Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Günaydın, çok dik ve gerginler şuan göğüslerim. Bugun 3. Günüm tatlı tatlı bi kaşıntı var. Ne zaman yumuşayıp doğal hale gelirler aceba? Patlıcak gibi duruyolar
günayydın:KK31:ben de çok merak ediyorum ne zaman yumuşacağını. Herhalde 1-2 ayı bulur en az. Tecrubeli arkadaşlar bizi aydınlatırsa süper olur:KK23:

günayydın:KK31:ben de çok merak ediyorum ne zaman yumuşacağını. Herhalde 1-2 ayı bulur en az. Tecrubeli arkadaşlar bizi aydınlatırsa süper olur:KK23:
günaydın kızlarr:KK54:aynen 1ay önceden pek beklemeyin yumuşamasını gerçi yapılan yöntem ve bünyeye göre de değişebilir tabi ki de benim 3.haftadan sonra başladı yumuşamaya 42.günüm dıştan yumuşak ama bastırınca içten bi sertlik hissediyorum hala:eek:bekelyip göreceğiz hep birlikte:işsiz:

Selam kızlarrrr ☺️ Bende araştırma aşamasındayım. Daha önce burun estetiği olmuştum ve hayatta verdiğim en doğru kararlardan biriydi .. Şimdi çocuk doğurdum emzirdim artık bir ameliyat daha olmak istiyorum. Doktoruma gittim görüştüm çok iyi bir doktordur en önemlisi guvenırım. Yalnız doğallıktan yanadır bense biraz dolgun olsun istiyorum sonuçta bir kere yaptırıyoruz. Bana mentor kohensiv ııı hıgh profıle 260cc önerdi ben ıse 300 olmasından yanayım açıkcası bu marka bu ebatlarda kullanan var mı aranızda.

Birde cocugum daha cok kucuk ne kadar sure onu kucagıma alamam acaba ? İyileşme sureci sıkıntılı mı.
Bende mentor 325 taktirdim 10.gunum yani ilk 1 hafta sancili bir donem o donem alamazsin ama 1.haftayi atlattiktan sonra rahatliyorsun baya bence dikislerin tamamen iyilesmeden alsanda kucagina zorlucak hareketlerde bulunmamalisin yani dikislerin erimeside 15gunu buluyormus cevrende yardimci olabilcekler varsa yaptir tek basinaysan zorlar ilk haftasi cunku canimm

1 ay önce ankarada özel hastahanede 5000 tl ye yaptırmış arkadasım var. Markasını sordum bılmıyor tabı..
Bende 5000 e oldum 6000di ama doktorum eskiden beri tanidigimdan indirim yapti garanti belgelerini veriyorlar zaten ustunde yaziyor markalari falan mentor benim ki

günaydın kızlarr:KK54:aynen 1ay önceden pek beklemeyin yumuşamasını gerçi yapılan yöntem ve bünyeye göre de değişebilir tabi ki de benim 3.haftadan sonra başladı yumuşamaya 42.günüm dıştan yumuşak ama bastırınca içten bi sertlik hissediyorum hala:eek:bekelyip göreceğiz hep birlikte:işsiz:
Teşekkür ederim canım. Geçsin günler aylar çar çabuk:halay:

Günaydınlar kızlar bugün ameliyat olalı 10. Günüm dün kontrolum wardı sağ mememdeki ödem hala geçmemiş sol tarafım normal sekle girmeye başlamış moralim cok bozuldu kötü bişey mi war acaba doye psıkolojim bozuldu sagdaki ödemde iner dimi

Kızlar selam, aklıma takılan bişey var bugun aml 3.günü sağ göğsümde yanma var, sol tarafta bişey yok. Yanma olması normal mi ? Öğleden sonra doktor kontrolüm var. Hiç uyuyamıyorum yatış şeklinden dolayı sersem gibiyim. Kocaman iki gergin taş gibi sert memiş var. Nefes bile alamıyorum. Saçlarım birbirine girdi tipim kaydı resmen :) haftaya p.tesi işbaşı yapcam 1 hafta rapor almıştım nasıl gitcem işe bilmiyorum:)))) bi arkadaşım yaptırmıştı protez ve 1 ay dolmadan yumuşayıp şekil almıştı. Artık bizimkilerde yumuşasın masajlar yapalım, çok sabırsızım yaaa :)) bu uykusuzluk hiç yaramadı bana :)))

