Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kaç cm dokun vardı? Bi arkadaşıma 375 cc kondu onun da göğüsleri dümdüzdü 13 cm meme dokusu oldu şu anda , b Cup oldu o. Ama senin dokun varsa c Cup olursun büyük ihtimalle. Şu an gerçi ödemlidir ama ölçün kaç merak ettim :))
Meme altı ölçümle uçtan ölçtüğümde arada 7-8cm fark çıkıyordu ama sırtımda geniş göğüs altı kısmından darım onunda etkisi var yani toplasan toplasan 2cm falan vardır dokum önceden şimdi375 takıldı ama çok merak ediyorum oturunca nasıl duracağını

Canım moral olsun diye demiyorsun değil mi :KK70: ameliyattan önce 46 kiloydum şu an 50 kiloyum :)

Göğüs altını ölçüyoruz önce (memenin hemen altı ama memeyi içine almadan) daha sonra da meme dokusuyla birlikte ölçüyoruz. Çıkan sonuç 15 filansa c Cup daha düşükse b Cup. 6,5 cm'den aşağısı da a Cup. D cupı hiç bilmiyorum anca hayallerimde görürüm herhalde :KK70:
He onu biliyorum. Cup ölçüsü formülü. Benim 78-103.

Ameliyat öncesi 78-85 idi. Ya ben sonuçta kiloluyum senden. Bu ölçü içinde sırtta var. Sade meme diplerinden ölçü alınsa çok farklı değilizdir burda küçüklükten yakınanlarla. :KK66:

Benim ameliyat öncesi 78-79 idi 1 cmdi işte senin yine dokun varmış en azından a cupı doldurabiliyormuşsun :KK66: bir de seninki hiç damla gibi durmuyor yuvarlak gibi duruyor gerçekten protezin duruşu kişiden kişiye çok değişiyor :)

Merhaba Aleph87,

Bu konuyla ilginden dolayi tesekkurler.
Benim için cok enteresan oldu, yerli vatandasimizin gorusu benim açimdan cok objectif.

Soylediklerin beni baya rahatlatti.
Demek ki sunulan fiyatlar durust
Simdilik ilk tercihim Defne Erkara, farkli forumlarda ismini cok okudum, iyi diyorlar.
Tavsiyede bulunabilecegin doktorlar var mi?
Sen kime yaptirmistin?[/QUO

Seve seve fikrimi söylerim bu konuda, benim ailem de Almanya'da
Sık sık giderim ordaki fiyatları da bilirim.

Ben Prof. Fuat Yüksel'e ameliyat oldum
Onun için bitek onu tavsiye edebilirim. Görüştüğüm diğer doktorlar içime sinmemişti

Kızlar benimde 3 günüm ameliyata, haliyle bir heyecan ve endişe başladı tabiki:)
Anlamadığım şey, bazıları hiç ağrım olmadı diyo, bazıları çok ağrı çekiyo:KK43:
Bu tam olarak neyle alakalı? 2 farklı uç var çünkü:KK43:
Kasaltı ve kasüstü ile ayrıca diğer faktörler; dikleştirme var mı, meme ucu küçültülmesi var mı, kişinin ağrı eşiği... Vs. :)

Resmen resim yüklemeye doyamadım :KK200: hanımlar merhaba tekrardan bugün ilk defa sporcu atleti giydim gündüz dışarı çıkarken de size resim çektim fikir olur sizlerde beni izlemeye alırsanız butun resimlerimi görebilirsiniz yorumlarınızı bekliyorum :eek:

Kasaltı ve kasüstü ile ayrıca diğer faktörler; dikleştirme var mı, meme ucu küçültülmesi var mı, kişinin ağrı eşiği... Vs. :)
Evet haklısınız bir sürü sebebi var, perşembe günü ameliyatım az kaldı:) sadece protez konucak, dual plan olucakmış..yaşayıp görücem artık ağrı eşiğim ne durumda:))
Merak ettiğim bi konu var, ben biraz yayvan enine genişte olsun istiyorum, bunu ayarlamak mümkünmü? Yoksa göğüs çapıma ne uyarsa o mu:)

