Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Allah allah normal miymiş cnm? Çok geçmiş olsun.

V -violet çok geçmiş olsun canım ameliyattan sonra dinlenmek çok mühim ben ameliyatımın 8.günündeyken arkadaşlar yemeğe çağırmış ısrar kıyamet eşim hayır diyememiş mecburen gittik üç saat boyunca oturmak dahi beni çok yormuştu anlaşılmasın diye zorladım da sanırım o gece ağrıdan hiç uyuyamamıştım dikkat et yorma kendini bol istirahat et inşllh kısa Zaman'da düzelirsin Can'ım üzme kendini

Bu arada kimse şu konuya deginmemis . Ben de bu cumartesi ameliyat oluyorum. Silikonlarin ömrü ne kadar yani doktor bana 15 -20 dedi . Ben 21 yasindayim 40 yasinda cikarmak zorunda mi olucam mesela[/QUO
Yarın ayrıntılı yazıcam ama şunu söyleyeyim çok ağrım olsada çok mutluyum yine olsa yine yaptırırım çok teşekkür ederim ilgin için ❤

Defne Erkara bir memeye dikleştirme ve silikon diğerine sadece silikon 2750€ fiyat vermişti bir kaç hafta önce . Yurt dışı numarası gördüklerinde fiyatı bir çok doktor yüksek veriyor sanki .
sadece silikon ameliyatı 7000 tl defne hnm da size verdiği fiyat 10.000 tl ama dikleştirme de var dediniz bence normal vermiş fiyatı

Çok teşekkür ederim ❤ iyiki varsınız kızlar bu arada günlerce formu takip ettim sormak istediğiniz bişey olursa seve seve yanıtlarım ❤
kesinlikle burdaki herkes iyi ki var.. süreci beraber atlatmak hepimize tecrübe oluyor.. sende en kısa zamanda iyi ol inş cnm.. resim yüklediğinde yaz da bakalım nasıl oldu yeni cicişler

V -violet cnm çok g.olsun neyseki korkulacak bişey yok demiş dr.. lütfen dikkat et kendine 1 ay kadar sporu rafa kaldır önce sağlık sonra normal hayatına dönersin nasılsa..

kattina canım akşam iş çıkışı aradım. ilkay beyi telefona çıkan kişi ama fiyat vermedi gelmeniz lazım dedi . fırsat bulup gitmem lazım.

senden haber varmı ? karar vermişken hemen yaptırmak istiyorum. yoksa kalır gene.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…