Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Gordum yorumunu:))) herkes hemfikir diklestirme konusunda:)) seni gorebiliyor muyum??
bitsedegitsekya bitsedegitsekya seni izlemeye aldim.benimkiler de çok sarkikti.ama 400 cc ile toparlandı. benim eski halimden kötü mu seninkiler.en son yaşadığım kötü durum olmasaydı sisliklerim olmazdı bir hafta daha geçsin inşallah yeni fotoğraf yuklicem.hep beraber görürüz toplanıp toplanmadigini:KK52:

:bicak::bicak:W
Tamamen sana bağlı bu karar kuzum bende 32 yaşındayım 13 yaşında kızım 16 aylık oğlum var artık bebiş düşünmüyorum ama geç bile kalmışım yazık onca yılıma diyorum yakın zamanda bebek düşünüyorsan önce bebek yap emzirme süreci bitimini bekle derim önce silikon istersen ameliyat sonrası memişlerin tam oturması 1 yıl desek hamilelikte ve emzirme döneminde benim olmayan memişler bir şişti sorma baya gerginlik hissediyorsun emzirmenin ilk 3 ayı falan silikonla birlikte o gerginlik hissi nasıl olur bilemem bir dr danış derim.. engel değil evet ama yakın aralıklarla düşünüyorsun ya o yüzden bilgilen bence..[/QUOTE
Böyle hesap yapınca bebek için kafadan 2 sene geçiyor:bicak: sömestıra kadar karar vermem gerekiyor

bitsedegitsekya bitsedegitsekya seni izlemeye aldim.benimkiler de çok sarkikti.ama 400 cc ile toparlandı. benim eski halimden kötü mu seninkiler.en son yaşadığım kötü durum olmasaydı sisliklerim olmazdı bir hafta daha geçsin inşallah yeni fotoğraf yuklicem.hep beraber görürüz toplanıp toplanmadigini:KK52:
Cnm bak izledim seni.. benimkinde senin eski hali gibi.. daha buyuk belki sadece

Ezik gibi her msjın altına kızlar beni de izleyin demek istemesem de yine yazıyorumo_O

Ezik gibi her msjın altına kızlar beni de izleyin demek istemesem de yine yazıyorumo_O
Bizimde -Siz ekleyin öyle izlemeye alalım.. demek hoşumuza gitmiyor İnan'ın. Bir güvenlik önlemi gibi düşünün. Yoksa sapık değiliz bizde,göster memeni bakayım falan değil olay yani :))
bitsedegitsekya bitsedegitsekya foto ekledi misal,acaba sadece protezle düzelirmi diye bir düşüncesi vardı ama fikrimizi beyan ettik. Onunda fikri netleşmiş oldu biraz daha bence .. Siz ekleyin,bizde izlemeye alalım. Sonra silersiniz fotonuzu bizde izlmeden alırız. Sizde görmüş olursunuz bizde . İleride ameliyat olup sabit albüm yapınca sabit izlmede kalırız birbirimizi :KK66:

Bizimde -Siz ekleyin öyle izlemeye alalım.. demek hoşumuza gitmiyor İnan'ın. Bir güvenlik önlemi gibi düşünün. Yoksa sapık değiliz bizde,göster memeni bakayım falan değil olay yani :))
bitsedegitsekya bitsedegitsekya foto ekledi misal,acaba sadece protezle düzelirmi diye bir düşüncesi vardı ama fikrimizi beyan ettik. Onunda fikri netleşmiş oldu biraz daha bence .. Siz ekleyin,bizde izlemeye alalım. Sonra silersiniz fotonuzu bizde izlmeden alırız. Sizde görmüş olursunuz bizde . İleride ameliyat olup sabit albüm yapınca sabit izlmede kalırız birbirimizi :KK66:
Katiliyorum. bunda utanilacak bisi yok ki. kim ister ki gogusleri sarkik ya da asiri kucuk olsun. yuzunu cekmeyebilirsin ki sonucta. kim oldugunu bilmeyecegiz yani

Katiliyorum. bunda utanilacak bisi yok ki. kim ister ki gogusleri sarkik ya da asiri kucuk olsun. yuzunu cekmeyebilirsin ki sonucta. kim oldugunu bilmeyecegiz yani
@arzum77 @bitsedegitsekya sizlere hak verdiğim için bişey diyemiyorum. O zaman foto yükleyene kadar (yükler miyim orası hala net değil muhtemelen ameliyat sonrası yüklerim) izleme olayına girmicem:KK54: sadece yazılı bilgi kısmındayım:))

X