Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bence simülasyon dışında en güzeli deneme sütyenleri
Bana öyle doktorla 330 cc protez denemiştik
Olacak boyutu ağırlığını hissediyorsun böylece
Üzerine kıyafetini giyip bakınca gerçeğe yakın sonucu görebiliyorsun
Evet,gerçi bu yöntemde tam net sonucu vermez. Çünkü protez olan dokunun üzerinde daha büyük durur. Protez doku altına veya geleli kas altına koyuldugunda baskıya mağruz kalır Ve biraz daha ufak durur :)
Evdede bu deneme yapılabilir. Cc demek geliyor demektir. Misal 330 gr pirinci buzdolabı poşetine koyup penye bir sütyenin içine koyup bakabiliriz :KK66:
Ama dediğim gibi bir iki tık daha küçük duracağını hesap edin .

Ameliyat öncesi kan sulandırıcı etkisi olan şeylerin tüketilmesi yasak. Bitki çayları,aspirin,bilmeden kullanacağın bir ilaç bile kan sulandırabilir. Bu yüzden beslenmene yediklerine dikkat edeceksin tabi.
Ananas ödem atar ama kan sulandırıcı etkiside vardır. Ameliyat öncesi değil,ameliyattan bir hafta kadar sonra yenilmesinde büyük fayda vardır. Ameliyat hemen sonrasında kan sulandırıcılar kullanılmaması gerekiyor. Bitki çayları da tüketmemek gerek :KK66:

Ben karın germeden bir hafta kadar sonra çok tükettim,karın germe ve lipo sonrası çok şişlik oluyor çünkü. Bir sorun yaşamadım. Ananasın ödem atıcı etkisini nettende bulabilirsin :KK66:
Öneri benim,tercih senin :KK66:
Daha çok yeni bugün 4. Gün 1 hafta sonra alayım o zaman sen baya bilgilisin bu konuda ... çok teşekkürler ❤ bu arada estetik ameliyat dövme gibiymiş bi kere başlayınca arkası geliyomuş :)) dövmeden eminim tek bi tane yaptırıcam diye başladım şuan 8 dövmem var ... ameliyatı görücez bakalım :)

Daha çok yeni bugün 4. Gün 1 hafta sonra alayım o zaman sen baya bilgilisin bu konuda ... çok teşekkürler ❤ bu arada estetik ameliyat dövme gibiymiş bi kere başlayınca arkası geliyomuş :)) dövmeden eminim tek bi tane yaptırıcam diye başladım şuan 8 dövmem var ... ameliyatı görücez bakalım :)
Ayyy ben hic oyyle dusunmuyorum agri bas donmesi bulanma derken yok baska biyerimi yaptirmam :) suan resmen buzagi oturuyor göğüslerimin ustunde dun sabah ameliyat olmustum :KK43:

Yaa sorma :))) İnsan yaptırdıkça yaptırıyor. Heryerinin güzel ve kusursuz olmasını istiyor :süslü: Dolgu,botox bile Harika bir keyif veriyor :KK51:

Ayyy ben hic oyyle dusunmuyorum agri bas donmesi bulanma derken yok baska biyerimi yaptirmam :) suan resmen buzagi oturuyor göğüslerimin ustunde dun sabah ameliyat olmustum :KK43:
O pişmanlıklar geçecek,ağrılar bitecek ve düşünmeye başlayacaksın :KK48: Ama gerek gördüğün başı bir yer yoksa şimdilik düşünmezsin. İlerisinde düşünürsün :ıslık:

Ameliyat öncesi kan sulandırıcı etkisi olan şeylerin tüketilmesi yasak. Bitki çayları,aspirin,bilmeden kullanacağın bir ilaç bile kan sulandırabilir. Bu yüzden beslenmene yediklerine dikkat edeceksin tabi.
Ananas ödem atar ama kan sulandırıcı etkiside vardır. Ameliyat öncesi değil,ameliyattan bir hafta kadar sonra yenilmesinde büyük fayda vardır. Ameliyat hemen sonrasında kan sulandırıcılar kullanılmaması gerekiyor. Bitki çayları da tüketmemek gerek :KK66:

Ben karın germeden bir hafta kadar sonra çok tükettim,karın germe ve lipo sonrası çok şişlik oluyor çünkü. Bir sorun yaşamadım. Ananasın ödem atıcı etkisini nettende bulabilirsin :KK66:
Öneri benim,tercih senin :KK66:
teşekkürler memetörümüz. :KK200::KK36:

Slm kizlar ne alaka dersiniz belki ama benim aklima takildi acaba dogum kontrol haplarinin bi sakincasi felan olurmu

Canım 450-500 cc c cup tan büyük olur, çünkü sen sıfır meme değilsin, senin dokun var
miraculous miraculous canım koyacağı silikonu söylemesi bana bitmiş hali yani olan dokum ile birlikte 450-500 cc olur dedi . Ya benimde sormak hiç aklıma gelmedi , olan dokum ne kadar diye. Resimde hayat iyi duruyordu büyüklüğü . Ama gerçeği daha ufak olur demiş arzum77 arzum77 galiba. Ay kafam çok karışık ya hala . Birde akşam arkadşöile cup ları karşılaştırdık evde nedim cup böile knnn cup başı arasında dünya fark var. Almanya'nın cup b si çok daha ufak

miraculous miraculous canım koyacağı silikonu söylemesi bana bitmiş hali yani olan dokum ile birlikte 450-500 cc olur dedi . Ya benimde sormak hiç aklıma gelmedi , olan dokum ne kadar diye. Resimde hayat iyi duruyordu büyüklüğü . Ama gerçeği daha ufak olur demiş arzum77 arzum77 galiba. Ay kafam çok karışık ya hala . Birde akşam arkadşöile cup ları karşılaştırdık evde nedim cup böile knnn cup başı arasında dünya fark var. Almanya'nın cup b si çok daha ufak
Tatlım,bak benimde biraz dokum vardı . 400 cc ile iki beden büyüdü göğüslerim. Ama protez kas zarı altına koyuldu,kas altı olsaydı biraz daha ufak olurdu mesela. Seni izlemeye aldım,bak nasıl büyümüş 400 ile :))

Hmmm tamam anladım canım, o zaman senin göğsünü 70-100 cc gibi düşünsek, 350-400 cc bi protez takılıcak. Bence çok hoş olur, ve b cup olmazsın canım sen şimdi b cup sundur nerdeyse. D cup olursun bence sen:KK66:

X