Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Iyi aksamlar kızlar. ptesi ameliyat oluyorum inşallah. olan arkadslara geçmiş olsun. inşallah sorunsuz geçer su iki gün. heyecan ve korku yok sadece çok mutluyum. inanamıyorum hâlâ bu ameliyatı olacagima.:KK76:
Senin adına çok sevindim canım inşallah sorınsuz olup dönersin aramıza o heycanı hepimiz yaşadık sonrası seni dahada mutlu etsin inşallah :KK31:

Kızlarrrr 1 haftalık olduk bugün :) yeni albüm yaptım fotoğrafa boğdum sizi :KK66: Bugün medikal sütyen yıkanırken de biraz Evdeki sütyenlerle deneme yaptım :KK66:

Bugün çok daha iyiyim

Aslında iyileşme sürecim iyi geçiyor ama pazartesi günü kızım iyice hastalandı acile götürdüm, salı akşamı da eşim beni acile götürdü :KK43: mide bağırsak enfeksiyonu... Ameliyat ağrısı daha iyidi valla :KK66:

Şükür bugün normal hayata geri döndük
Evin işini kendim yapıyorum ama kızımı ve ağır şeyleri kaldırmıyorum tabi.
Birde çok yukarı uzanırken acıyor.

Fotoğraflarda şok olmayın altları morardı sarardı
Ödem hala var ama yumuşamaya başladılar bile. Bir meme ucum diğerine göre daha kırmızı yaralı gibi duruyor ama her ikisinde (azalmış da olsa) his var.

Sonuçtan şimdilik çok çok memnunum:KK66:

Yorumlarınızı bekliyorum kızlar

@sılaboz @Valeri78 @styx09 @Missezgi arzum77 arzum77 Tiramisu35 Tiramisu35 @Esmerim233 @Cyndyrella
Beni de izler misin ben de ptesi olcam inşallah.senin ki fasya altimi oldu?

Iyi aksamlar kızlar. ptesi ameliyat oluyorum inşallah. olan arkadslara geçmiş olsun. inşallah sorunsuz geçer su iki gün. heyecan ve korku yok sadece çok mutluyum. inanamıyorum hâlâ bu ameliyatı olacagima.:KK76:
AA hadi hayırlı olsun,çok çok mutlu olacağın sonuçlar olsun inşallah :KK19:Perşembe günüde ben popoya protez taktırıyorum :olamaz::KK48:

Hayırlı olsun:)) çok heyecanlı bişey geçen hafta bugün bende böyleydim:)) bi hafta ne çabuk geçti anlamadım. Sende enaz sızıyla atlatırsın inşallah:)

AA hadi hayırlı olsun,çok çok mutlu olacağın sonuçlar olsun inşallah :KK19:Perşembe günüde ben popoya protez taktırıyorum :olamaz::KK48:
Ya bu proteze bakarken gördüm seni:) yazıcaktım hatta eşim geldi o ara:) çok merak ediyorum. Ben squatla baya baya dikleştirip büyüttüm ama bırakınca eski haline dönüyor. Bisonraki isteğim burun kemerimi küçültmek sonrasında bunu da istiyorum galiba:)) merakla bekliyorum sonucunu:) Çok şey öğrendim senden karar verme aşamasında Allah razı olsun. Yardımlarının da hürmetine herşey istediğin gibi olur inşallah:KK200::KK200::KK200::KK200:

Ya bu proteze bakarken gördüm seni:) yazıcaktım hatta eşim geldi o ara:) çok merak ediyorum. Ben squatla baya baya dikleştirip büyüttüm ama bırakınca eski haline dönüyor. Bisonraki isteğim burun kemerimi küçültmek sonrasında bunu da istiyorum galiba:)) merakla bekliyorum sonucunu:) Çok şey öğrendim senden karar verme aşamasında Allah razı olsun. Yardımlarının da hürmetine herşey istediğin gibi olur inşallah:KK200::KK200::KK200::KK200:
Amiinnn,çok teşekkür ederim çok güzel bir dua bu ağzına sağlık :KK19::KK68: Bende çok merak ediyorum tabi,bekleyip göreceğiz :KK73:

