Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Evet neyseki canım ya ben yapı olarak sıkıntıya hiç gelemem o bakımdan sanırım stres yarattı

ya ben napayım 2 3 gündür tam uyuyamıyorum. 2 hafta var nasıl dayanıcam uykusuzluğa. şimdiden göz altlarım şişmiş morarmış Stesten. Bir an önce atlatayımda bende derim artık korse sıkıyor ne yapayım diye :)

ya ben napayım 2 3 gündür tam uyuyamıyorum. 2 hafta var nasıl dayanıcam uykusuzluğa. şimdiden göz altlarım şişmiş morarmış Stesten. Bir an önce atlatayımda bende derim artık korse sıkıyor ne yapayım diye :)
İnşallah canım bian önce gir çıkta stres yapma bi sürü dua ettim girmeden önce :))))) hayırlısıyla sende gir çık sonra fotolarına bakalım hihihhh :KK200:

İyi haftalar canım ❤️ Çok daha iyiyim çok şükür. Beklediğimden kolay geçti bu operasyon. Kas altının kolay geçeceğinide anladım bu sayede :KK66:
Sen ne ameliyati oldun canim, meme ameliyatini cok eskiden olmusdun hatirladigim kadariyla. Eskiden meme ameliyati olmus yani en az aradan 6 ay gecmis olanlar beni izleyebilirmi diye bir rica da bulunacagim. Cunku o zmn artik oturmus oluyor. Ben de resim koydum, izleyebilir misin beni de:KK66:))

Sen ne ameliyati oldun canim, meme ameliyatini cok eskiden olmusdun hatirladigim kadariyla. Eskiden meme ameliyati olmus yani en az aradan 6 ay gecmis olanlar beni izleyebilirmi diye bir rica da bulunacagim. Cunku o zmn artik oturmus oluyor. Ben de resim koydum, izleyebilir misin beni de:KK66:))
Senin gorunmuyo foton

Arkadaslarrr:KK200:Ben de resim koydum, beni de izlermisiniz lutfen:anneadayı:? Bir de ameliyatinin uzerinden yaklasik 6 ay gecenler de (cunku o zmn artik oturmus oluyor ya) beni izleyebilirmi diye bir rica da bulunacagim. Benim annemin gögusleri cok buyuk ve de sarkdi o yuzden korkuyorum benim de öyle olacak diye:mad:...

X