Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ben kimseye canını sokakta buluyor demedim.

Yazdıklarım içinden kelime cımbızlayarak lütfen bana cevap vermeyin artık. Buradan hiç bilmediğiniz insanlara anksiyete teşhisinde mi bulunuyorsunuz?

Neden forumun farklılıklara tahammülü yok? Ameliyatla ilgili hepimiz aynı şekilde düşünmek zorunda mıyız?

Güle oynaya girenlerin yanında bu forumda başka bir düşünceye yer yok mu?

Ben artık bunlar üzerinden yazışmak istemiyorum. Lütfen bana cevap yazmayın artık.

Ben 80 a cup. 80 c cup olacam inşallah. hehh...
Çok geçmiş olsun cnm. 1 ay öncesinde bende aynı doktora karar vermiştim. Kendimle alakali bit durum yüzünden ertelemek zorunda kaldım. En yakın zamanda bülent beyin yanına gidicem :) sen kasalti mi ameliyat oldun? Kesi yerin neresi biraz bilgi verirsen çok mutlu olurum :)

Umursamadığınız için bana özel görsel arayıp bulup bir de burada marifetmiş gibi paylaşıyorsunuz?

Ben size cevap yazmayacağım. Sizi Allah'a havale ediyorum.

İyi olmana hatta çok iyi olmana çook sevindimm darısı başıma ama aynı şeyi düşünüorum rahat olursan ağrım olcak ama çok olmicak die rahat girersen hastaneye ameliyata ağrın çok olmuo ve daha rahat bi iyileşme dönemi geçiriosun en azından ben böle inanıorum tekrardan çook geçmiş olsun güle güle kullan şimdiden

Aslında sözleşmenin bir Kopyasını istemek lazım... Her doktor yapıyor mu acaba ?

Böyle güzel bir ameliyat ve iyileşme süreci geçirmen çok güzel, çok sevindim :) pozitif şeyler okumak iyi oluyor.
Acaba ne kadara mal oldu ameliyatın yazabilir misin?

Ameliyattan bi kaç gün önce verseler ya biz de stressiz sakin kafayla okuyalım... Ameliyattan hemen önce veriyorlar ki hepsini okuyamadan imzalayalım çabucak
Yok dr kendine göre yazmıyor. Her ameliyatın formu aynıdır. Bu sağlık bakanlığından standart hazırlanan kağıtlar. Korkulcak bişii yok o kağıtlarda.farklı eklentili yazılar zaten bi durum oluştuğunda kabul edilmez yasal olarak.

Tamam anladım, sağol Canım bilgi verdiğin için :) ben hiç ameliyat olmadım, Bilmiyordum

Arzumcum sağol fikirlerin için.ama bir doktorda kas altı olmaz sana demişti double meme görüntüsü oluyo ileriki dönemlerde demişti meme dokumda yok yani küçük kas üstü olursamda dokunulduğunda hissedilir diye tereddütlerim var kas üstü mü kas altı mı daha iyi olur bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…