Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Korkan bayanlarrr , yapmayin . Ne var alt tarafi okadar agricik. Benim 1 gun kaldi ama agridan zerre korkmuyorum amaaan . Sadece sonradan kapsul falan olmasin ondan korkuyorum sadece bu. Azcik da agri cekin nolmus o goguslere deger :)
Doğru söylüyorsun aslında, büyük göğüsler için değer:KK5:ben bi de sonuç kötü olur simetrik olmaz yada izler geçmez diye korkuyorum. sen de mi Hasan beye yaptıracaksın?

Esteworld caner bey evet bugün bi tık daha iyiyim :)

memnunmusun canım toktorundan. birde kaç liraya yaptırdığını söyleyebilirmisin. Ayarlayabilirsem ilkay bey le görüşmeye gidicem bu gün. 12 gibi ordaymış. Fiyat vermiyor asistanı aşağı yukarı bilsem ona göre hareket edicem.

memnunmusun canım toktorundan. birde kaç liraya yaptırdığını söyleyebilirmisin. Ayarlayabilirsem ilkay bey le görüşmeye gidicem bu gün. 12 gibi ordaymış. Fiyat vermiyor asistanı aşağı yukarı bilsem ona göre hareket edicem.
Telefonla fiyat vermiyolar çünkü herkese yapılan işlem farklı oluyo .... benim fiyatı söylemem çok etik olmaz ama şöyle düşünebilirsin eğer sadece silikonsa tabii 8000tl 10000tl arası canım umarım iyi geçer zaten genel olarak fiyatlar böyle bana sadece ayşegül sivrinin asistanı telde fiyat vermişti 6000tl 6500tl arası demişti sene sonuna kadar bide fiyatlar ocaktan itibaren artacakmış bilgin olsun

Telefonla fiyat vermiyolar çünkü herkese yapılan işlem farklı oluyo .... benim fiyatı söylemem çok etik olmaz ama şöyle düşünebilirsin eğer sadece silikonsa tabii 8000tl 10000tl arası canım umarım iyi geçer zaten genel olarak fiyatlar böyle bana sadece ayşegül sivrinin asistanı telde fiyat vermişti 6000tl 6500tl arası demişti sene sonuna kadar bide fiyatlar ocaktan itibaren artacakmış bilgin olsun
Ben caner beyden çok memnun kaldım tavsiye ederim ❤

Yok ya vazgeçme bir gün sonra iyileşiyosun benim daha 24 saat olmadı iyiyim şükür bide doktorum caner bey operasyon esnasında göğüslerimi ayrıca uyuşturmuş ve farklı bi yöntem kullanmış kesinlikle tavsiye ederim... kasaltı olanlarda bikaç gün ağrı oluyodu ben bugün iyiyim :)))))
Çok geçmiş olsun canım , hayırlı olsun :KK66:

X