Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bende ctesi 9 da giricem 2 gun kaldi ama sanki regl olucam gibime geliyorrr . Yaaa nolur olmayayim :) ameliyat i ertelemek istemiyorummmm

canım geçmiş olosun. doktorunla konuş tekrar. Nerde hangi doktora yaptırdın?

Ccler bünyeye göre değişiyor bence doktorunuzla tekrar görüşün derim
tabiki biliyorum cc lerin bunyeye gore degistigini, her cc nin herkese uymayacaginida biliyorum ama benim boyum 1.62ve 50 kiloyum minyonum yani daha buyuk cc ler belki olmazdi onu kabul ediyorum. benim kafami karistiran ve icinden cikamadigim durum 300 cc hic memesiz bir bayanda bile 10 cm doku getirir, bana neden 5 cm doku geldi((

Daha yeni ameliyat oldun sanırım, o Zaman bi kaç haftaya daha büyüyebilir göğüslerin, burda genellikle sonradan büyüdüklerini okuyoruz. Yine de insan tabi ki baştan memnun olmak istiyor...

Doktorunuz kutuları verdi mi size 300 cc olduğuna emin misiniz ?

Bende ctesi 9 da giricem 2 gun kaldi ama sanki regl olucam gibime geliyorrr . Yaaa nolur olmayayim :) ameliyat i ertelemek istemiyorummmm
Burada regl olunca ertelenmiyo diye okumuştum ama siz doktorunuza sorun tekrar... şimdiden çok geçmiş olsun hayırlısıyla çabucak bitsin ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…