Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Harbiden ya nasil geerildi hala anamı aglatiyor cilt. Ama bebek yagiyla hafiften hafiften topluyoruz galiba. Su koltuk altimin meme yanimin curuk gbi agrisi gecsede rahat uyusam ya uyu uyan artik zombi gibi oldum
E hiç memem yoktu diyorsun hem cilt geriyor sinirleri hem silikon basıyor. Deriyi esnet bişşi kalmaz.

Sordum ayol.Hasta yan yatıyor kalp ekosunda içersi karanlık olduğu için ekrandan farketmiş silikonu. Ama kıyafetinden düzgün bakımlı görünüyormuş kadın. Yani görmemiş malesef.
aah ah tüh Neyse ama bak dışardan iyi görünüyormuş en azından

Ooo kimler gelmis abla
kopamiyorum ya forumdan

Selam. Sizin durum nedir? Vazgeçmiş durumdamısınız hala?
vazgecmedim aslinda hic bizaman.mesele parayi bi türlü ayarlayamamamdi. ama bugun "silikon pişmanlığı " sayfasini ojuyupta ikide bi her mesajda cikarttirmak istiyorum cümlelerini gördükçe acaba vazmigecsem diye düşünüp durdum bugün
ilk defa gercekten kafam karıştı

Kafan karışmasın. Herkes kendi kaderini yaşar.

Bu "silikon pişmanlığı" sayfası yeni mi ya bugün çok bahsi geçti, zullall arkadaşım da bahsediyordu. Ben o sayfayı hiç açıp okumayayım en iyisi çünkü bu halimle de zaten yeterince mutsuzum
Hepinize iyi geceler kızlar :)

[/

Pişman olan gider 15 dk da çıkarttırır. Forumlarda mide bulandırmalarına gerek yok. Ruh sağlığı bence. Taktırmadan önce kişinin ruh sağlığına bakmalı doktor. Obsesif kompulsif tipler var. Hadtanede çok görüyorum. Çıldırtıyorlar adamı sonra bu delirmiş diyorlar birde. Ya insan damar yolunu bile bu iğne hala içimde hissediyorum acaba plastik kısmı damardan ilerleyip omzumamı yerleşti diye düşünen tipler var. Bunlara silikon taksalar vay haline doktorunda bizim gibi onları ciddiye alanında.

Şimdiden çok geçmiş olsun canım.güzel sonuçların olsun inşallah.fiyatı iyiymiş.sonuçta iyi olursa mükemmel olur hem senin için hemde henüz ameliyat olamamış ben için.ben amasyada oturuyorum.samsun ve 5500 benim için harika.birde sonuçlarınız güzel olursa ben ameliyata gittikçe yaklaşıyorum demektir.

Estetik cerrahinin en memnuniyet derecesi yüksek ameliyatı bu ameliyatlarmış. %98 kadar. Elbette memnun olmayan kişiler de var. Herkesin memnun olmasını beklemek de hayalcilik olur bence.

Ha memnun olmadım gider çıkarırlar 15 dakikada? Eee şimdiki memeni beğenmeyip ameliyat oluyorsun. O zaman sönmüş balon gibi olacak. İçinden protez çıkacak. Bir de izlerin olacak. Bu ameliyattan beklentim nedir? Bu beklenti karşılığında ne kazanıp ne kaybedeceğim diye düşünmek ve bir kâr zarar hesabı yapmak gerekiyor.

Acaba vazgeçsem mi diye düşünüyorsan ben de öyle düşünme noktasına geldiğim için rahatlıkla diyebilirim ki şimdi zamanı değil. Bu ameliyatı olmak isteyenlerin kafalarının rahat olması gerek. Kafada soru işaretleri ile olmaz diye düşündüm ben.

Maalesef ben okudum ve çok mutsuz oldum. Hatta "şu iletten kurtulayım" yazmış kadının biri. Ben de şu görüntümle mutlu değilim. Öyle çok üzüldüm ki kadına cevap yazdım. O da geri dönüp cevap vermiş. Her şeyi göze alın o zaman diye. Ben tedirgin oldum doğal olarak.

