Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canım benim doktoruda önerebilirim fiyatı şuan nedir bilmiyorum ben tanıdık vasıtasıyla gitmiştim çokta memnun kaldım yurtdışında da görev yapmış bi doktor. Birçok semineri var. ilgi alaka ameliyat sonrası halimin hatrımın sorulması. Çabuk bir iyileşme sürecine girişimden kaynaklı olarak tabi:) Engin öcal esteworldde. Hiç elindem avı çekmedim dikişlerimde küçük ve daha şimdiden öyle uçuca duruyorki deri az evvel baktım. Kan izi geçse iz yok sanki:)) Asistanı funda hanım da çok ilgili. Bi bak derim. Pişman olmazsın. Fikir edinirsin:) otel gibiydi zaten. Eşimle rahatçana kaldık benden çok eşimle ilgilendiler.:KK70: Eşime ikidebir çay geliyor kahve geliyor yemek geliyor:KK70:
İstiyorum ki rahat edin ameliyat somrası en önemli şey ilk 3 gün rahat etmek çünkü. İnşallah enaz ağrı sızıyla atlatırsın.
Ben fikrimi paylaşmak istedim beni oraya yönlendiren arkadaşıma da defalarca teşekkür ettim:))

Ya estetica nerden çıktı esteworld demek istedim ben de aslında :KK70: bikaç kişi var öyle yorumlarda dikkatimi çekti güzel işleri var

Merhaba kizlar burayada yazayim da arastoranlarin karsisina yazdiklarim cikar o kadar mentor firmasi icin konusdum ayip ettim duzelteyim bari dimi yazdiklarimi aslinda silikonum patlamamis neden mr da oyle cikmis bilmiyorum vucudum 3 sene boyunca silikonu kabul etmemis ve tepki olarakda odem yapmis ici oyuzdende şişmiş benkisaca mg denen bir kas hastasiyim belki oyuzden vucut kabul etmedi belkide tup bebek dememelerimde cok hormon kullanildi oyuzden belkide hic sebebi yokken vucut kabullenmedi bilinmez yaptiracak arkadaslara kotu ornek olmayim yani benim sebeplerimden dolayi vucut tepki vermis olabilir bence binde bir kisiden birisiyim sizler korkmayin guzel memislere sahip olun derim ben bundan sonra malesef cikardigim ve vitrine koydugum silikonlarim i elime alip seyrederek degistirdigim şu şarkiyi soylemeyi dusunuyorum ''elimde kaldi yazik memişlerimle mendil '' bu arada hepiciginize ayri ayri tesekur ediyorum benimle ilgilenip akil verdiginiz icin iyiki varsiniz sayenizde o gunleri daha rahat atllattim

Merhaba kizlar burayada yazayim da arastoranlarin karsisina yazdiklarim cikar o kadar mentor firmasi icin konusdum ayip ettim duzelteyim bari dimi yazdiklarimi aslinda silikonum patlamamis neden mr da oyle cikmis bilmiyorum vucudum 3 sene boyunca silikonu kabul etmemis ve tepki olarakda odem yapmis ici oyuzdende şişmiş benkisaca mg denen bir kas hastasiyim belki oyuzden vucut kabul etmedi belkide tup bebek dememelerimde cok hormon kullanildi oyuzden belkide hic sebebi yokken vucut kabullenmedi bilinmez yaptiracak arkadaslara kotu ornek olmayim yani benim sebeplerimden dolayi vucut tepki vermis olabilir bence binde bir kisiden birisiyim sizler korkmayin guzel memislere sahip olun derim ben bundan sonra malesef cikardigim ve vitrine koydugum silikonlarim i elime alip seyrederek degistirdigim şu şarkiyi soylemeyi dusunuyorum ''elimde kaldi yazik memişlerimle mendil '' bu arada hepiciginize ayri ayri tesekur ediyorum benimle ilgilenip akil verdiginiz icin iyiki varsiniz sayenizde o gunleri daha rahat atllattim
Canım çok geçmiş olsun tekrardan mr de patlamış gözüküyordu bizde öyle sanmıştık ne oldu peki son durum nedir çıkartımı ikisinide

ya benimde en büyük hayalim dantelli saten ipek süngeri olmayan sütyenler giymek.. uç olayı basit kızlar ya göğüs pedleri var ben emzirme döneminde kullandım kızımda yarım atletten uçları görünüyor anne diye sızlandı bigün al bundan koy dedim gerçekten işe yaradı ve pürüzsüz durdu alın 1 paket 10 sene gider artık :KK48:
Ya ben bitane gogus ucu gizleyici aldım böle silikon gibi oda belli oluodu sekli kıyafetten hic kullanamadım

