Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Teşekkür ederim Hem heyecan Hem korku var bu gece sabah olmaz bana Dr.5 de kalkıp bişeyler yememi istedi.çabuk toparlarım inşaallah.annem 1 hafta bakacak çocuklara.

Teşekkür ederim Hem heyecan Hem korku var bu gece sabah olmaz bana Dr.5 de kalkıp bişeyler yememi istedi.çabuk toparlarım inşaallah.annem 1 hafta bakacak çocuklara.
Çok kolay bi ameliyat hiç acı yok olsada kalkarken oluyo bi iki gun en fazla üç gün hiç korkma sonu çok güzel mutlu son-:)

valla ben 1-2-3 mü bilmiyorum ama sağ gayet yumuşadı ama sol daha sert normal diye okumuştum iyileşme süresinde olduğu için beklemedeyim.:KK35:

Sana verdikleri kartta yazıyordur canım benim de tam normal göğüs gibi değil ama bayağı yumuşadı masajları ihmal etme çok etkisi oluyor :)

Gözün aydın canım şimdiden. Çevren neden gereksiz görüyor ? Benim de 3 çocuğum var emzirme sürecinden sonra göğüslerim dümdüz kaldı sarkacak dokum yoktu o yüzden sarkma dahi olmadı :KK70: Dümdüz göğüslerden kurtuldum çok şükür 1 ayı geçti ben ameliyat olalı 5 hafta filan oldu sanırım toparlanma sürecim çok hızlı oldu inşallah sen de hızlı toplarlanırsın.. doktorun kim hangi yöntemle olacak kaç cc takılacak?

Şimdiden geçmiş olsun diyelim :KK66: Çevreyi boşverin,sizin bedeniniz sizin hayatınız. ! Siz mutlu olacaksınız çevrenizdekiler çatlasın :))))
Yalnız ameliyat bir gün öncesi gece 12 den sonra birşey yenmez. Doktorunuz neden 5 de birşeyler yemenizi istemiş anlamadım :KK64:

Şimdiden geçmiş olsun diyelim :KK66: Çevreyi boşverin,sizin bedeniniz sizin hayatınız. ! Siz mutlu olacaksınız çevrenizdekiler çatlasın :))))
Yalnız ameliyat bir gün öncesi gece 12 den sonra birşey yenmez. Doktorunuz neden 5 de birşeyler yemenizi istemiş anlamadım :KK64:

Herhalde öğleden sonra yada akşam üstü alacak ameliyata arzum benim de garibime gitmişti ama sonradan böyle düşündüm

Merhaba hatunlar yeni ameliyat olacaklara gecmis olsun oncelikle cesur olun sonra hayal edin cünki surec cok hizli akip gecicek sizin icin..bizim 2ay bir hafta oldu onumuzdeki hafta spora baslayabilirsin dedi doktorum spor salonu arastiriyorum ama ne agirlikta spor yapabilirim hanimlar hem karin hem gogus ameliyati oldugu icin hangisi daha uygun fitness ? Aerobik ? Plates ?

Evet kas altı yuvarlak mentor marka 300 yada 350 lik takarız dedi.bugün son ölçüyü yaptı.sabah 9 da ameliyat tayım Allahın izniyle

Öğleden Sonra planlamıştı Çünkü Şimdi sabaha karar verdi.12 den sonra yemek ve su yok duşunu al gel dedi.Yarın sabah gidiyorum inşallah.Artık kimseyi takmıyorum zaten.psikolojimi çok etkiliyor bu durum

Gözün aydın canım şimdiden. Çevren neden gereksiz görüyor ? Benim de 3 çocuğum var emzirme sürecinden sonra göğüslerim dümdüz kaldı sarkacak dokum yoktu o yüzden sarkma dahi olmadı :KK70: Dümdüz göğüslerden kurtuldum çok şükür 1 ayı geçti ben ameliyat olalı 5 hafta filan oldu sanırım toparlanma sürecim çok hızlı oldu inşallah sen de hızlı toplarlanırsın.. doktorun kim hangi yöntemle olacak kaç cc takılacak?
Eşin sorun etmiyor boşver o ağrıyı çekmeye değer mi.dolgulu sütyen tak kim bilir dedi ler.içi boş sütyen Hep yukarı kayıyor ben indiriyorum yuvarlak 300-350 takar bakarız bunlar uygun olur dedi.özel gazi Osman pasa hastanesi Yrd.Doç.Jale Özdemir yapacak ameliyatı.heyecan dorukta.Yarın bu saatlerde göğüs sahibi olacam

2809 sayfa. Olayın daha a be ce sindeyim. Bilgiler havada uçuşuyor ama bilmiyorum bir şey. Doktora da gitmek istemiyorum kendimi ikna etmeden. Nereden başlamam lazım

2809 sayfa. Olayın daha a be ce sindeyim. Bilgiler havada uçuşuyor ama bilmiyorum bir şey. Doktora da gitmek istemiyorum kendimi ikna etmeden. Nereden başlamam lazım
Bence ilk olarak güvenilir bir dr a gidin, eğer severseniz ısınırsanız, hiç daha fazla kurcalamadan gün alın:) çok araştırıp kurcalayınca kafası karışıyo insanın, cc lere bakıyosun bu küçük bu büyük hangisi iyi olur damlamı yuvarlakmı diye diye insan kafayı yiyo:) iyi bir dr zaten yuvarlak damla cc ölçülerinize göre karar verir:) ben tek dr a gittim ve direk randevu aldım 24 üne inşallah herşey iyi geçer sizinde

Bence Dr A gitmekle başla. Hatta Dr lara :KK66: ön görüşmeler ücretsiz genelde. Sonra söylediklerini burda paylaş biz de fikir verelim :KK66: Bi de albüm yap.

