Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Baya baya oturdum okudum bi sürü mesajı:) korkacak bişey yok yani var da yık. Ameliyat bu kesicekler protez koyacaklar dikişleriniz olacak kas ağrınız olacak ama ben şunu farkettim ertesi gün muayene için korseyi çıkardı doktor ben çok acicak diye düşünürken aksine ağrım geçmişti:) nefes alırken acı çektirende yatıp kalkarken acıtanda korsenin sıkmasındanmış meğer:))
Tam 3 hafta oldu benim bir gram ağrım yok baya baya avucuma alıp sıkıyorum acımıyor hissizlikte gitti ameliyat öncesi nasılsa şimdi de aynı şekilde benim tenim.

Beni sadece sol göğsün altındaki drenin geçtiği yer zorladı bugün akşam bile ters bi harekette acıdığını hissettim ama hemen geçti sonra o biraz acıtıyor hastanede verilen ilacın etkisi geçince. Dikişlerim hiç bi vakit ağrımadı mesela.

Yatıp kalkmak zor ama kalktıktan sonra sıkıntı yok otururken sıkıntı yok. Ağrım yüzünden uykum bölünmedi hiç deliksiz uyudum. 7-8 gün sonra dümdüz yatabiliyordum. Sol göğüs çok şişmişti oda indi. 3.gün banyo bile yaptım. O beni çok rahatlattı.
Benim sadece göğüs altından kesi oldu oda çok az bi iz var şuan bile.
Göğsümde sarkma yoktu ölçümde mesafe 14 cm çıktı. Ama göğsümde yoktu:) gerçi göğsün küçük olmasıyla alakalı değil küçük göğüslü bi arkadaşım vardı göğüs ucu çok aşağıdaydı mesela. Ama doktorlar başarılı bişekilde toparlıyorlar.

Vücudumda hiç yağ olmadığı için biraz yapay duruyor şuan benimkiler.
Oturması için dua ediyorum artık çünkü çıplakken çok belli oluyor.

Yeni evliyim buarada ve çocuk için 2017 hazirandan sonra dedik eşimle. Protezin bununla bir alakası yok doktorunuza söylüyorsunuz ameliyatı ona göre yapıyor zaten ben söyledim. Bi sakınca görmedi.

Buarada asıl ağrıyı baş ve sırt ağrsıı olarak yaşadım ben narkozun etkisinden kaynaklı ağrılar. 2.gün başladı sırt ağrım baktım geçmiyor harekette edemiyorum. Korseyi gevşettim zorlamamak için o bölgeyi ve az biraz squat yaptım göğsü hiç çalıştırmadan sırtımı rahatlatmış oldum.
4.günden sonra şiddetli başağrım başladı ağrıdan ağladım o kadar geçmediki!!!
Garip bi şekilde ödem atmak için yediğim maydanoz başağrıma iyi geldi.

Şuan 3.haftam ve göğsüm yumuşadı. Hala sert tabiki çünkü göğsüm yoktu yağım yoktu deri gergin duruyor ama protez elime gelmiyor yinede. Sadece ne çok yumuşak ne de çok sert.

O kadar okudum birazda yazayım istedim:)
Baya baya oturdum okudum bi sürü mesajı:) korkacak bişey yok yani var da yık. Ameliyat bu kesicekler protez koyacaklar dikişleriniz olacak kas ağrınız olacak ama ben şunu farkettim ertesi gün muayene için korseyi çıkardı doktor ben çok acicak diye düşünürken aksine ağrım geçmişti:) nefes alırken acı çektirende yatıp kalkarken acıtanda korsenin sıkmasındanmış meğer:))
Tam 3 hafta oldu benim bir gram ağrım yok baya baya avucuma alıp sıkıyorum acımıyor hissizlikte gitti ameliyat öncesi nasılsa şimdi de aynı şekilde benim tenim.

Beni sadece sol göğsün altındaki drenin geçtiği yer zorladı bugün akşam bile ters bi harekette acıdığını hissettim ama hemen geçti sonra o biraz acıtıyor hastanede verilen ilacın etkisi geçince. Dikişlerim hiç bi vakit ağrımadı mesela.