Kızlar selam, aklıma takılan bişey var bugun aml 3.günü sağ göğsümde yanma var, sol tarafta bişey yok. Yanma olması normal mi ? Öğleden sonra doktor kontrolüm var. Hiç uyuyamıyorum yatış şeklinden dolayı sersem gibiyim. Kocaman iki gergin taş gibi sert memiş var. Nefes bile alamıyorum. Saçlarım birbirine girdi tipim kaydı resmen :) haftaya p.tesi işbaşı yapcam 1 hafta rapor almıştım nasıl gitcem işe bilmiyorum:)))) bi arkadaşım yaptırmıştı protez ve 1 ay dolmadan yumuşayıp şekil almıştı. Artık bizimkilerde yumuşasın masajlar yapalım, çok sabırsızım yaaa :)) bu uykusuzluk hiç yaramadı bana :)))
Canım tam tersi olarak benim de sol tarafta yanma var. Ben solağım, sen sağ kolunu mu kullanıyorsun? Bununla alakalı bir şey olabilir mi:110: saçlara gelince ben ördürmüştüm. İyi ki de öyle yapmışım çok rahat ettim.

Canım tam tersi olarak benim de sol tarafta yanma var. Ben solağım, sen sağ kolunu mu kullanıyorsun? Bununla alakalı bir şey olabilir mi:110: saçlara gelince ben ördürmüştüm. İyi ki de öyle yapmışım çok rahat ettim.

Saç konusunu hiç düşünmemiştim:eek:
Ay iyiki varsınız yoksa ben hiçbişey bilmeden savsak savsak giricem ameliyata. 1 aydan az var. Ağrı sızı olaylarından geçtim tek derdim eşime yüklenmemel şuan zaten zor ikna ettim. Bi gelse 19 kasım

Saç konusunu hiç düşünmemiştim:eek:
Ay iyiki varsınız yoksa ben hiçbişey bilmeden savsak savsak giricem ameliyata. 1 aydan az var. Ağrı sızı olaylarından geçtim tek derdim eşime yüklenmemel şuan zaten zor ikna ettim. Bi gelse 19 kasım
Biri birimize yardımcı olcaz elbet. Ben de burdan o kadar şey öğrendim ki:KK28: ayyy çok heyacan verici bir şey. Ameliyat tarihini almak ve beklemek
Ameliyattan çıkınca da o kadar mutlu oldum ki ben gık bile demedim :) seninkide sorunsuz mutlu mesut geçsin inşallah:halay:

Benim saçlar deli saçı gibi :)) herşeyimi annem yapıo yoksa üstesinden gelemezdim. Doktor kontrolünden çıktım göğüslerde yanma olabilirmiş normalmiş o. Hala çok fazla şişlik var onun için günde 3 lt su ve maydonoz suyu içmemi söyledi. Şişliğin inmesi 1 ayı bulurmuş. Yarın duş alabilirmişim yarın aml olalı 4 gün oluyo. 1 hafta sonrada masajlara başlıcakmışım, göstercek bana öncesinde. Bugun kontrole gittiğimde büyük protez taktırdığım için imza aldılar benden. 415 cc benim meme ucu kesisi ile aml oldum. sizden de hiç imza aldılar mı bu protezle ilgili ?

Biri birimize yardımcı olcaz elbet. Ben de burdan o kadar şey öğrendim ki:KK28: ayyy çok heyacan verici bir şey. Ameliyat tarihini almak ve beklemek
Ameliyattan çıkınca da o kadar mutlu oldum ki ben gık bile demedim :) seninkide sorunsuz mutlu mesut geçsin inşallah:halay:

İnşallah canım. İple çekiyorum araya iş girmeseydi 29unda olacaktım. Geç olsun güç olmasın:)

Benim saçlar deli saçı gibi :)) herşeyimi annem yapıo yoksa üstesinden gelemezdim. Doktor kontrolünden çıktım göğüslerde yanma olabilirmiş normalmiş o. Hala çok fazla şişlik var onun için günde 3 lt su ve maydonoz suyu içmemi söyledi. Şişliğin inmesi 1 ayı bulurmuş. Yarın duş alabilirmişim yarın aml olalı 4 gün oluyo. 1 hafta sonrada masajlara başlıcakmışım, göstercek bana öncesinde. Bugun kontrole gittiğimde büyük protez taktırdığım için imza aldılar benden. 415 cc benim meme ucu kesisi ile aml oldum. sizden de hiç imza aldılar mı bu protezle ilgili ?
Canım bana aml. Önce rutin imzaları attırdılar. Yani protez ile ilgili attırdılar mı hatırlamıorum. Hiç birini okumadım. Okuyup da moralim bozulmasın diye. Komplikasyonlar yazıyor ya hep ondan bilerek okumadım yani. Bana 300 cc takıldı. Meme altı kesesi kas altı :)

eloooo resim yüklesene ya benimde meme ucu kesisi merak ettim:eek::KK17:

X