Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Çok geçmiş olsun Canımm, memnun olmana çok sevindim :) 405 cc mi takılmış?
Şimdi otelde yanlız mısın? Umarım rahat geçer
Göz kapağı ameliyatı da olacağını bilmiyordum, rahatsız ediyor mu şu an?

Evet canım . Benim memelerde baya bi asimetri vardı .
Doktor bile ciddi derecede sizdeki asimetrik dedi. Allergan proteZ kullanıldı . Bir taraf 405 cc diğer taraf 485 cc . Daha ufağı bedenimle uyumlu durmamış ve ben dolğaldan bi tık büyük olsun az göstersin demiştim

Evet Can'ım şimdi otelde yalnızım . Göz kapağını da yaptırdım istiyordum ama meme çok daha ağır basıyordu bende . Gözde bir ağrı sancı Yok .sadece tam açamıyorum bandlı diye .

Evet Can'ım şimdi otelde yalnızım . Göz kapağını da yaptırdım istiyordum ama meme çok daha ağır basıyordu bende . Gözde bir ağrı sancı Yok .sadece tam açamıyorum bandlı diye .
çok çok geçmiş olsun. yardımcın olsa iyi olurdu. İnşallah sağlığına tez vakit kauşursun cnm.

Ben Almanya'da yaşıyorum aslında ama İstanbul'a geldim taktırmak için . Ataşehirde Estetika hastahanesinde oldum ve doktorum Aykut Mısırlıoğlu .
Bende Ataşehir Estethica da oldum Cuma günü Dr Uğur Özdemir. Hastane ve personelden oldukça memnun kaldım. Doktorumda çok iyi. Sen memnunmusun Aykut beyden?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…