Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Defne Erkara bir memeye dikleştirme ve silikon diğerine sadece silikon 2750€ fiyat vermişti bir kaç hafta önce . Yurt dışı numarası gördüklerinde fiyatı bir çok doktor yüksek veriyor sanki .

arzumcum neden üzgünsün bir sorun yok demi

canım akşam iş çıkışı aradım. ama fiyat vermedi gelmeniz lazım dedi telefona çıkan kişi. fırsat bulup gitmem lazım.

Ne zaman giriyorsun operasyona?
Beni anestezi sonrası korkutuyor. Hortumdan kaynaklı boğazımda ağrı oluyor. Sesim kısılıyor.
Ben ameliyathanedeyken rica etmiştim lütfen boğazımdan hortumu yavaş çıkarır mısınız tahriş olmasın diye:) peki merak etmeyin demişlerdi' etkisi var mı bilemiyorum ama hiç boğaz agrısı zorluk cekmedim ben sonrasında..

Ay neyse ki cevap geldi :)) cokkk gecmis olsunn..sureci anlat iyi olunca nolurrr... olmayayim mi, cok mu kotu?? gerci ilk gununde sormicam bunu)
Yarın ayrıntılı yazıcam ama şunu söyleyeyim çok ağrım olsada çok mutluyum yine olsa yine yaptırırım çok teşekkür ederim ilgin için ❤

Ay neyse ki cevap geldi :)) cokkk gecmis olsunn..sureci anlat iyi olunca nolurrr... olmayayim mi, cok mu kotu?? gerci ilk gununde sormicam bunu)
Bence ilk gün iyi geçiyor hastanede ilaç manyağı yapıyorlar seni, damardan alınan sıvı ağrı kesiciler hızlı etki ediyor. Ben ameliyattan sonraki gün taburcu edildiğimde eve geldikten yaklaşık 2 saat sonra gerçek ağrıları anladım. Ağrı kesici tablet işe yaramıyordu. Kalk yürü iyi olursun dediler ama ben o gün sadece dimdik oturduğumda rahat nefes alıyordum valllahi. Of ne berbat bi gündü.. Tek işe yarayan şey göğüslerin altına kasların çok yandığı bölgelere ve koltukaltlarına soğuk kompres yapmaktı... O gün bi ara niye yaptırdın deli misin dedim kendime ama gece yarı oturur şekilde iyi uyuyup ertesi sabah kalkınca herşey çok daha iyi olmuştu.
Şimdi Zamanı geri döndürsem yine olurdum ameliyatı

Ben şu an olanların resimlerini gördükçe , bir an evel olayım diyorum . Ağrılar çekecekte olsam meme hasreti ağır basıyor vallahi :)))

Ağrı umarım olmaz eve dönüncede

İzlediğim arkadaşlar henüz bir ameliyat geçirmedim ama bir tane resim ekledim yinede. Sizce bendeki asimetrilik tam geçermi ve cup c olmak için kaç cc olmalı . Kas altı, kas üstü hakkındada çok bir bilgim Yok hala

ben şimdi takip ettim seni bakabilir misinz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…