Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

olmaz mı örümcek adamlar mı yapışmadı @gulenaygul:KK70: :KK70:taşlar mı asılmadı :kızgın:hiiç endişelenme hepsi normal süreçler 4 gün sabret Allah yardımsın olsun:dua:
hahaayyy ay haketten ne garip duygular içindeymişim sen yazınca anımsadım şimdi ne güldğm anlatamam. eşimede öyle tarif ediyordum nerde gebertirim o örümcek adamı ben daha görmeden o ağ falan atamaz diye beni güldürmeye çalışıyordu kıyamam. ne garip okadar acıyı şimdi hiç yaşamamış gibiyiz dimiaylar sonra silikon taktırdığımızı bile unutucaz sanki hep benimmiş yazdığımızı şindiden okur gibiyim İnşllh görürüz o günleri canım yaa

hahaayyy ay haketten ne garip duygular içindeymişim sen yazınca anımsadım şimdi ne güldğm anlatamam. eşimede öyle tarif ediyordum nerde gebertirim o örümcek adamı ben daha görmeden o ağ falan atamaz diye beni güldürmeye çalışıyordu kıyamam. ne garip okadar acıyı şimdi hiç yaşamamış gibiyiz dimiaylar sonra silikon taktırdığımızı bile unutucaz sanki hep benimmiş yazdığımızı şindiden okur gibiyim İnşllh görürüz o günleri canım yaa
amin inşallah :dua:ewt yaa benimde taş asmışlar gibi oluyodu senin tarifin de heh işte bu demiştim:KK70::KK70:aynen doğum acısı gibi olacak sanırım bu da unutulcak inşallah:KK19:

Enson yaptıranlar kaç cc taktı ve önceki sütyen boyutunu kaçtı benim 70a resmen yoklar ama 70aya ekstra çıtçıt takıyorum sırtım omuzlarım geniş çünkü. 400cc dicem doktoruma oha der mi bana acaba:)

Enson yaptıranlar kaç cc taktı ve önceki sütyen boyutunu kaçtı benim 70a resmen yoklar ama 70aya ekstra çıtçıt takıyorum sırtım omuzlarım geniş çünkü. 400cc dicem doktoruma oha der mi bana acaba:)
Slm, 75 beden sütyen kullanıyodun ben 415 cc protez takıldı. Doktora olabilecek en büyüğünü tak dedim ama acebaa daha küçükmü olsaydı 350-375 cc arası. 415'i umarım kullanabilirim

1 ay nasıl geçecek bilmiyorum ama eşim dün ben onlara bisüre dokunamam herhalde içim bi garip olur ameliyatlı olduğunu içinde bişey olduğunu bilince dedi. Eşim kan görünce bile kötü olur. Tedirginim ama yinede olucam
400cc hiç memesi olmayana büyük değil. Benim 390cc. Keşke 500 isteseydim diyorum. Ama 400cc çok doğal büyüklükte güzel duruyor.

Ben 400cc taktirdim oyle dusunuldugu kadar buyuk digil eskiden destekli 85 bedendim simdi sutyensiz ayni gibi :)

Kızlar teşekkür ederim yaptıranlardan duymak iyi oldu cesaret aldım 400ve yukarısı için sorucam boyum kısa değil sonuçta göğsüm darda değil neden kaldırmasın dimi ayrıca alışınca oturucak iyice yapayda durmaz.

400cc hiç memesi olmayana büyük değil. Benim 390cc. Keşke 500 isteseydim diyorum. Ama 400cc çok doğal büyüklükte güzel duruyor.
Önceki göğüs boyutunuz neydi? 390 çok güzel durmuş.yani bende 70 bazen kalıba göre 75 alıyordum çünkü. Görünüme bakıyorumda sizinki tam tamına istediğim gibi

Selam kızlarrrr ☺️ Bende araştırma aşamasındayım. Daha önce burun estetiği olmuştum ve hayatta verdiğim en doğru kararlardan biriydi .. Şimdi çocuk doğurdum emzirdim artık bir ameliyat daha olmak istiyorum. Doktoruma gittim görüştüm çok iyi bir doktordur en önemlisi guvenırım. Yalnız doğallıktan yanadır bense biraz dolgun olsun istiyorum sonuçta bir kere yaptırıyoruz. Bana mentor kohensiv ııı hıgh profıle 260cc önerdi ben ıse 300 olmasından yanayım açıkcası bu marka bu ebatlarda kullanan var mı aranızda.

