Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

Arkadaşlar 80 adet kaldı bunu alabilecek arkadaş var mı acaba ben birazdan hastaneye gidicem geldikten sonra yeni listeye bakarım akşam da bunun duasını yapar bitirirm .

aselcim, 30 tane daha alıyorum eklersin bugün okurum Allah kabul etsin inşlh

Arkadaşlar 80 adet kaldı bunu alabilecek arkadaş var mı acaba ben birazdan hastaneye gidicem geldikten sonra yeni listeye bakarım akşam da bunun duasını yapar bitirirm .

canım 80 tane kalmış bunun 30 tanesini blowhole25 almış...
bende kalan 50 tanesini alıyorum böylece kanbarın tefriciyesi tamamlanmış oluyor...
canım nacizane bi fikrim var benim çünkü bu iş böyle yürümez...
bizde kendi topiğimizde tefriciye okuduk hemde 27 kişiye...
okunacak gün sayısı belliydi herkesin tefriciyesi 3 günde bitiyordu...
zamanında okumayan çıkarılacaktı...
29 kişiydik ilk listede ilk kişide 2 arkadaş okumadı zamanında listeden çıkarıldı kalan 27 kişiyle gayet güzel ilerledi liste...
hiç zamanı şaşmadı bi akşam başlayıp 3. gün akşam duası edilip başka arkadaşa geçtik...
sende bu şekilde bi çözüm bul gün kararlaştıralım okuyanlarla devam etsin zamanında okumayanlarda listeden çıkarılsın...
herkesin duaya ihtiyacı var benim, fiyonkun, flzaskın test günümüze az kaldı...
biçok arkadaş tedavide yada hamişliğin ilk günlerinde bu dua olayının böyle sürüncemede kalması doğru olmuyor...
bence sen bu işe bi an evvel el at canım :KK34:

1-bur_mus * 216 adet salavatı tefriciyye
2-muge * 216 adet salavatı tefriciyye
3-kanbar * 266 adet salavatı tefriciyye-okudu
4-fıyonk_makarna * 266 adet salavatı tefriciyye-okudu
5-asel_k * 216 adet salavatı tefriciyye- okudu
6-basak2569 * 266 adet salavatı tefriciyye- okudu
7-blowhoe25 *266 adet salavatı tefriciyye- okudu
8-lalegulmelek * 216 adet salavatı tefriciyye
9-ruveyda12 *216 adet salavatı tefriciyye - okudu
10-su1838 * 266 adet salavatı tefriciyye- okudu
11-bahar85 * 216 adet salavatı tefriciyye- okudu
12- perlanore* haftaya başlayacak
13 - sanayine * haftaya başlayacak
14- flzask2003* 300 adet salavatı tefriciyye- okudu
15- ozay37barıs* haftaya baslayacak
16-burcu_81* haftaya baslayacak

arkadaşlar listedeki sayılara dikkat edelim sürekli güncelliyorum ama bu hali ile bitiririz sanırım . yarın için herkesten bilgi bekliyorum .

toplam okunması gereken sayı = 3044
daha önce okunan sayı = 1400
canlarım listemiz yukarıdaki gibidir .

Daha çoğalacağız inşllllllllllllllllllllllllll

rabbim dualarımızı kabul buyursun inşlllllllllllllllllllllllllllllllllll.

Bu listede kanbar arkadaşımızın kalanlarını okuyalım sonra en baştan katılım sırasına göre başa alalım fıstıklar olur mu .
Kanbar'ın test tarihi cumartesi , bence biz bunu bitirip o güne kadar diğer arkadaşımız için bile okuruz .
Bu duayı okurken ister istemez ezberleyeceğiz boş kaldığımız her vakit okuyalım . Hem içimiz ferahlar rahatlarız , rabbim kabul etsin niyetlerimizi , dileklerimizi , inşllllllllllllllllllllll

kanbar - kanat öztürk
eşi - metin erdem öztürk
hayırlı bir evlat sabihi olmak niyeti ile .

canım arkadaşım Asel'im inşallah bu dualar,Memorial'de başlayacağım tedavim için hayır getirir..
Allah senden razı olsun öncü olduğun için , bana okunan dualara...
Ve Allah razı olsun okuyan tüm arkadaşlardan..
Sizi seviyorum..
Rabbim isteyen herkesi ANNE yapsın,evladını kucağına almayı nasip etsin.
AMİN.

