Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

arkadaşlar kanbarın duası bittiyse diğer arkadaşların duasına başlayalım mı bir an önce. aselcim nerdesin?

kanbarin duasinda 4,5 kisi hala bitirmemis gorunuyor ustteki listede , asel gelsin yeni listeyi yapsin eger eksik yoksa bittiyse bencede baslayalim...

canım bende okudum kanbarım için salatı tefriciyeleri...
allah kabul etsin inş...

bende 3 yıllık evliyim ve sebebi bilinmeyen kısırlık diye geçiyor...
Allah sığınıyorum her gece ağlayarak uyuyorum tek tesellşm dualarım..

Allah isteyen herkese hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin...

bende eğer isterseniz size katılmak istiyorum eger tamamlamadıysanız bende alabilirim

aselcim listeye benide eklermisin "gönlümdeki muradımızın olması için" bende sizden dua istiyorum dualarınıza katılmak istiyorum

Canım aramıza hoş geldin . Tabiki eklerim . seni de şimsi sıraya alıyorum canım .

bende dün gittim merkeze doktorumu çok sevdim. çok ilgili. rahim kalınlaşması varmış şimdi onun için ilaç kullanıcam 20 gün gelecek ay tekrar gidicez eğer incelirse tedaviye başlıyoruz..

Mügecim inşl ilaçtan sonra her şey düzelir canım her şey yolunda gider . burada birlikte destek olacağız birbirimize .

arkadaşlar kanbarın duası bittiyse diğer arkadaşların duasına başlayalım mı bir an önce. aselcim nerdesin?
canım henüz bitirmeyenler var .

kanbarin duasinda 4,5 kisi hala bitirmemis gorunuyor ustteki listede , asel gelsin yeni listeyi yapsin eger eksik yoksa bittiyse bencede baslayalim...

evet canım henüz okumayanlar var . ben bir listeyi düzenleyeyim bitirmeyenlerinkini aramızda paylaşıp bitirelim .

Hoş geldin canım aramıza . seve seve senin içinde dua ederiz tabiki de . şimdi seni de listeye ekliyorum hemen tatlım . Rabbim yardımcımız olsun .

1-bur_mus * 216 adet salavatı tefriciyye
2-muge * 216 adet salavatı tefriciyye
3-kanbar * 266 adet salavatı tefriciyye-okudu
4-fıyonk_makarna * 266 adet salavatı tefriciyye-okudu
5-asel_k * 216 adet salavatı tefriciyye- okudu
6-basak2569 * 266 adet salavatı tefriciyye- okudu
7-blowhoe25 *266 adet salavatı tefriciyye- okudu
8-lalegulmelek * 216 adet salavatı tefriciyye
9-ruveyda12 *216 adet salavatı tefriciyye - okudu
10-su1838 * 266 adet salavatı tefriciyye- okudu
11-bahar85 * 216 adet salavatı tefriciyye- okudu
12- perlanore* haftaya başlayacak
13 - sanayine * haftaya başlayacak
14- flzask2003* 300 adet salavatı tefriciyye- okudu
15- ozay37barıs* haftaya baslayacak
16-burcu_81* haftaya baslayacak

arkadaşlar listedeki sayılara dikkat edelim sürekli güncelliyorum ama bu hali ile bitiririz sanırım . yarın için herkesten bilgi bekliyorum .

toplam okunması gereken sayı = 3044
daha önce okunan sayı = 1400
canlarım listemiz yukarıdaki gibidir .

Daha çoğalacağız inşllllllllllllllllllllllllll

rabbim dualarımızı kabul buyursun inşlllllllllllllllllllllllllllllllllll.

Bu listede kanbar arkadaşımızın kalanlarını okuyalım sonra en baştan katılım sırasına göre başa alalım fıstıklar olur mu .
Kanbar'ın test tarihi cumartesi , bence biz bunu bitirip o güne kadar diğer arkadaşımız için bile okuruz .
Bu duayı okurken ister istemez ezberleyeceğiz boş kaldığımız her vakit okuyalım . Hem içimiz ferahlar rahatlarız , rabbim kabul etsin niyetlerimizi , dileklerimizi , inşllllllllllllllllllllll

kanbar - kanat öztürk
eşi - metin erdem öztürk
hayırlı bir evlat sabihi olmak niyeti ile .

arkadaşlar iki kişi okumamış görünüyor . nasıl yapalım bunları paylaşalımmı aramızda ne dersiniz ?

arkadaşlar iki kişi okumamış görünüyor . nasıl yapalım bunları paylaşalımmı aramızda ne dersiniz ?

tatlım o 2 kişiden biri benim ama ben okudum zaten :)) Allah kabul etsin inşallah. ruveyda12 de 216 değil 266 tane okumuş ona da dikkat et istersen canım.

