Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Hadi ya. Korkutma ya beni . Daha ufaklı oluyor ortaya çıkar gerçek hali . Benim doktoruma cup c istiyorum dedim . Tam cup ne olur bilemem diyor. Resimdeki büyüklüğü nasıl hoşuna giderli , sistem sana en iyi bu boy gider diye çıkardı dedi. Ben sistemin en uygundan az daha büyüğünü istedim
Canım 450-500 cc c cup tan büyük olur, çünkü sen sıfır meme değilsin, senin dokun var

Benimde öyle olmuştu,korkma istifa edince narkozu atar rahatlarsın ..
tuzlu çubuk kraker falan varsa ye iyi gelir. Birde bulantı için ufak serumlar takılıyor,kendini iyi hissetmezsen söyle hemşireye taksın .
Geçmiş olsun :KK66:
Aynen rahatladim.tuzlu cubuk yedim zaten bombos kaldi midem . Yarin da goguslerimde bukadar fazla agri olurmu sence arzumcumm

Kızlar bide bişii sorcam yarın duş günü banyo yapan varmı aranızda sorun oluyomu biraz korkuyorum da :KK43:
Canım hiç korkma, o kadar rahatlıcaksınki..bende korkmuştum sütyeni çıkartırsam memem yamulur falan diye korkuyodum hatta:)))))
Ama sonrasında süper rahatlamıştım çok iyi gelmişti ilk duş, hiç korkma yani

Aynen rahatladim.tuzlu cubuk yedim zaten bombos kaldi midem . Yarin da goguslerimde bukadar fazla agri olurmu sence arzumcumm
İlk birkaç gün ağrı olur bu şekil,sonra rahatlamaya başlarsın merak etme. Ama zorlama kendini istirahat et,evde bol bol yürü. Çok yatağa mahkum etme kendini. Kolları zorlama,itme çekme yapma .. Bol sıvı tüket,su iç. Ananas ödeme çok iyi geliyor,yiyebilirsin :KK66:
Bitki çayları yasak,içme sakın :))

İlk birkaç gün ağrı olur bu şekil,sonra rahatlamaya başlarsın merak etme. Ama zorlama kendini istirahat et,evde bol bol yürü. Çok yatağa mahkum etme kendini. Kolları zorlama,itme çekme yapma .. Bol sıvı tüket,su iç. Ananas ödeme çok iyi geliyor,yiyebilirsin :KK66:
Bi nebze azalsa yeter
Hepsine tamamdir :) Allah razi olsun :))

bugün bana doktor ameliyattan bir hafta önce yeşil çay ve ananas yeme dedi
ödem yapar dedi arzum

geçmiş olsun canım. mormalmi bu durum
Narkozun yan etkileri mağlesef :KK43: çok geçmiş olsun...
Anestezi olayı benim için sıkıntıydı çünkü ailemde kas hastalığı var, risk grubundayım onun için anestezi ilaçlarına kas gevşetici karıştırılmadı bana. Çoğu yan etkiyi (baş dönmesi, bulantı, kusma, halsizlik) bu kas gevşetici nalet şeyden dolayı oluyormuş..
O olmayınca tabi ameliyatım 8.45 de başladı 10.00 bitti. Gözümü açtığımda saat 10.10 du hemşire şaşırdı, ne çabuk uyandım diye. Uyanış o uyanış, sanki pazar uykusundan dinlenmiş gibi fit hissettim, o gün daha bi kere bile uyuklama olmadı, bulantı vs hiç olmadı zaten

Gittim geldim doktorun yanına. Anlaşmada ilk başta zorluk çektim ama sonradan anlaştık. Kas altı yapılacak . O şekilde silikonlar güzel gizlenir ve belli olmazmış. İki meme arasında 100 cc bir fark var dedi. Bunu iki farklı boyut silikon ile düzeltecek . Kendi dokum ile birlikte 450-500 cc olur sesi bitmiş hali . Üç farklı simülasyon yapıldı ve ben orda boya karar verdim . Resimde doğal ama bir tık abartısı var gibi duruyordu . İnşallah çok büyük olmaz
Woww
Nasıl ya şimdi Sana 500 cc mi takılacak,??

2. Gün benim için en zor gündü hastaneden çıkmadan önce ağrı kesici yaptır onlar daha etkili çünkü. 3. Gün çok daha rahatlayacaksın.
Koltukaltlarına soğuk kompres yapmıştım ben Ağrım çok olduğunda ve bayağ iyi gelmişti

2. Gün benim için en zor gündü hastaneden çıkmadan önce ağrı kesici yaptır onlar daha etkili çünkü. 3. Gün çok daha rahatlayacaksın.
Koltukaltlarına soğuk kompres yapmıştım ben Ağrım çok olduğunda ve bayağ iyi gelmişti
Anladim canim evet yaptrcam agri kesici , oglen cikicam zaten

Narkozun yan etkileri mağlesef :KK43: çok geçmiş olsun...
Anestezi olayı benim için sıkıntıydı çünkü ailemde kas hastalığı var, risk grubundayım onun için anestezi ilaçlarına kas gevşetici karıştırılmadı bana. Çoğu yan etkiyi (baş dönmesi, bulantı, kusma, halsizlik) bu kas gevşetici nalet şeyden dolayı oluyormuş..
O olmayınca tabi ameliyatım 8.45 de başladı 10.00 bitti. Gözümü açtığımda saat 10.10 du hemşire şaşırdı, ne çabuk uyandım diye. Uyanış o uyanış, sanki pazar uykusundan dinlenmiş gibi fit hissettim, o gün daha bi kere bile uyuklama olmadı, bulantı vs hiç olmadı zaten
sevindim cnm. geçmiş olsun.

bugün bana doktor ameliyattan bir hafta önce yeşil çay ve ananas yeme dedi
ödem yapar dedi arzum
Ameliyat öncesi kan sulandırıcı etkisi olan şeylerin tüketilmesi yasak. Bitki çayları,aspirin,bilmeden kullanacağın bir ilaç bile kan sulandırabilir. Bu yüzden beslenmene yediklerine dikkat edeceksin tabi.
Ananas ödem atar ama kan sulandırıcı etkiside vardır. Ameliyat öncesi değil,ameliyattan bir hafta kadar sonra yenilmesinde büyük fayda vardır. Ameliyat hemen sonrasında kan sulandırıcılar kullanılmaması gerekiyor. Bitki çayları da tüketmemek gerek :KK66:
Yeşil çay evet ama ben ananası bilmiyodum alıcaktım yarın arzum77 arzum77 yazınca almıyım o zmn
Ben karın germeden bir hafta kadar sonra çok tükettim,karın germe ve lipo sonrası çok şişlik oluyor çünkü. Bir sorun yaşamadım. Ananasın ödem atıcı etkisini nettende bulabilirsin :KK66:
Öneri benim,tercih senin :KK66:

X