Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Resim çeksene bakalım canım

Resim çeksene bakalım canım

Evet gordum ya ben kucuk meme seviyorum, o yuzden guzel geliyo bana:)) diklestirme olmasa ben bu ise girmezdim yani.. hasan findika olucam ben de
Seninkiler küçük değilmiş zaten sadece emzirmekten sarkmış,benimkiler seninki kadar büyük olsa ben de yaptırmazdım ama gördüğün gibi hiç yok Bu arada Hasan Fındık ne kadar fiyat verdi sana?

L limette seni merak ediyoruz canım
Canım, sabah oldum ameliyatımı . Üst göz kapağı ve meme birlikte yapıldı . Berbat bir şekilde ağrılarım var, sanki kaburgalarım kırık gibi . Bir arkadaş yazmıştı Öküz oturuyor sanki göğüs kafesimde ve kollarımda.
Şimdi yeminden ağrı kesici verdiler ,rahatlattı . Hangi boy silikon kondu bilmiyorum . Doktorum dedi ama , sanırım norkozun etkisi ile tam algılayamadım . 405 duydum ama emin değilim . Doğaldan bir tık daha büyük olsun istiyorum demiştim buğün çizimi yaparken. Bir iki de resim gösterdim . Ama kesinlikle abartı değil . Şu an güzel geliyor gözüme . Ve çok çok mutluyum . Küçülsün felan istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…