Göğüs ucunuza şiddetli ağrı giriyor muydu? Sanki yırtılıyormuş gibi. Reglim yaklaşıyor ondan mı acaba süt bezesine baskı falan mı yapıyor dedim ama dokunamıyorum bile sol göğüs ucuma. Önüm açık dolaşıyorum incecek kıyafet değse aşırı can yakıyor

Canım çok geçmiş olsun tekrardan mr de patlamış gözüküyordu bizde öyle sanmıştık ne oldu peki son durum nedir çıkartımı ikisinide
Ewt canim ikiside cikarildi doktorum da mrdaki o goruntuye anlam verememis ve genel cerrah arkadasiyla beraber girdiler ameliyata cunku arka kisimda kitleler olusduysa bu sekili alabilirmis ve bunu ogrenen doktorum acel aliyoruz dedi pazar gunu ameliyata girdim ata saglikda silikon ilk gun nasil koydu o sekilde kalmis hic kapsul olusmamis bile zar olusturmus vucudum sonra ters bir hareketlede o zar parcalanmis vucut tepki vermis odem yapmis sonrada bildiginiz su dolmus ici memenin o zarin parcalarinida patolojiye gondermisler yinede emin olmak icin bekliycez bi hafta

Ewt canim ikiside cikarildi doktorum da mrdaki o goruntuye anlam verememis ve genel cerrah arkadasiyla beraber girdiler ameliyata cunku arka kisimda kitleler olusduysa bu sekili alabilirmis ve bunu ogrenen doktorum acel aliyoruz dedi pazar gunu ameliyata girdim ata saglikda silikon ilk gun nasil koydu o sekilde kalmis hic kapsul olusmamis bile zar olusturmus vucudum sonra ters bir hareketlede o zar parcalanmis vucut tepki vermis odem yapmis sonrada bildiginiz su dolmus ici memenin o zarin parcalarinida patolojiye gondermisler yinede emin olmak icin bekliycez bi hafta

Su birikmesi mrda yada herhangi birşeyde belli olmuyor muymuş Can'ım ya??

Sağlık olsun canım Rabbim başka sağlık sorunu yaşatmasın inşallah benimkide mentor duyduğumda bende korktum Dr ma sordum hemen binde bir ihtimal demişti umarım bende dahil kimsenin başına gelmesin bu durum tekrardan geçmişler olsun

Can'ım peki şuanki görüntü nasıl????

Herkese merhaba, bende dün ameliyatımı oldum çok şükür, 300 cc damla high profil takıldı, şu an bi basık geliyo gözüme bi füze gibi:)
Ağrım sadece yatıp kalkarken oluyo, yürürken otururken, yatarken düz duruken ağrım yok, ama şekil olarak bi garip
Ödemler insin protez otursun öyle görün bide:) geçen cumartesi oldum bende görüntü ilk başta fikir vermiyor ama gün geçtikçe güzelleşiyor:) hayırlı olsun

Çok teşekkürler, sizede hayırlı olsun, ben şu an çevresini ölçtüğümde 92 cm geliyo, sırtımda 76 cm, b cup mı oluyorum bu durumda:)

Yok canım 16 cmle c Cup oluyorsun ama biraz ödem de vardır 1-2 cm ödem olsa ya dolu dolu b Cup olacaksın yada en küçük c cuplardan olacaksın . Bu arada gözün aydın iyi olmana sevindim :KK66:

Benimde 75e 92 çıktı c cup hayırlısıyla:)))
Güzelcene otursun bakmaya doyamayacaksınız.:)
Insallah insallah hepimiz sorunsuz atlatmis olalim❤️ B de olsa c de olsa su an memem var gayet iyi dolgunlukta mutluyum cok sukur:)

Yok canım 16 cmle c Cup oluyorsun ama biraz ödem de vardır 1-2 cm ödem olsa ya dolu dolu b Cup olacaksın yada en küçük c cuplardan olacaksın . Bu arada gözün aydın iyi olmana sevindim :KK66:

Çok teşekkür ederim, korktuğum gibi değilmiş gerçekten:) sizinlede konuşmuştuk ameliyattan öncede çok dinlemiştiniz beni❤️ Bikaç gün sonra resim koyarım bende bi bakarsiniz nasil olmus, dr da bana normal c cup oldun dedi aynen:) daha buyugu sigmamis 345 denemis, birde 330 orta profil denemis, high profil guzel durmus

Kızlarrrr 1 haftalık olduk bugün :) yeni albüm yaptım fotoğrafa boğdum sizi :KK66: Bugün medikal sütyen yıkanırken de biraz Evdeki sütyenlerle deneme yaptım :KK66:

Bugün çok daha iyiyim

Aslında iyileşme sürecim iyi geçiyor ama pazartesi günü kızım iyice hastalandı acile götürdüm, salı akşamı da eşim beni acile götürdü :KK43: mide bağırsak enfeksiyonu... Ameliyat ağrısı daha iyidi valla :KK66:

Şükür bugün normal hayata geri döndük
Evin işini kendim yapıyorum ama kızımı ve ağır şeyleri kaldırmıyorum tabi.
Birde çok yukarı uzanırken acıyor.