Birde cocugum daha cok kucuk ne kadar sure onu kucagıma alamam acaba ? İyileşme sureci sıkıntılı mı.

Selam kızlarrrr ☺️ Bende araştırma aşamasındayım. Daha önce burun estetiği olmuştum ve hayatta verdiğim en doğru kararlardan biriydi .. Şimdi çocuk doğurdum emzirdim artık bir ameliyat daha olmak istiyorum. Doktoruma gittim görüştüm çok iyi bir doktordur en önemlisi guvenırım. Yalnız doğallıktan yanadır bense biraz dolgun olsun istiyorum sonuçta bir kere yaptırıyoruz. Bana mentor kohensiv ııı hıgh profıle 260cc önerdi ben ıse 300 olmasından yanayım açıkcası bu marka bu ebatlarda kullanan var mı aranızda.

Birde cocugum daha cok kucuk ne kadar sure onu kucagıma alamam acaba ? İyileşme sureci sıkıntılı mı.
Neden kohesiv 3 ? En sert kıvamı önermiş. Damla protezmi yoksa?

anlamadım nasıl 2 bin ???? vergi kaçırmak için mi böyle yapılıyor? ne para kazanıyorlar be birde azmı gösteriyorlar pafff üzüldüm bak şimdi
ne için yaptıklarını onlar bilir tabi ki ben bilmiyorum.
valla evrak bekliyorum şu an için gelir idaresinden çünkü bana söylenen 4 eylül 2014 te 2 bin tl lik makbuz kesilmiş birde bacak ameliyatı olan gün kesilmiş toplayıh çıkarıp kalan tutar şikayet sonucu kesildi. bana yollandı. şu an için elimde yalnızca 4 bin TL lik denetim sonucu kesilmiş smm var.

şimdi bizlerin elden verdiği paraların delili olmadığı icin ben şu kadar aldım diyip o kadar kesilmiş bile olabilir . falan filan.

bu aralar buraya çok bakamıyorum ekşi sözlüge takılıyorum belki de çalkalanması gereken yer orasıdır :KK66:

Birde Arkadaşlar toplam ameliyat maliyeti 4000-5000 tl lerden bahsediyorlar nasıl oluyor bu?
mentorun kohensiv ııı implantı 1200 dolar civarında yani sadece implant 3600 bunun doktoru anestezisti hastahanesi var . Bu fiyatlara yaptıranlara ne takıyorlar? Yada ben mi kazıklanıyorum acaba ☺️

Birde Arkadaşlar toplam ameliyat maliyeti 4000-5000 tl lerden bahsediyorlar nasıl oluyor bu?
mentorun kohensiv ııı implantı 1200 dolar civarında yani sadece implant 3600 bunun doktoru anestezisti hastahanesi var . Bu fiyatlara yaptıranlara ne takıyorlar? Yada ben mi kazıklanıyorum acaba ☺️
4000-5000 mi? Ben 2011 de 5000 E oldum yahu :))

Aml sırasında çıplaktım sonrasında da giydirmemişler ayılıp kendime geldiğimde titriyodum buz kesmişti vucudum hemen hemşireler apar topar giydirdi çok üşüyorum dedim narkozdan dediler ama aml bitince giydirmeleri lazımdı. klimayı 28 yaptırdım iki çorap iki hırka giydirdiler ama çoktan şifayı kapmıştım. Hapşurmazsam sıkıntı yok gibi. Ayağa kalkıp yürüyorum ara ara evin içinde. Yarın ilk kontrolüm var. Memişleri görcem inşallah :))))
İnşallah çok güzel olmuşlardır :)
Hemşirelerin yaptığı resmen sorumsuzluk... Üzüldüm gerçekten:KK43:

Önceki göğüs boyutunuz neydi? 390 çok güzel durmuş.yani bende 70 bazen kalıba göre 75 alıyordum çünkü. Görünüme bakıyorumda sizinki tam tamına istediğim gibi
80 beden idim ama A cup dı. Şimdi 80 D cup oldum. Beden değişmez Cup büyüyor. Beden meme altından cup meme ucundan çevre ölçülüyor.

X