Evet canim olmazsa oyle yapalim ama nedese kimse yok surekli bakiyorum gun icinde hic kimseyi goremiyorum acaba benmi saatler tutturamiyorum:)

1-bur_mus * 216 adet salavatı tefriciyye
2-muge * 216 adet salavatı tefriciyye-okudu
3-kanbar * 266 adet salavatı tefriciyye-okudu
4-fıyonk_makarna * 266 adet salavatı tefriciyye-okudu
5-asel_k * 216 adet salavatı tefriciyye- okudu
6-basak2569 * 266 adet salavatı tefriciyye- okudu
7-blowhoe25 *266 adet salavatı tefriciyye- okudu
8-lalegulmelek * 216 adet salavatı tefriciyye
9-ruveyda12 *266 adet salavatı tefriciyye - okudu
10-su1838 * 266 adet salavatı tefriciyye- okudu
11-bahar85 * 216 adet salavatı tefriciyye- okudu
12- perlanore* haftaya başlayacak
13 - sanayine * haftaya başlayacak
14- flzask2003* 300 adet salavatı tefriciyye- okudu
15- ozay37barıs* haftaya baslayacak
16-burcu_81* haftaya baslayacak

arkadaşlar listedeki sayılara dikkat edelim sürekli güncelliyorum ama bu hali ile bitiririz sanırım . yarın için herkesten bilgi bekliyorum .

toplam okunması gereken sayı = 3044
daha önce okunan sayı = 1400
canlarım listemiz yukarıdaki gibidir .

Daha çoğalacağız inşllllllllllllllllllllllllll

rabbim dualarımızı kabul buyursun inşlllllllllllllllllllllllllllllllllll.

Bu listede kanbar arkadaşımızın kalanlarını okuyalım sonra en baştan katılım sırasına göre başa alalım fıstıklar olur mu .
Kanbar'ın test tarihi cumartesi , bence biz bunu bitirip o güne kadar diğer arkadaşımız için bile okuruz .
Bu duayı okurken ister istemez ezberleyeceğiz boş kaldığımız her vakit okuyalım . Hem içimiz ferahlar rahatlarız , rabbim kabul etsin niyetlerimizi , dileklerimizi , inşllllllllllllllllllllll

kanbar - kanat öztürk
eşi - metin erdem öztürk
hayırlı bir evlat sabihi olmak niyeti ile .

tatlım o 2 kişiden biri benim ama ben okudum zaten :)) Allah kabul etsin inşallah. ruveyda12 de 216 değil 266 tane okumuş ona da dikkat et istersen canım.

mügecim çok özür dilerim seni atlamışım canım ama hala iki kişi okunacak var . bunları aramızda paylaşalım mı online olan varsa bu akşam duasını yapıp yeni listemizi de yaparız .

okunacak 382 tane kaldı . burada olanlar varsa aramızda paylaşalım arkadaşlar .

Arkadaşlar 382 tane kaldı okunacak listeyi dikkate almayın . Okuyamayan arkadaşlarımızınkini aramızda paylaşıp bitirelim derim . Yardımcı olursanız sevinirim .

Arkadaşlar 382 tane kaldı okunacak listeyi dikkate almayın . Okuyamayan arkadaşlarımızınkini aramızda paylaşıp bitirelim derim . Yardımcı olursanız sevinirim .

canım şimdi görüyorum paylaşalım ve okuyalım ama gerçekten kimse online değil, herkes bir anda çekildi, özelden msj gönder istersen

Selam kızlar
okunacak 180 adet kaldı gün içerisinde 10 ar 5 er alıp bitirelim lütfen .

Arkadaşlar 80 adet kaldı bunu alabilecek arkadaş var mı acaba ben birazdan hastaneye gidicem geldikten sonra yeni listeye bakarım akşam da bunun duasını yapar bitirirm .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…