Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bulantı ve kusmam çok 2 defa kustum.anestezi den miş ayakta duramıyorum hep uykum var .2 den beri hep uyudum.ağrı çok olur diye beklerken uykum çok oldu :-):-)

Eşin sorun etmiyor boşver o ağrıyı çekmeye değer mi.dolgulu sütyen tak kim bilir dedi ler.içi boş sütyen Hep yukarı kayıyor ben indiriyorum yuvarlak 300-350 takar bakarız bunlar uygun olur dedi.özel gazi Osman pasa hastanesi Yrd.Doç.Jale Özdemir yapacak ameliyatı.heyecan dorukta.Yarın bu saatlerde göğüs sahibi olacam
Kızlar ameliyat oldum koltuk altında biraz ağrım var 300 CC yuvarlak takıldı.çok korkmuştum agrilardan beklediğim kadar çok yok.
sevgili yasmin hsnım bende silikon taktırıcam. Dr konusunda karar vermek üzereyim. /
Size çok geçmiş olsun. Nasıl memnunmusunuz? Damla mı yuvarlakmı takıldı. Fotoğraf istesem gönderşrmisinşz?

Bulantı ve kusmam çok 2 defa kustum.anestezi den miş ayakta duramıyorum hep uykum var .2 den beri hep uyudum.ağrı çok olur diye beklerken uykum çok oldu :-):-)
Su içmeye çalış. Tuvalete çıktıkça narkozu daha kolay atarsın. Gerçi kusmaklada atılır. Uyu,dinlen ama uyandıkça bol bol yürüyüş yap koridorda. Çok yatağa bağlama kendini.

arzum77 arzum77 arzumcum günaydın iki üç gündür göğüslerimde gerginlik hissediyorum hep neden acaba? Yani hiçbi sorunum yoktu yumuşamaya da başladı aslında dokununca yumuşak ama hissiyat hep gergin.

Su içmeye çalış. Tuvalete çıktıkça narkozu daha kolay atarsın. Gerçi kusmaklada atılır. Uyu,dinlen ama uyandıkça bol bol yürüyüş yap koridorda. Çok yatağa bağlama kendini.

bulantidan uyku halinden gözümü yeni açtım.yürümeye başladım.koridorda.direnler de çıksa tesbis gibi kaldı elimde :KK48::rapci:

ayyy ilk gün bende öyleydim.gece yatana kadar en az 10 kere istifra etmiştim.hatta dr bünyen çok hassasmış deyip gelip gidip şaşırmıştı.Allahtan 2.gün geçmişti:kusmuk:geçmiş olsun.

arzum77 arzum77 arzumcum günaydın iki üç gündür göğüslerimde gerginlik hissediyorum hep neden acaba? Yani hiçbi sorunum yoktu yumuşamaya da başladı aslında dokununca yumuşak ama hissiyat hep gergin.
Gerginlik olur henüz erken süreç.. bir gerginleşir bir rahatlar. masajlar yap,rahatladığını hissedersin . Çok aşırı sertlik,gögüste kızarma tarzı tenk değişikliği,şekil bozukluğu,kola vuran şiddetli ağrılar bir tersliğin sinyalleridir. Masaj rahatlatır merak etme,hatta hafif bebe yağı sür ellerine öyle masaj yap iyi gelir :KK66:
Ben spora kaçıyorum :spor: Görüşürüz :KK54:

X