Fotoğraflarda şok olmayın altları morardı sarardı
Ödem hala var ama yumuşamaya başladılar bile. Bir meme ucum diğerine göre daha kırmızı yaralı gibi duruyor ama her ikisinde (azalmış da olsa) his var.

Sonuçtan şimdilik çok çok memnunum:KK66:

Yorumlarınızı bekliyorum kızlar

@sılaboz Valeri78 Valeri78 S styx09 Missezgi Missezgi arzum77 arzum77 Tiramisu35 Tiramisu35 Esmerim233 Esmerim233 Cyndyrella Cyndyrella

Insallah insallah hepimiz sorunsuz atlatmis olalim❤️ B de olsa c de olsa su an memem var gayet iyi dolgunlukta mutluyum cok sukur:)

Çok teşekkür ederim, korktuğum gibi değilmiş gerçekten:) sizinlede konuşmuştuk ameliyattan öncede çok dinlemiştiniz beni❤️ Bikaç gün sonra resim koyarım bende bi bakarsiniz nasil olmus, dr da bana normal c cup oldun dedi aynen:) daha buyugu sigmamis 345 denemis, birde 330 orta profil denemis, high profil guzel durmus

Tabii ki memnuniyetle bakarım,Rabbim isteyen herkese nasip etsin şnşallah böyle mutlu haberler aldıkça İnan'ın ben de çok seviniyorum.. benim de aklıma gelmedi değil mesela orta profil olup daha büyük cc konulabilir mi diye hani daha geniş durur gibisinden.. bana da 375 cc denenmişti bu ccler neye göre sığmıyor orasını hala anlamış değilim :)) benim göğüs kafesim genişti ya ondan hep daha büyük ccler kullanılabilir diye düşünüyordum tabii cc kısmı önemli değil önemli olan istediğimiz dolgunlukta görünmesi :KK66: gün geçtikçe daha da güzelleşecekler 3-4 gün bile çok şey fark ettiriyor kendinizi yormamaya düzenli olarak ilaçlarınızı içmeye dikkat edin kızlar :))
Kızlarrrr 1 haftalık olduk bugün :) yeni albüm yaptım fotoğrafa boğdum sizi :KK66: Bugün medikal sütyen yıkanırken de biraz Evdeki sütyenlerle deneme yaptım :KK66:

Bugün çok daha iyiyim

Aslında iyileşme sürecim iyi geçiyor ama pazartesi günü kızım iyice hastalandı acile götürdüm, salı akşamı da eşim beni acile götürdü :KK43: mide bağırsak enfeksiyonu... Ameliyat ağrısı daha iyidi valla :KK66:

Şükür bugün normal hayata geri döndük
Evin işini kendim yapıyorum ama kızımı ve ağır şeyleri kaldırmıyorum tabi.
Birde çok yukarı uzanırken acıyor.

Fotoğraflarda şok olmayın altları morardı sarardı
Ödem hala var ama yumuşamaya başladılar bile. Bir meme ucum diğerine göre daha kırmızı yaralı gibi duruyor ama her ikisinde (azalmış da olsa) his var.

Sonuçtan şimdilik çok çok memnunum:KK66:

Yorumlarınızı bekliyorum kızlar

@sılaboz Valeri78 Valeri78 S styx09 Missezgi Missezgi arzum77 arzum77 Tiramisu35 Tiramisu35 Esmerim233 Esmerim233 Cyndyrella Cyndyrella

Alephim gerçekten ilk koyduğun fotolara göre bayağı bi gelişme var kasların salmaya başlamış yavaş yavaş büyüme olmuş hafiften belki şimdi sana aynı gelir ama beyaz süryenli fotoyla bugün çektiklerini karşılaştırırsan aradaki fark barizzz :KK66: maaşallah maaşallah diyeyim nazar değmesin :nazar:

Kızına da sana da çok geçmiş olsun canım üst üste gelmiş ama şükür çabuk toparlanmışsınız iyi olmanıza çok sevindim çok yukarıya uzanmamaya çalış ama benim bikaç hafta önce ters bi hareketim oldu dikişlerimi zorlamışım sağ göğsüm çok acıyordu, yani zaman geçti ben iyiyim yukarıya uzanayım ağır kaldırayım filan deme :KK66:

X