Evet haklısınız bir sürü sebebi var, perşembe günü ameliyatım az kaldı:) sadece protez konucak, dual plan olucakmış..yaşayıp görücem artık ağrı eşiğim ne durumda:))
Merak ettiğim bi konu var, ben biraz yayvan enine genişte olsun istiyorum, bunu ayarlamak mümkünmü? Yoksa göğüs çapıma ne uyarsa o mu:)
Bende tübüler meme vardı onun için bende yapılması gereken bişeydi
Yarın doktoruma pansumana gidiyorum
Ardından bu soruyu daha iyi cevaplayabilirim :KK66:

Geceleri iyileşmeyi hissediyorum resmen. Akşam yemek bile yaptım ağrı 2buçuk gün sürdü yani. İnşallah ekstra bişey çıkmaz. Yarın kontrole gidicem korseyi çıkaracak foto çekip koyucam 4.gün fotosu olarak. Yaza kadar güzelleşsin istiyorum. Çabuk iyileşiyor benimki maşallah çatal çok genişti şimdi daha kapalı ya da ödem arttı bilmiyorum. Ama uyuşukluk enaza indi desem yeridir kendi göğsümü hissediyorum dokununca silikon gelmiyor elime ödemden olsa his az olurdu sanırım diye düşünüyoruö

Ya eskiden bende 50 kiloydum ama şimdi 68kg. sadece orantılı kilom dağılıyor ondan öyle görünüyorum. 60 a düşsem memeler daha şık görünecek :KK66:
Can'ım 50 kiloya düşersen yüzün de çöker, 68 den maksimum 60 a in. Zaten taş gibisin maşallah. Bi deeee, zayıflayınca memeler daha çıkık duruyor :KK66: ben ameliyattan sonra 3,4 kilo verdim , belim 6,7 cm inceldi. Memeler daha büyük durdu :KK66:

Can'ım 50 kiloya düşersen yüzün de çöker, 68 den maksimum 60 a in. Zaten taş gibisin maşallah. Bi deeee, zayıflayınca memeler daha çıkık duruyor :KK66: ben ameliyattan sonra 3,4 kilo verdim , belim 6,7 cm inceldi. Memeler daha büyük durdu :KK66:
Hedefim 62-63. Sporu bırakmıştım ameliyat nedeniyle tekrar başlıcam. Bir arkadaşım zayıflama kemeriyle belini incecik yaptı. Sipariş verdim yarın geliyor kemer. Spor, diyet ve kemer şeklinde deneyecem bakalım.

Çıktım kontrolden. Sporcu sütyenine geçebilirsin dedi doktor hızlı bi iyileşme var dedi şaşırdı kollarımı havaya bile kaldırabiliyorum. Bamdajıda çıkardı. Henüz biraz şişlik var ama silikon yerini yapmış:) ama bu sütyeni nasıl alıcam onu sormadım. Daha bedenimi bilmiyorum sımsıkı tutsun dedi ama m bile giyemeyebilirim. Bilemedim ben onu

Çıktım kontrolden. Sporcu sütyenine geçebilirsin dedi doktor hızlı bi iyileşme var dedi şaşırdı kollarımı havaya bile kaldırabiliyorum. Bamdajıda çıkardı. Henüz biraz şişlik var ama silikon yerini yapmış:) ama bu sütyeni nasıl alıcam onu sormadım. Daha bedenimi bilmiyorum sımsıkı tutsun dedi ama m bile giyemeyebilirim. Bilemedim ben onu
maşallah kuzum maşallah.. çok sevindim senin adına.. dr nosu vardır ara sıcağı sıcağına sor bence sütyen bedenini ona göre alırsın..

X