Bence ilk olarak güvenilir bir dr a gidin, eğer severseniz ısınırsanız, hiç daha fazla kurcalamadan gün alın:) çok araştırıp kurcalayınca kafası karışıyo insanın, cc lere bakıyosun bu küçük bu büyük hangisi iyi olur damlamı yuvarlakmı diye diye insan kafayı yiyo:) iyi bir dr zaten yuvarlak damla cc ölçülerinize göre karar verir:) ben tek dr a gittim ve direk randevu aldım 24 üne inşallah herşey iyi geçer sizinde
ilk olarak bi dr la görüşmeli evet haklısın ama ilk görüştüğü dr un ilk dediğinde karar vermemeli bence arkadaşımız. bende tek dr la görüştüm ve ona ameliyat oldum ama onun dediğini kabul etmedim dr a kalsa bana 275 cc yi uygun görmüştü fakat ben buradaki arkadaşlarımın tecrübeleri, fotoğrafları ve verdikleri tavsiyelere dayanarak küçük olacağını düşündüm ve olabilecek olan en büyük cc yi takması için resmen dr umla inatlaştım sonuçta 325 cc takıldı ve burdaki arkadaşlarımın sakın küçük taktırma üzülürsün uyarılarını dikkate aldığım için çok memnunum dr a bıraksaymışım kesin çok üzülür hayal kırıklığına uğrarmışım o yüzden bence G gulceselin canım sen bi albüm yap arkadaşların fikirlerini al kafanda bazı şeyler otursun dr un karşısına çıktığında emin ol pişman olmazsın...

ilk olarak bi dr la görüşmeli evet haklısın ama ilk görüştüğü dr un ilk dediğinde karar vermemeli bence arkadaşımız. bende tek dr la görüştüm ve ona ameliyat oldum ama onun dediğini kabul etmedim dr a kalsa bana 275 cc yi uygun görmüştü fakat ben buradaki arkadaşlarımın tecrübeleri, fotoğrafları ve verdikleri tavsiyelere dayanarak küçük olacağını düşündüm ve olabilecek olan en büyük cc yi takması için resmen dr umla inatlaştım sonuçta 325 cc takıldı ve burdaki arkadaşlarımın sakın küçük taktırma üzülürsün uyarılarını dikkate aldığım için çok memnunum dr a bıraksaymışım kesin çok üzülür hayal kırıklığına uğrarmışım o yüzden bence G gulceselin canım sen bi albüm yap arkadaşların fikirlerini al kafanda bazı şeyler otursun dr un karşısına çıktığında emin ol pişman olmazsın...
Evet haklısınız tabi güven verirse çok kurcalamamak lazım diye dedim ben:) yoksa tabiki büyük isteyen birine dr küçük takcam derse olmaz ama dr la karşılıklı anlaşma olursa daha kolay çözülür diye dedim ben. Çok didikleyince insanın kafası karışabiliyo o yüzden:)
Bu arada 275 le 325 arasında çok fark oluyomu?

Evet haklısınız tabi güven verirse çok kurcalamamak lazım diye dedim ben:) yoksa tabiki büyük isteyen birine dr küçük takcam derse olmaz ama dr la karşılıklı anlaşma olursa daha kolay çözülür diye dedim ben. Çok didikleyince insanın kafası karışabiliyo o yüzden:)
Bu arada 275 le 325 arasında çok fark oluyomu?
evet sende haklısın ama baştan gerçekten kafa karışmadan taşlar yerine oturmuyor zaten. insan irdeledikçe daha net karar vermeye başlıyor bir zaman sonra. dr bana boş sporcu sütyeninin içine deneme protezlerden takmıştı 275 gayet ideal seniniçin dediğinde aynada kendime sonrada adamın yüzüne öyle bi baktımki büyük ihtimal anladı ona " doktorrr senbenle t..... geçiyon heralde" demek istediğimi ki tamam 300 olsun ozaman dedi hemen. aslında 300 üde denediğimizde bana 275 ten pek farklı gelmemişti büyüklük olarak. o yüzden ben olabilecek en büyüğü olsun dedim ameliyatta deniyeceğini ve göğüs kafesim dar olduğu için en çok 325 in sığabildini ve onu taktığını söyledi. bu deneme orotezleri ike gerçek protezlerin arasında çok fark varmı bilmiyorum ama 275 bana baya biş küçük gelmişti. hem okadar para ver okadar ağrı sızıya katlan bide küçük olsun işte ozaman büyük üzüntü birkere oluyor iyi düşünüp karar verin arkadaşlar yok doğal olsun yok abartı olmasın diye dr un her dediğine kanmayın bence yılların açlığı var kolay değil insanın gözü doymuyoki büyüdükçe büyüsün istiyor

Selamlarr,
Ben de gelecek ay için göğüs büyütme ameliyatı olmak istiyorum. Aklımda birkaç isim var. Önerisi olan var mıdır? 50 kg'ım ve 166 boyundayım. Sizin bahsettiğiniz cc tarzı implant konularına çok aşina değilim. Bilen, tecrübe eden birileri mesaj kutumu kızartırsa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

X