Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Selam, aynı durum bendede var. Sol göğsümün iç kısmında dalgalanma var. O dalgalanmanın olduğu yerde de hissizlik. Aml olalı benim 18 gün oldu, dıştan bakıldığında belli olmuo ama dokunduğumda dalgalanmayı hissediyorum. Düzenli masajla düzelirmi bilemiyorum, zamanla yani protez yerine oturduğunda. 2 hafta sonra doktor kontrolüm var o zaman sorcam bu durumu. Telde de sorabilirim ama görmeden ne yorum yapar bilemedim

kasaltımı üstü mü

12 gün kaldı ameliyatıma. Eşim geçen gün ben büyük büyük dedim ama insanlae farketmicek mi busefer dedi bende şimdi destekli takıyorum ozaman desteksiz takıcam bu durumda çok aşırı fark olöaz herhalde dedim ama "aman kocaman kocaman şeylerle rezil etmede kendini sonra daha çok üzülürsün" dedi. Bende 400 taktıracağım kısmetse ama yüksek profil diklikten ziyade daha mı iri duruyor. Yani normal profil taktırsam taban çok mu yaygın olur.

Canım şu an dümdüz göğüslerin de olsa destekli sütyen takıyorsun değil mi yani ondan dolayı zaten büyük görünüyordur olduğundan , çıplak olduğunda fark edilebilir oluyor ama öteki türlü bence kimse fark etmez. Zaten çok aşırı büyük görünecek ccler takmıyorlar ki içini ferah tut ben ameliyat olalı 1 ay oldu aslında değişim var ama dışardan kimse anlamıyor hem kim bakacak o kadar dikkatli bi şekilde göğüslerine :) sen eşini dinleme şimdiden kıskançlık yapmaya başlamış sonra benimki gibi denize gitmeyelim geziye çıkalım tura çıkalım demeye başlarsa hiç şaşırma

Benim meme dokum vardı. Ameliyat öncesi full dolgulu kullanıyordum. Ameliyatta kas zarı altı 400 takıldı,yüksek profil. Ameliyattan sonra kıyafetlerle dolgulu sütyende nasıl görüntü veriyorsa aynen öyle oldu. Ama denizde bikini ile,iç çamaşırları ile ve çıplakken tabi dolgunlugı belli :)
Eşini dinleme bencede :)) O şu an karım dikkat çekecek,herkes ona bakacak eyvah eyvah moduna girmiş :))) Önemli olan eşinin başkasına degil bundan sonra hep sana bakması

genelde bana 3 ay dedi drlar ama bunu mutlaka soracağım.. gerçi bende sarkacak kadar bir meme yok hiç yok ki sarksın yine de uyarınızı dikkate alacağım çok teşekkür ederim.

ben burdakilerin hiç birini beğenmedim yaa.sitede gördüklerm çok daha güzel daha doğal ve başarılı.bizim doktorlar bence çok daha başarılılar bu konuda.

Ewt cnm ķķafa inanilmaz karisti izmirde olan arkadaslarimda doktor tavsiye ederse sevinirim

Ewt cnm ķķafa inanilmaz karisti izmirde olan arkadaslarimda doktor tavsiye ederse sevinirim

Ben de onu diyecektim de arzum benden önce söylemiş şimdi kapsül temizlenirken doku da alınacak şiş de olduğu için ne kadar doku alındı ve kaç cc konulması gerekir göğüslerin eşit mi olacak onlar pek belli olmaz.. gerçi bi mesajına denk gelmiştim göğüslerinden memnun değildin sanki çok büyük diye ?

Ewet canim meme dokum vardi zaten 80e b cup bir memem vardi ama damla modeliydi asagida toplanmisdi goruntu sarkik deyildi ama benim gozumde sarkikdi :) illaki yaptorcam ustleri dolsun yuvarlak top gibi olsun istedim oyle dogal istemedim yani 300cc takildi daha ameliyathanede uyandirdilar gozumu azcik araladigim gibi bu meme olmamis buyuk bu meme yanlara dagiliyor top gibi durmuyor dedim 3 yildirda soyleniyordum galiba enerjimle her baktigimda soylene soylene patlattim ben bu memeyi kizlar :)) kocam bastan bber istemedi memen var dikis izi olmasin diye soylendi doktorum en son ameliyata girerken toplayim azcik dedi yookk esim isrltemiyor dedim iyi bok yedim birak doktora esine niye birakiyorsun dimi toplanmadigi icin oldumu sana sarkik iki koca meme benim gozumde simdi birde patladi biri dahada kocaman sisdi asagida olan meme yapim iyice asagida bence su an bari simdi silikonu cikartayim lolipo teknigi ile toplatayim silikon filan taktirmayim dedim oda olmuyor

