hacim

ameliyat olmuş arkadaşlar çok geçmiş olsun.yeni olacaklara da şimdiden hayırlı olsun.:KK66:

X