Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canım pes etme kesinlikle bütün masraflarını hatta + manevi tazminat davası ile milyonlarca lira alırsın davayıda kazanırsın. Sadece gerçekten bu konuda seni temsil edecek bir avukat bul yeter. Ücretini de kazandığın tazminattan ödeyeceğim dersin olur biter.

Bu kohesiv1-2-3 olayı hakkında bilgisi olan var mı? Tamam silikonun sertliği ama neye göre seçiliyor. Önemi nedir bilen var mı?

Bazıları geçen süreye göre ne kadar doğal durmuşlar. Bu kişiden kişiye değişen bir durum sanırım değil mi bilgisi olan var mı?

Korkuyorum ama kafam o kadar netki yaptırmamayı bi an bile düşünmedim acıya da razıyım vücuduma göre büyük durmasına da razıyım tekki olsun
Küçük olmasında ne olursa olsun. Küçük olursa da bir iki sene para toplar yine yaptırırım diyorum ama inşallah böyle bişeye mecbur kalmam.

Canım öncesi halini bilmiyorum ne kadar dokun var izlersen görebilirim ama zaten normal giyinik halinle destekli sütyenden falan çok farkedilmiyor. Sadece bikini mayo ile görenler farkedebilirler. O da dediğim gibi ameliyat öncesi ne kadar dokun olduğuna göre değişiyor yine. Bazı bikinilerde de mayolarda da destek yine o ilizyonu sağlıyor çünkü.

Bu kohesiv1-2-3 olayı hakkında bilgisi olan var mı? Tamam silikonun sertliği ama neye göre seçiliyor. Önemi nedir bilen var mı?
3 en yumuşak kıvamlıymjş bende 1 var onları hiç konuşmamıştık neden 1 takıldı onu bilmiyorum seninki kaç

Edit: tam okumamışım canım kusura bakma herhalde deri esnekliği göz önünde bulundurarak yapılır diye düşünüyorum

Benimki 3. Bende 3 ü en sert biliyorum. 1 en yumuşak.

He öyle mi tersten okumuşum o zaman peki sindirella seninki gerçekten sert mi ? Benim 1 ay olduğu için tam yumuşak değil o yüzden anlayamıyorum. Hani normal göğüs kıvamına gelmedi. Arzum seninki kaç?
İlk başlarla çok sertti ödem gerginlik geçince masajla yumuşadı. Şu an gayet yumuşak. 2 ay falan sertti. Burada yeni foto ekledim kızlar, 6 ay ı geçmenin şerefine

Benimki 3. Bende 3 ü en sert biliyorum. 1 en yumuşak.
Damla protezlerin hepsi en sert kıvam 3. derecedir zaten. Şeklini koruması açısından yazıyor bilgilerde genelde.
Yuvarlak protezler 3 kıvamlı. Göğsün durumuna göre seçiliyor deniyor ama genelde 1. Kıvam kullanılıyor fakat forumda en sert 3. Kıvam kullanılan kişide görmüştüm .

Hmmm. Neyse olduda bitti maşallah. Çok fazla kurcalamamak gerek.

Canim insallah dedigin gibi olur simdi bu konuda bilgisi olan bir avukat bakinicam doktoruma degil firmaya dava acmak icin ugrasicam

Herkese merhaba, bende ayın 24 ünde ameliyat günümü aldım Az kaldı sayılır:)
49-50 kiloyum boyumda 1.60, dr dual plan damla 300 veya 345 cc takıcağını söyledi.
Ölçüm göğüs altı 76 cm, göğüs ucu 85 cm.
Tecrübeli arkadaşlar bana yardımcı olabilirlermi acaba? 300 cc bu ölçülere küçük mü kalır sizce?
Şimdiden teşekkürler

9 cm lik Bi dokun var, 345 ile gayet dolgun olur :)

He öyle mi tersten okumuşum o zaman peki sindirella seninki gerçekten sert mi ? Benim 1 ay olduğu için tam yumuşak değil o yüzden anlayamıyorum. Hani normal göğüs kıvamına gelmedi. Arzum seninki kaç?
valla ben 1-2-3 mü bilmiyorum ama sağ gayet yumuşadı ama sol daha sert normal diye okumuştum iyileşme süresinde olduğu için beklemedeyim.

Merhaba kızlar ben 32 yaşında 3 çocuk annesiyim küçük çocuğum 5 yaşında senelerdir isteyip de yaptiramadigim göğüsler e Yarın öğlen kavuşuyorum sonunda . çevrem gereksiz görüyor.inşallah bende memnun kalırım

Hayırlı uğurlu olsun sonuç çok güzel olucak inş şimdiden geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…