arzum77 tiramisu normalde de koskanç zaten şimdi hayatı zimdan etmese bari benim desteklide bile küçük duruyor üst boş. Dokum fotoda gördüğünüz gibi işte o dekolte benim olacak:)maalesef gençkızlığım o iğrenç sütyenlerle heba oldu kıyafetlerin içine koca koca sütyenler taktım. Bikinilerim bile dolgulu dolgulu. Şu an dışardan dolgulu sütyenle göründüğünden de büyük olsun istiyorum. Eşime kalsa erkek doktorda istemiyordu.çok katıydı bide bu konuda. Sonra ikna ettim. Dediki "Ben bunu bile kabul ettiysem demekki mutlu olmanı istiyorum dimi? Oyüzden iyi karar ver mutsuz olma rezil olma"dedi. Birden stres oldum ameliyat yaklaştıkça bi korku oluşmaya başladı. Paranoyak olucam. Olsa bitsede rahatlasam. Hergün soru soruyor "ya patlarsa ya vücut istemezse acısı geçmezse ya izi çok olursa ya doktor istediğin gibi yapmazsa çok küçük ya da büyük olursa" resmen sınavdan geçiyorum.

Canım çok geçmiş olsun öncelikle.
Ben de ameliyatımı olduktan bir süre sonra bu foruma girmeyi bırakmıştım. Sonra bi arkdşım senin durumu watsaptan yazınca girmek istedim. Normalde mentorun dayanıklılığına natrelle'den daha çok güvenen insanlar var aslında. Bazı doktorlar da buna dahil. Benimki natrelle high profile 295 cc. yani 300 e denk geliyor mentorda. Aslında boyut büyük de değil. Genelde daha büyük boyutlu protezlerde o da 1000'de 1 görülen bir durum. Sen başka doktorlara da sor ama diğer doktorlar ne derse desin bir kere senden amely. ücreti alıcaklar. Artı, kapsüllü bir memenin malesef ki 2 kere elden geçmesi gerekiyor. Ödem vs. sebebiyle memenin son boyutu ameliyat esnasında anlaşılmaz. Göz kararı da takılsa bu sefer bu seni tatmin etmicek. Doktorunun söyledikleri doğru şeyler aslında. Sen yine araştır tabi ki ama 2 aşamalı bir ameliyatın seni beklediğine de kendini hazırla canım. Ve mutlaka dişli bir avukat bulup firmanın senin tüm masraflarını karşılaması için hakkını ara. Üstelik mağduriyetin sebebiyle tazminat davası da açabilirsin. Çok geçmiş olsun tekrardan. Cidden çok sinirlendim çok da üzüldüm

Canim izler konusunda kocam oyle korkutmusduki beni iz korkumdan toplatma bile yapmadan silikonu ttaktirtmisim keske izlerden bu kadar cekinmesydim 3 senede hic izim kalmadi benim tabi vucudun yapisinada bagli iz konusu

Canim izler konusunda kocam oyle korkutmusduki beni iz korkumdan toplatma bile yapmadan silikonu ttaktirtmisim keske izlerden bu kadar cekinmesydim 3 senede hic izim kalmadi benim tabi vucudun yapisinada bagli iz konusu

Az önce aynada destekli haliyle nasıl duruyor diye baktım bence bu halide bile çok küçük. valla herşeyi göze aldım hala ya küçük durursa diye korkuyorum o kadar açım memeye 2 haftadan az kaldı. Bunlar hep heyecandan sanırım.

Canim cvb icin tesekkurler ewt aynen anlatiklarini soyluyor doktorum demekki sitede doktor disinda birde avukat aramak sart oldu Tiramisu35 izmirde dokturunun ismini verdi onumuzdeki pazartesiye randevu verdi birde baska fikir almak adina en azindan doktor hatasimi firma yi ilgilendiren birseymi belki oda bir fikir verir dedim doktorum kesinlikle ayipli mal oyuzden firma ameliyat masrafini karsilamali diyor doktor hatasi deyil eminim kendimden diyor ffirmayida ariycam bakalim

Aynen benim eşim :)) Oda erkek doktora karşı çıkmıştı ilk başta. Birçok bayan doktorla görüştüm ama yok,o elektriği alamadım. Bayan doktorlar bayan hastayı anlamıyormu anlamakmı istemiyor bilmiyorum. Ben ısrarla büyük gögüs istiyorum dedikçe Yok naapacaksın büyük memeyi. Sırt ağrısı yapar,hantal gösterir,vücuduna uyumsuz olur,komplikasyon olur dediler. Ben 400 lerden bahsedince onlar 250-300 cc lerden bahsetti
Şimdi düşünüyprumda 250-300 falan olsaydı naapardım diyorum
İyi araştır,sen ne düşünüyorsan onu anlat doktoruna. Şakın eşinin senin moralini düşürmesine izin verme. Korkma,cesaretini kaybetme. Benide çok korkutmuş vazgeçirmeye çalışmıştı ama kulaklarımı tıkadım mümkün olduğunca . Sende öyle yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…