Yatıp kalkmak zor ama kalktıktan sonra sıkıntı yok otururken sıkıntı yok. Ağrım yüzünden uykum bölünmedi hiç deliksiz uyudum. 7-8 gün sonra dümdüz yatabiliyordum. Sol göğüs çok şişmişti oda indi. 3.gün banyo bile yaptım. O beni çok rahatlattı.
Göğsümde sarkma yoktu ölçümde mesafe 14 cm çıktı. Ama göğsümde yoktu:) gerçi göğsün küçük olmasıyla alakalı değil küçük göğüslü bi arkadaşım vardı göğüs ucu çok aşağıdaydı mesela. Ama doktorlar başarılı bişekilde toparlıyorlar.

Yeni evliyim buarada ve çocuk için 2017 hazirandan sonra dedik eşimle. Protezin bununla bir alakası yok doktorunuza söylüyorsunuz ameliyatı ona göre yapıyor zaten ben söyledim. Bi sakınca görmedi.

Buarada asıl ağrıyı baş ve sırt ağrsıı olarak yaşadım ben narkozun etkisinden kaynaklı ağrılar. 2.gün başladı sırt ağrım baktım geçmiyor harekette edemiyorum. Korseyi gevşettim zorlamamak için o bölgeyi ve az biraz squat yaptım göğsü hiç çalıştırmadan sırtımı rahatlatmış oldum.

Şuan 3.haftam ve göğsüm yumuşadı. Hala sert tabiki çünkü göğsüm yoktu yağım yoktu deri gergin duruyor ama protez elime gelmiyor yinede. Sadece ne çok yumuşak ne de çok sert.

Çok iyi yazmışsın cnm, neredeyse tüm merak ettiklerimi. Silikonlarını

Çok güzel yazmışsın cnm yüreğine sağlık. Fotoğrafının altına yorumumu yazdım gerçi ama söylemeden geçemicem, gerçekten çok iyi olmuş göğüslerin,sağlıklı günlerde kullan inşallah. Mesajından anladığım kadarıyla 7 8 ay sonra gebe kalabiliyormuşsun doktorunun söylediğine göre:KK50: Eğer öyleyse, silikonun gebeliğe pek etkisi yoksa ben de bu sömestırda hiç durmammm hemen taktırırım. İstanbul dışında yaşadığım için kafamdaki doktora gidip görüşme de yapamıyorum.
Peki eşinin tepkisi ne oldu? Yani beğendi mi (hoş beğenmese de erkekler söylemez iş işten geçmiştir çünkü) yada cinsel hayatı olumsu etkiliyor mu? Biz kadınlar kocalarımız sözlü olarak bişey demese de bakışından dokunuşundan çok şeyi sezinleriz. Ben de yeni evliyim o yüzden bunları çok merak ediyorum:KK15:

Oooo... Gün alınmış :KK66: Hayırlı uğurlu olsun tatlım,en güzel sonuçlar olsun :KK15:
saol canım inşallah :KK36:
arzum benide izlemeni istiyorum artık

1.60 boyum 48 kiloyum
Kiz ben catlicam yaa.160boy48kilo ne yaa:KK17:benim boy 152,kilom ameliyata girerken 52idi.bir hafta sonra 55oldum.tabiki odemler oldu ama bu zayıf
Canım çok çok geçmiş olsun, insanın en çok kendisine nazarı değermiş zate:KK43:
Şimdi iyisindir umarım. Seninle hemen hemen aynı zamanda olduk sanırım, bende 24 ün de olmuştum, benimkide hala şiş ve gergin ama morarma olmadı bende, o sanırım yapıyla ilgili canım
Teşekkür ederim evet ben de 28inde oldum. Bugün daha iyiyim. şişler ve morartilar giderse çok daha iyi olcam.kiz ben neye nazar ettim ki.olduktan sonra begenmedim biri büyük biri küçük biri bi tarafa diğeri diğer tarafa bakıyor dedim. önceden burda ogremdiklerim olmasaydı düzeleceğini, istedigim görüntüye zamanla kavusacagimi bilmeseydim delirirdim:KK58:

X