Bu ameliyatı yaptıran kadınlar genel olarak ortalama üstü güzel kadınlar bence. Her yeri zaten halliceyse umursamıyor. Ama memem de güzel olsa fıstık gibi olurum diyen hatunlar bu ameliyatı oluyor. Sana da yazmıştım. Bazı kadınlar için lüks değil. Mesela senin için lüks değil. Görüştüğüm doktor bana yaptırın, onca yıl emzirmeye rağmen sarkmamış tek protezlik çok mutlu olacağınız bir sonuç olur dedi. Az önce de dediğim gibi kâr zarar hesabı yapmak gerek.

Forumda "kavanoz kapağını açmaya çalışırken memem koltuk altında doğru hareket edip gidip geliyordu" yazmış arkadaş. Evde sizi kimse görmez. Ama "plajda iskelede merdivene tek kolumla asılınca memem kaydı" yazmış başka bir üye. Normalde memelerimiz böyle kaymaz. Ha benim için sorun değil, yeter ki memem olsun diyebilir bir kadın. Beklentiyi gerçekçi tutmak ve hayalkırıklığına uğramamak için iyice araştırmak gerek bence.

Ameliyata girerken net olmalı insan. Ben bu ameliyatı çok istiyorum ama anladım ki net değilim. Belki de tüm kaygım güveneceğim bir doktor bulmamış olmak. Hatta üçümüz de ortak noktası bu.

Sevgiler.

Hayatta her zaman kararlı olmak lazım aman şöle olcak böle olcak die die düşününce kötüyü çağırmış oluosunuz zaten başta inanç lazım gözü kara olmak lazım herşey güzel olcak die yarınımız belli değil ki Allah korusun kötü şeyler de olabilir o zaman böle düşünebilcek vaktiniz de kalmaz buraya ömür boyu özgüven mutluluk için paylaşımlarda bulunuyoruz mümkünse kötü düşünceleri acaba kayar mı protez ay yok öle olursa falan die yazmayın artık sıkıntı bastı burda karamsar olmayın artık rica ederim başka bir konu açıp ya da silikon pişmanlığı konusuna yorumlarda bulunun burdaki insanların kararlarına ve mutluluklarına gölge düşürmeyin !!!!

Bu forum hepimize ait diye düşünüyorum. Kimseye hakaret etmeden, laf sokmadan, saygısızlık etmeden hepimiz fikirlerimizi ifade edebiliriz sanıyorum. Başka üyeler tarafından aynı endişeler sebebi ile etiketlendiğim ve ismim geçtiği için fikrimi yazdım. Açıkçası bu forumun adı "meme estetiği olmak isteyenlerin paylaşım alanı". Ben de istiyorum ama çelikilerimi de ifade ediyorum.

Forum sadece aynı duyguyu paylaşan insanları bir araya getirmez. Farklı duygulardaki insanlar da görüşlerini ifade edebilmelidir.

Ben size hakaret etmedim yanlış anlamayın lafım bir tek size de değil sadece burda kararlı insanlar olduğunu ya da karar vermek için bu konuyu okuduklarını düşünüorum her kötü anlamdaki düşünce öle olursa die olan korku içeren yorumların burdaki insanları daha çok etkileyebilcrğini düşünüorum size kötü bişey demedim ha şöle bişi daha var ben karar verdim günümü aldım kötü yorumlardan etkilenmiorum ama bu bana özel bişey belki başkası etkilenebilir die düşünüorum

iyide bedava cikarmiyolar ki en az 4000 lira para vereceksin. ben daha taktirmak icin parayi bulamamisken cikarttirmak icin onunla icimde acaba kac yil beklicem oyle degil mi ?
ben yaptirmayip pisman olmaktansa yaptirirp pisman olmayi tercih ederim ne yapayim en azindan denemis olurum belkide o yuzde 98in icinde olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…