Meme asimetrisi ve revizyon

Merhabalar. Hem geçmiş olsun gem de gözünüz aydın diyeyim. Yanlış bir doktora denk gelmemek için 1 yıl boyunca doktor araştedım ama olmadı. 6 gün önce ameliyat oldu.çm. Ve aşırı küçükler inanılmaz derecede eski halinden hiç bir farkı yok. Tekrar revizyon olmak istiyorum dedim istek değil de zorunluluk artık doktorum 1 sene sonra dedi. 6 ay sonra revizyon oldunuz diye anladım. Bi sorun yaşadınız mı ya da doktorunuzun önermemesi gibi mi durum oldu mu

Merhaba tesekkur ederim.. kimi dr un revizyon icin 1 yil dedigini duydum ama genelde 6 ay sonra revizyon yapilabilir ogrendigim kadariyla. Bana revizyon yapan doktorumun soyledigi de buydu. Fakat ben daha buyuk protezle degisiklik yapmadim tabi. Benzer ebatta protezler yerlestirildi. Belki sizin suanki protezleriniz meme hacmine anca sigmistir ve daha buyugunun sigmasi icin daha uzun sure gecmesi gerekiyordur. Yani protezin meme hacmini iyice genisletmesi icin. Bu arada siz daha yeni olmussunuz suan kucuk durmasi cok normal acele etmeyin derim. Kaslariniz iyilestikce meme kendini saliyor ve protezleriniz asil hacmini gosteriyor. Tabi muhtemelen ilerleyen donemde odemleriniz gidicek fakat daha dolgun gorunucekler. İnstagramda "drop and fluff" diye aratin ve gorsellere bakin. Dusme ve kabarma denen bir olay var protezler yerlestirildikten sonra ve ciddi degisiklikler oluyor. Umarim sizi tatmin eder sonucunuz.

Ya çok teşekkür ederim. Yarın doktor kontrolüm vardı. Çok iyi moral oldu yarına kadar. Canımı sıkmaktan helak oldum :) çok çok teşekkürler

Görüşebildiniz mi?Asimetriden kastınız biri aşağıda biri yukarıda mı?İlk 3 ay çok mu zor geçti?Umarım her şey istediğiniz gibi ilerler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…