Herkese Teşekkür ederim güzel dualariniz için. ben de burda çok şey öğrendim. sizleri seviyorum. :KK200:fotoğraf atıcam inşallah. hayiisiyla olayım su gogusler bi duzelsin.ben bacakları da gösterdim doktora yag alimi yapiyormus fakat şimdi buna maddi olarak gücüm yetmicek.yanmda sa bakacak kimse olmayacağı için mecburen ertelicem.:KK55:

Tabii ki memnuniyetle bakarım,Rabbim isteyen herkese nasip etsin şnşallah böyle mutlu haberler aldıkça İnan'ın ben de çok seviniyorum.. benim de aklıma gelmedi değil mesela orta profil olup daha büyük cc konulabilir mi diye hani daha geniş durur gibisinden.. bana da 375 cc denenmişti bu ccler neye göre sığmıyor orasını hala anlamış değilim :)) benim göğüs kafesim genişti ya ondan hep daha büyük ccler kullanılabilir diye düşünüyordum tabii cc kısmı önemli değil önemli olan istediğimiz dolgunlukta görünmesi :KK66: gün geçtikçe daha da güzelleşecekler 3-4 gün bile çok şey fark ettiriyor kendinizi yormamaya düzenli olarak ilaçlarınızı içmeye dikkat edin kızlar :))

Alephim gerçekten ilk koyduğun fotolara göre bayağı bi gelişme var kasların salmaya başlamış yavaş yavaş büyüme olmuş hafiften belki şimdi sana aynı gelir ama beyaz süryenli fotoyla bugün çektiklerini karşılaştırırsan aradaki fark barizzz :KK66: maaşallah maaşallah diyeyim nazar değmesin :nazar:

Kızına da sana da çok geçmiş olsun canım üst üste gelmiş ama şükür çabuk toparlanmışsınız iyi olmanıza çok sevindim çok yukarıya uzanmamaya çalış ama benim bikaç hafta önce ters bi hareketim oldu dikişlerimi zorlamışım sağ göğsüm çok acıyordu, yani zaman geçti ben iyiyim yukarıya uzanayım ağır kaldırayım filan deme :KK66:
Evet Canım doğru da inan evde herkes hasta ben de toparlanmışken işler mecburen bende bitiyor :KK43:
Değişimi ben de farkettim
İlk gün çok fena ödemlerim vardı şekilsizlerdi ama her gün biraz daha oturuyor şekli yerine :)

Ben dikişlerim acıyor zannediyordum ama dikişin altında ve yanındaki hiçbir şiş yara morluk ya da kabarma ödem hiçbirşeyin olmadığı bir yer acıyor:) heryer geçti orası acıyor. Galiba şu drenin altından geçtiği deri kısmı orası zaten dren deliğide acıyor. O kadar ameliyat oldum tüm sızılar geçti o geçmedi.:) bi hafta oldu meme ucuda acıyor.
Bide zayıfım 49 kiloyum büyük bi cc takıldı kiloma göre. Ödemler inse protez otursa bile böyle üstü keskin mi duracak yine resmen sarksın istiyorum.

Su birikmesi mrda yada herhangi birşeyde belli olmuyor muymuş Can'ım ya??
Valla doktorlarimiz saolsun sadece verilen rapora bakiyor canim ya hic cdye resimlere bakan olmadi kendi plastik cerrahim ne zamanki genel cerrah arkadaslarina gisteriyor resimleri ozaman bi gariplik var diye acele ameliyata soktular beni bilmiyorumki ben bir is yaptigimda en iyisi en mukemmelini yapayim diye ugrasirim arastiririm bu doktorlarimiz bizleri sadece para kazanma yontemi olarak gordukleri surece her bolumdeki doktoru kastediyorum cunku doktorlar yuzunden bir arada yumurtaligimdan oluyordum yani isini seven doktor yok varda az yani

Sağlık olsun canım Rabbim başka sağlık sorunu yaşatmasın inşallah benimkide mentor duyduğumda bende korktum Dr ma sordum hemen binde bir ihtimal demişti umarım bende dahil kimsenin başına gelmesin bu durum tekrardan geçmişler olsun
Patlamiyormus dedikleri gibiymis demekki benim vucut tepki vermis yapcak bisi yok insallah sizler oyle seyler yasamayin memislerinizle mutlu mesut yasayin sekerciklerim

X