Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

en güzel hayallerimden biri südyensiz gezmek gerçekten çok güven verici bi duygu olsa gerek
betüşüm sen iyi tutuyomuşun yıllar sonra soğsn kadarken karpuz gibi memelere ben kavuşsam paray la adam tutar taşıtırım bile kız ne diyon sen

Geçmiş olsun. Çok sevindim canım. İnşallah bize de nasip olur.

Geçmiş olsun cnm ameliyata nasıl girersen öyle çıkarsın

geçmiş olsun ne güzel oldun bitti bundan sonrada heraşaman ağrısız acısız grçer inşllh csnım hayırlı olsun Allah içine sinfirsin inşllh

Maşallah Çok geçmiş olsun
Gerçekten de öyle,ameliyat Nasıl girersen öyle çıkıyorsun. Bana hemşireler demişti,ağlama yoksa ağlayarak uyanırsın demişti :)
Sorunsuz güzel süreçler dilerim canım

Forum, sosyal medya gibi yazılı iletişim alanlarında kişiler birbirini görmez. Beden dillerini, yüzlerinin aldığı ifadeyi, mimiklerini görmezler. Bu yüzden yazarak iletişim kurmak gerçekten zordur. Belki oturup konululsa sıkıntı olmayacak şeyler okurken bambaşka bir şekle bürünüyor. Açıklamalarınızı anlıyorum, insanlara yardımcı olmak için vakit ayırıp çaba göstermenize de saygı duyarım ama siz de benim endişemin üzerine endişeli insanların işlerinin olumsuz sonuçlandığını sonuna gülümseyen smiley koyarak yazınca doğal olarak tepki gösterdim.

Düşünün, artık benim gibi temkinli ve titiz bir insanın endişeli diye ameliyat olmaması gerektiğine ikna ettiniz. Herkes için her şey o kadar kolay olmayabilir.

Sevgiler,

Sen detaylı okudun mu? Kimbilir nelere ok demiş oluyoruz onları imzalarken
Başta biraz okudum,birde hemşireye ben okumadan imza atmam dedim Baktımki hep olacak olumsuzluklar yazıyor,eşimde başımda zaten vazgeçmem için elinden geleni yapıyor dikmiş gözlerini bana bakıyor Ya Allah Bismillah dedim ve attım imzaları,önce Allah'a sonra doktoruma güveniyorum dedim

Burda eminim o ameliyat masasına yatan kimse canını sokakta bulmadı. Titizlik falan deniyor bazı mesajlarda. Herkes önce canını düşünür aradaki tek fark bence; olaylara anksiyete ve negatif düşünce ile yaklaşmak. Anksiyeteyi ve negatif düşünceyi bir kenara koyabilen insanlar hayatta her alanda hep başarılı olur. Titizliğin ince noktasıdır bu. Güzellikler dilerim.

Ahahhaha ilk gece hastanedeyken hemsireler kaldirdignda dedim tutun tutun dusuyolar dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…