Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Merhabalar,
Kızlar bugün göğsümde biraz hassasiyet ve gerginlik var diğer günlere göre. Biraz huzursuz etti beni bugün. Umarım en kısa zamanda kendi memelerimiz gibi uyum sağlar vücudumuza.

Tabi resim yüklersiniz bakarım sizde benimkilere bakabilirsiniz. Hepimiz birbirimize yardımcı oluyoruz burda

Geçmiş olsun.. Sorunsuz süreçlerin olsun inşallah

ayyy çok sevindim canım. bu gün hep senden haber bekledik.

Çok gecmiş olsun canım ömürlük olsun bi ömür böyle mutlu olun insallah sorunsuz agrısız

Kızlar bi sorum var.. geçen gün bi arkadasımın cok eskiden protez taktırdıgını öğrendim ve doktor gogus ucunun bi 4-5 cm altından beri keserek koymuş, ne gogus altı cizgisinde, ne de gögüs ucu.. tam ortası, üstelik bunu da ben bu şekilde ameliyat ediyorum burdan kesiyorum diye söylemiş? İlk defa böyle bişey duydum ve gördüm garip geldi, sizin fikriniz ne?

Canım benim teyzemin öyle ama 15 sene önce falan yaptırmıştı o, eski halinin tam alt bitiminden kestiği için protez konulma mesafesini hesap edememiş..öylede kaldı, dediğin gibi ne altta ne uçta arada bir yerde kesi izi..

Bana da hesap edilememiş gibi geldi iz daha kolay kaybolur diye özellikle ordan yapılması gibi bi mantık olamaz cınku :/

Gebelikle emzirmekle falan hiç ilgisi yok protezin. Yani eşim beklentiler içinde daha yakından tanımak istiyor:))) ama benim daha 1 ay olmadı yani uçları çok hassas oyüzden daha çok bişey anlayamadım

Çok çok geçmiş olsun canım hayırlı uğurlu olsun :))

Bende ilk defa duydum ilginç ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…