Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

tamamdır kuzum ama verilen fiyatı sana yapmaz ki dedim ya tanıdık var hastanede çalışan ama yinde söylerim fikrin olur..
kız bana bak birlikte gidelim iki kişi indirimi alırız :KK70: seda hanımda 5 bine bağlarız bu işi :KK28: bide reklamınızı yapıcaz bizim formda çok pasif kalmışsınız dedik mi tamamdır bu iş :KK70::KK70:

Saol cnm ama ilkay bey hoşuma gitti açıkcası veya estword caner bey bir iki yerde kontrol olup karar vermek istiyorum. Eşim Bayan diye Defne Erkara ya git diyor. Olmazsa ona da muayeneye giderim. ama Fazla uzatmak istemiyorum artık. Vaz geçmekten korkuyorum canım. Yeni yıla yeni cicişler olur inşallah :)

Forumda başka kişilerin fotolarını yükleyip bu benim diyenlerde oldu,erkek üyelerde çıktı. Sonuçta özel fotolar ama. Çıplak hali var,sütyenli hali var. Peki kim böyle fotolarını herkesin veya isteyen herkesin görmesine müsade eder? Bakın,olmayan memelerim var diyorsunuz,niye ekliyim diyorsunuz ama bizde olmayan memeleri görme merakımızdan görmek istemiyoruz. Emin olmak istiyoruz sadece,bayan olduğuna,durumuna falan.. kimi normal fotolarını koyuyor,face de,Instagram v.s sosyal ortamda bu tarz fotoları bulup kullanmakta zor degilki...
Real self siteler var,öncesi sonrası fotoların bol olduğu siteler.. orda çok foto var ona bakarsan..
Ben bu forumdan çok bilgi aldım,görsel bakıp fikir edindim doğru. Ama bu özel fotolarımı ben şahsen herkese açamam..
Haksızmıyım Larimar Larimar Herkese gösterilebilecek fotolarmı benimkiler mesela??

haklısın canım bende demiyorum sana beni ekle diye. Cesaret edip resim yüklersem söylerim canım artık.

tamamdır kuzum ama verilen fiyatı sana yapmaz ki dedim ya tanıdık var hastanede çalışan ama yinde söylerim fikrin olur..
kız bana bak birlikte gidelim iki kişi indirimi alırız :KK70: seda hanımda 5 bine bağlarız bu işi :KK28: bide reklamınızı yapıcaz bizim formda çok pasif kalmışsınız dedik mi tamamdır bu iş :KK70::KK70:

kattina canım gel beraber gidelim. Dediğin gibi ama ben beklemek istemiyorum. Benim küçük çocuğum yok. 13 ve 5,5 yaşlarında benim kızlar.

Kas altı dual plan canım :) Evet Ağrım çok oldu 3. Günden itibaren rahatladım. En kötü gün 2. Gündü zaten
Bugün tam 3 haftalık olduk sadece gece uyuyup kalkarken kas Ağrısı oluyor onun dışında çok iyiyim

Cnm senin de mi kas altiydi? beynim yandi artik kusura bakma:)) ve cok agrin olmus muydu

arzum77 canım Esteworld Caner kaçmaz dan yarın 2 gibi randevu aldım ve İlkay Hüthüt yurdışına çıkacakmış Çarşamba burda büyük ihtimal. Birde ona görünmek istiyorum. Eşimde Defne Erkara 'ya git diyor. Senin daha önceki yorumlarında Defne Erkara için başka gidenler pek memnun değil demiştin yanılmıyorsam. Caner Bey Ve İlkay Bey nasıl daha önce giden arkadaşlardan bilgin vardır canım. Açıkcası Hasan Fındık Biraz Pahalıya patlamasa ona gitmek istiyorum. Protez + Dikleştirmeye Hasan Bey aşağı yukarı 20 bin diyor. Senin fikrini öğrenebilirmiyim. :KK200:

X