Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

şimdi şöyle toparlayayım kubilay beyin söylediklerini:mentor marka, yüzeyi pürtüklü, yuvarlak, 350 cc ve üzeri de olabilir,fasya altı göğüs altı kesisi yapacağını söyledi.koltuk altında da yapıyormuşfakat muayene ederken koltuk altıyla göğüs mesafemin çok olduğunu göğüs altının daha uygun olacağını söyledi.çok güzel konuştu kızlar açık ve net.hiç kafa bulandıran bir açıklama yapmadı.fiyat da 7500 dü.durumu anlatınca 6500 olabilir diye msj atmış.çok mutlu oladum.ama o bile çok benim için.:KK43:

Merhaba kolay gelsin bende kubilay hocaya ameliyat olmustum fiyat konusunu bilemiyorum tabiki protezlerin fiyatlarina gore degisiyordur bende kontrole gittigimde sormustum protez fiyatlarinin arttigini soylemisti ben mentor marka yaptirdim

Kaldı 2 gün. Cumartesi günü ameliyata giriyorum. inanılmaz heyecanlıyım ya illa bişey olacak. Akşam parmağımı kestim ama öyle bir kestim ki tırnağı bile kesmişim orta yerinden heryer kan oldu. Parmağımda oynama olunca kemiğe kadar kestim zannettim tansiyonum düştü. İlk aklıma gelen şey ciddi bi kesikse ameliyat ertelenir mi sorusu oldu.
Meğer ne önemliymiş acısını unutup bundan korktum. Eşim o kadar kan görünce korktu ne yapacağını şaşırdı. Ağladı sarıldı. Ameliyatında nasıl olucam kimbilir dedi. Tamam estetik ama ne olursa olsun bıçak altına yatıcaksın dedi.
10 dakka geçti kanı durdurduk ben göğüslere bakmaya devam ettim :)) 400cc high profile son kararım. Başka türlüsü beni memnun etmez. Eşim biyandan büyük olmasın çok rezil etme kendini derken biyandan 450cc lik bir memeye küçük dedi.
Olsa da rahatlasam artık.

Kaldı 2 gün. Cumartesi günü ameliyata giriyorum. inanılmaz heyecanlıyım ya illa bişey olacak. Akşam parmağımı kestim ama öyle bir kestim ki tırnağı bile kesmişim orta yerinden heryer kan oldu. Parmağımda oynama olunca kemiğe kadar kestim zannettim tansiyonum düştü. İlk aklıma gelen şey ciddi bi kesikse ameliyat ertelenir mi sorusu oldu.
Meğer ne önemliymiş acısını unutup bundan korktum. Eşim o kadar kan görünce korktu ne yapacağını şaşırdı. Ağladı sarıldı. Ameliyatında nasıl olucam kimbilir dedi. Tamam estetik ama ne olursa olsun bıçak altına yatıcaksın dedi.
10 dakka geçti kanı durdurduk ben göğüslere bakmaya devam ettim :)) 400cc high profile son kararım. Başka türlüsü beni memnun etmez. Eşim biyandan büyük olmasın çok rezil etme kendini derken biyandan 450cc lik bir memeye küçük dedi.
Olsa da rahatlasam artık.
Heyecanını çok iyi anlıyorum ben de cuma günü (yarın) oluyorum ve heyecan dorukta!! Parmağın için geçmiş olsun :) ben günlerdir Boğazımda hafif bi kızarıklık var sıkıntı yaratır diye günlerdir çay içmekten (zencefil tarçın bal ) bi hal oldum :KK66: inşallah ikimiz de aksilik olmadan rahatça atlatırız

