Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Yaa süper :) Gerçekten ben de çok merak ediyordum böyle yıllarca kullanan var mı diye

O kadar değil de, eşine sorsana görüntüsü iyi miydi? Dik miydi yoksa sarkmış mıydı??
Sordum ayol.Hasta yan yatıyor kalp ekosunda içersi karanlık olduğu için ekrandan farketmiş silikonu. Ama kıyafetinden düzgün bakımlı görünüyormuş kadın. Yani görmemiş malesef.

Maşallah... Bizede nasip olur inşallah :))
Birde eski tip silikondur onlar. Belkide sıvı silikon.
Bu eski silikonların içinde zararlı olanlar çıkmıştı,o nesil silikonlu olanları hastaneye çağırıp çıkarttılar hep.

İşte bence Allahtan herşey. Eşim hergün bana soruyor. Kaç yıl gidecek 60-70 yaşında nolacak diye. Allah kendine gösterdi. Hemde 70 yaş hasta.Bugün daha motive oldu kendisi.

İşte bence Allahtan herşey. Eşim hergün bana soruyor. Kaç yıl gidecek 60-70 yaşında nolacak diye. Allah kendine gösterdi. Hemde 70 yaş hasta.Bugün daha motive oldu kendisi.
Bana doktorumda dedi,sarkma ,tekrar ameliyat gerektirecek bir durum olmadıkça,protezde delinme,kaza gibi... ömür boyu kullanırsın demişti. Maşallah teyzeye,kimbilir ne heyecanlı anları yaşamıştır :) Ay kadınlar kulübüde yoktur o Zaman'lar belki,kimlere sormuş soruşturmuştur acep

Ahahaahaa valla iyi cesaret. İnternet yok bişşi yok. Belki tıbbi gerekliliği vardır. Onlara da pamela örnek olmuştur.

teyzenin silikonlariyla ayni yastayiz yaw 30 sene önce silikon mu varmış ben şok

Öyle öylede digerine kiyaft ustunden bile el surulmuyor malesef dokunuldugunda da uzunca bir zaman sızlıyor. Bakalim ins duzelirrr

En guzeli benim ikna konusunda hic kimseye çabam olmadi cunku nekadar bunun adi keyifi olsada gerekn birseydi benim icin. Razı oldular ama annem ameliyt sonuna kadar korkudan ne yedi ne icti nede uyudu. Ana iste. Ameliyatima son gun kala aramisti beni betus korkma kızım tamammi bak ben korkmuyorum sakin ol demisti bian annem ameliyata giricek sandm yani

Öyle öylede digerine kiyaft ustunden bile el surulmuyor malesef dokunuldugunda da uzunca bir zaman sızlıyor. Bakalim ins duzelirrr
Betüş kız 45 kiloyum diyorsun. Nasıl gerilmiştir o cilt. Esnemesi zaman alır yayılan sinirler toplanır yine merak etme. Silikon kas altı yerleştirilirken meme dokusuna dokunulmuyor bile.

Betüş kız 45 kiloyum diyorsun. Nasıl gerilmiştir o cilt. Esnemesi zaman alır yayılan sinirler toplanır yine merak etme. Silikon kas altı yerleştirilirken meme dokusuna dokunulmuyor bile.
Harbiden ya nasil geerildi hala anamı aglatiyor cilt. Ama bebek yagiyla hafiften hafiften topluyoruz galiba. Su koltuk altimin meme yanimin curuk gbi agrisi gecsede rahat uyusam ya uyu uyan artik zombi gibi oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…