Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bu arada ameliyat ustunden 6 ay 1 yil gecmis arkadaslarin fotolatini da gorsek superr olur. bu 6 ay sonra tam oturacak meselesi nedir bi gorsek:)))

Dün sabah ameliyat oldum. Çooook ağrım oldu. Tek başıma yatıp kalkamadım sağlam refakatçi lazım. Ataşehir estethica nın personeli çok güleryüzlü yardımcı oluyorlar. Bu sabah direnler çıkınca biraz rahatladım ama oturup kalkmak işkence gibi

Dün sabah ameliyat oldum. Çooook ağrım oldu. Tek başıma yatıp kalkamadım sağlam refakatçi lazım. Ataşehir estethica nın personeli çok güleryüzlü yardımcı oluyorlar. Bu sabah direnler çıkınca biraz rahatladım ama oturup kalkmak işkence gibi
Seni merak ediyodum çok geçmiş olsun ❤

Heh seni merak ettimm.sen tek mi girmistinn?? eve ciktin mi? cok mu kotu yaaaa

Boyle durdugun yerde de agriyo mu delice ya? hic hareket etmesek olmaz mi:))))
Bazen ağrıyo durduğun yerde ben mümkün olduğunca dik oturmaya çalışıyorum o zmn daha iyi bide mutlaka hareket et etmezsen daha çok ağrır ... evde yürü sürekli ben öyle yapıyorum ... sana ne verdi ağrı kesici fln ?

b
Manuel dr. Araç 3 hafta kullanma dedi evde takılcaz artık :)
Miskap 3-4gun sonra ağrıların geçiyor sislerin iniyor ve oh iyilestim sanıyorsun ama sakın sakin zorlayim deme. ben ne cekiyorum. dün kontrole gittim. sol memede hâlâ sıvı var. saliya kadar vücut atmazsa yine sıvıyı bosaltacagini söyledi doktor.okadar korkuyorum ki.3gundur sadece wcye ve yemek yemeye kalkiyorum.aman diyim 10gun yat dinlen kalkma.:kızgın:

b

Miskap 3-4gun sonra ağrıların geçiyor sislerin iniyor ve oh iyilestim sanıyorsun ama sakın sakin zorlayim deme. ben ne cekiyorum. dün kontrole gittim. sol memede hâlâ sıvı var. saliya kadar vücut atmazsa yine sıvıyı bosaltacagini söyledi doktor.okadar korkuyorum ki.3gundur sadece wcye ve yemek yemeye kalkiyorum.aman diyim 10gun yat dinlen kalkma.:kızgın:
Aaaaa ne diyosun :KK43:((

X