kızlar aralığın 1 veya 2 sinde oluyorum inşallah ameliyatımı.Dr kubilay özdile gitmiştim biliyorsunuz.sadece fiyattan dolayı ona olamicam.sincan devlet hastenesinde esabil beye olacağım.hoca muhteşem bir doktor.çok saygılı ve sıcak konuşmasıyla kendine güveni ve benim istediğim şekilde yapacağından esabil beyde karar verdim.dün tetkiklerimi yaptırdrım.çok mutluyum.dua sırası sizlerde.inşallah sorun çıkmadan ameliyatımı olurum.ameliyatım hakkında yazacağım fotoğraf da yüklerim kızlar.mentor marka yüzeyi pürtüklü fasya altı göğüs altı kesisiyle yapılacak ameliyatım.350 ve üstü olur dedi doktorum ama büyüklüğünü sen nasıl istersen öyle yaparım.çok büyük dersen çok büyük,orta büyüklük dersen orta,doğal olsun dersen doğal yaparız dedi.ben de kendi fikrini sordum.bence orta büyüklükte çok iyi olur.sizi de mutlu eder.olmuşken öyle yapalım ama size bırakıyorum dedi.Allah razı olsun doktordan.devlette çalışan bir hekim gibi değildi kızlar.ankarada gitmek isteyen varsa kesinlikle tavsiye ederim.:KK49::halay:sıra bende.gelsin güzel göğüsler.:KK31:

kızlar aralığın 1 veya 2 sinde oluyorum inşallah ameliyatımı.Dr kubilay özdile gitmiştim biliyorsunuz.sadece fiyattan dolayı ona olamicam.sincan devlet hastenesinde esabil beye olacağım.hoca muhteşem bir doktor.çok saygılı ve sıcak konuşmasıyla kendine güveni ve benim istediğim şekilde yapacağından esabil beyde karar verdim.dün tetkiklerimi yaptırdrım.çok mutluyum.dua sırası sizlerde.inşallah sorun çıkmadan ameliyatımı olurum.ameliyatım hakkında yazacağım fotoğraf da yüklerim kızlar.mentor marka yüzeyi pürtüklü fasya altı göğüs altı kesisiyle yapılacak ameliyatım.350 ve üstü olur dedi doktorum ama büyüklüğünü sen nasıl istersen öyle yaparım.çok büyük dersen çok büyük,orta büyüklük dersen orta,doğal olsun dersen doğal yaparız dedi.ben de kendi fikrini sordum.bence orta büyüklükte çok iyi olur.sizi de mutlu eder.olmuşken öyle yapalım ama size bırakıyorum dedi.Allah razı olsun doktordan.devlette çalışan bir hekim gibi değildi kızlar.ankarada gitmek isteyen varsa kesinlikle tavsiye ederim.:KK49::halay:sıra bende.gelsin güzel göğüsler.:KK31:
blue_suede blue_suede , Aleph87 Aleph87 ve sen violet hadi hayırlısıyla atlatın inşallah ameliyatınızı:dua:ilk 4-5 gün sıkın dişinizi geçmicek gibi gelebilir ağrılar hiçç merak etmeyin 1 haftadan sonra mucize gibi geçip gidiyor ağrılar:KK76:Allah yardımcınız olsun dualarımız sizinle :dua:haber verin çıkıp kendinizi iyi hissetiğnizde:KK39:

Vio senin adına çoook sevindim canım yalnız karışmak gibi olmasın daaa sonradan pişman olmamak adına iyi düşün bence boyut konusunu. Çünkü olabilecek en büyüğünü taktıranlar dahi acaba bi tık daha mı büyük olsaydı ikilemini yaşıyor :) gerçi 350 cc küçük değil kesinlikle ama dahasını alabilecekse vücudun bence biraz daha düşün derim :KK66:
Ne güzel ya devlet hastanesinde de var demek böyle iyi doktorlar .

Heyecanını çok iyi anlıyorum ben de cuma günü (yarın) oluyorum ve heyecan dorukta!! Parmağın için geçmiş olsun :) ben günlerdir Boğazımda hafif bi kızarıklık var sıkıntı yaratır diye günlerdir çay içmekten (zencefil tarçın bal ) bi hal oldum :KK66: inşallah ikimiz de aksilik olmadan rahatça atlatırız

Alephim şnşallah kolayca atlatırsın canım ameliyattan çıkar çıkmaz müsait bi zamanda bekliyoruz güzel haberlerini :))

Herkese merhaba,
Bu forumda yeni sayılırım. Buradan araştırmalarım sonucu ameliyat olmaya karar verdim
1,60 boyundayım 55-58 kilo arasında gidip geliyorum. fakat geniş omuzlu olduğum için minyon bir tip sayılmam şuan ki südyen ölçüm 75 b 80a dolgulu kullanıyorum.

Geçmişte çok kilo verdiğim göğüslerim çok kötü durumda çok ayrık ve sarkık.
Doktorla görüştüm 350 yada 325 yuvarlak düşünüyor.
Benim iki korkum var birincisi çok küçük olursa dekolte veremezsem
ikincisi büyük olursa iyice şişko durur muyum?

son olarakta göğüsüm yanlara dönük olduğu için yani tam nasıl anlatılır bilmiyorum ama uçları dışa doğru ve epey ayrık ameliyatla birleştirilmezse diye çok korkuyorum. silikonlar yanlara taşarsa kötü bir görüntü olur diye ödüm kopuyor.

Şu anki durumunu koysam bana yorum yapabilir misiniz. Açıkçası koymayada çok çekiniyorum. Kayıt olurken verdiğim mail adresi herkesin bildiği mail adresi. Bana yardımcı olabilir misiniz:KK43:

Mail adresinizi kimse ile paylaşmaz site yönetimi merak etmeyin. Siz ne kadar kişisel bilgi verirseniz onu görebilirler. Albümlerinizde de kişisel ayarlama yaparak görmesini istediğiniz kişileri ayarlayabiliyorsunuz zaten. Burada o kadar çok örnek var ki. Kendi eski halinle özdeşleştirip ondan yola çıkabileceğin birisi kesin bulacaksındır fakat bende neden böyle olmadı diye üzülmemek için bir çok kişiden tavsiye al canım. Herkes oldukça yardımcı oluyor burada. Sadece yeni üyelere karşı temkinli yaklaşılıyor. Bunu şahsi algılama seninle paylaşımda bulunmazlar falan diye söylüyorum.

Canım merhaba ben de Aralık'da Esabil Eker'e ameliyat olacağım...

Amin inşallah. Gece rüyamda ameliyatımı olmuştum ama rüyamdaki meme çok çirkindi yanlardan sivri sivri çıkmıştı Allahın dedim bu ne:eek:
Artık rüyama girer oldu :rolleyes:Çok geçmiş olsun. Ben evden çıkmadım 3 gündür petekleri de yakmadım ki sıcak soğuk değişimi yüzünden hasta olmayayım diye. Bu ay benim hastalık ayımdı yoksa ama çok şükür.

t
blue_suede blue_suede , Aleph87 Aleph87 ve sen violet hadi hayırlısıyla atlatın inşallah ameliyatınızı:dua:ilk 4-5 gün sıkın dişinizi geçmicek gibi gelebilir ağrılar hiçç merak etmeyin 1 haftadan sonra mucize gibi geçip gidiyor ağrılar:KK76:Allah yardımcınız olsun dualarımız sizinle :dua:haber verin çıkıp kendinizi iyi hissetiğnizde:KK39:
teşekkür ederim.haber vercem inaşallah.:dua::KK76:

Vio senin adına çoook sevindim canım yalnız karışmak gibi olmasın daaa sonradan pişman olmamak adına iyi düşün bence boyut konusunu. Çünkü olabilecek en büyüğünü taktıranlar dahi acaba bi tık daha mı büyük olsaydı ikilemini yaşıyor :) gerçi 350 cc küçük değil kesinlikle ama dahasını alabilecekse vücudun bence biraz daha düşün derim :KK66:
Ne güzel ya devlet hastanesinde de var demek böyle iyi doktorlar .
benim göğüsler için 350 ve yukarısını denerim hangisi en iyi durursa onu takarım illa 350 olacak dye birşey yok.olmuşken bira olsun dedi doktorum.sağolsun beni okadar iyi anladıki.pişman olmicam inşallah.

Bende cumartesi günü olacagım arkadaşlar .. haliyle çok heycanlıyım....uçuk bile çıkardım düşünün
Neee uçukmu:KK17:Ertelenebilir ameliyatin yaa burda bi arkadas vardi kimdi:sus: hatirlamadim simdi ama bu yuzden ertelenmisti operasyonu:KK57: belki seninki ertelenmez moralini bozmak istemezdim uzgunum:dua:

X