günaydın kızlarr...

asel bizim topikte sanki bu aralar az gireceğini yazmıştı, öyle olunca buranın aktif bi şekilde ilerlemesi zor, aselle konuşup onun çok giremeyeceği bu süre içinde ona destek olabilecek biri daha olsa?

bunu bugün çözelim bence, 1 haftada kanbarın yarım kalan tefriciyesini zor bitirdik, kalan 15 kişinin bitmesi 1 yılı bulur bu gidişle :KK1:

birde takip ettiğimiz forumlarda konuyu paylaşsak ve biraz daha arkadaş mı toplamaya çalışsak? biraz daha fazla kişi sayısı ile hergün bir kişiyi bitirebiliriz gibime geliyor

bu arada bur-mus okurum dedikten sonra bir daha hiç uğramamış, bu durumda sıra müge de sankim :44:

haftaya başlayacakların arasında ben devarım ama liste ne zaman güncelleniyor kızlar çünkü buakşam transferim var belki bikaç gün giremeyebilirim.yeni liste belli olsa idi hemen bende başlardım

merhaba hanımlar bende aranıza girmeyi istediğimi söylemiştim haftaya başlayabileceğimi söylemiştiniz şimdi sayfaları okuyorumda sorun var sanırım takip konusunda vede katılımcı sayısında...

aramızda 3 kişi gönüllü olsun devamlı nete girebilecek olan mesela onlar devamlı takip edip kimlerin okuduğunu güncellesin ve okumayanlarınkini okumak isteyen arkadaşlara versin...vede yukarıdaki arkadaşın dediği gibi okumayanlar listeden çıkartılsın o zaman ciddi bir şekilde yol alır vede isteyerek dua edenler kalır sadece topikde...

arkadaşlar asel_k yoğun galiba bu duaları devam ettiremeyecek...
size daha öncede bahsettiğim gibi biz azosperm topiğinde tefriciye okuduk 27 kişiye ve listeyi ben takip ettim...
hiçbi sıkıntı olmadı en baştan kurallar belirlendi herkes uydu...
canlar ben buradada gönüllü olarak bu takip işini üstlenmek istiyorum...
allahın izniyle herkese tek tek okuruz...
siz sadece bana 2 mi 3 gün de mi bi kişinin tefriciyesini bitirelim fikrin,zi söyleyin ona göre akşama listeyi yayınlıycam...

size daha öncede bahsettiğim gibi biz azosperm topiğinde tefriciye okuduk 27 kişiye ve listeyi ben takip ettim...
siz sadece bana 2 mi 3 gün de mi bi kişinin tefriciyesini bitirelim fikrin,zi söyleyin ona göre akşama listeyi yayınlıycam...

tamam canim ama sanirim bizim listedeki arkadaslarin cogu ugramiyor ilk once onu anlayabilsek daha iyi olur ,kim listeye girmek, devam etmek istiyor diye baslamaliyiz bence...Daha sonra 3 gun icinde bitirelim diyorum ben cunku yetistirme durumu olmayabilir ezbere bilmeyenler yani benim icin:))

evet bencede asel yoğun herhalde bi sıkıntı yoktur inşllh. valla bence 3 günde bi kişiye okunursa daha ii olur ve dediğin ibi listeye bakmayanlar çıkarılsın ona göre bizlerde okuyacağımız kadar okuruz. okuyup deyip okumayanları listeden çıkaralım.

bana 1 gün de bitirme bile uyar baharcım, jeli sürüp yürürken epey zamanımız oluyor malum, bence listeyi yenileyip bu akşam başlayalım (akşam yürüyüşüm boş geçmesin :KK1:) genele kaç gün uyuyorsa öyle yapalım

beni çıkartın okuyamıycam çok özür dilerim hakkınızı helal edin biraz yoğunum misafir felan hakkımızda hayırlısı:KK49:

MÜGE----------------------------------------216
KANBAR-------------------------------------266
FİYONK_MAKARNA-------------------------366 (266+100)
ASEL_K--------------------------------------236 (216+20)
BASAK2569---------------------------------266
BLOWHOE25--------------------------------396 (266+130)
RUVEYDA12---------------------------------266
SU1838--------------------------------------266
BAHAR85------------------------------------266 (216+50)
FLZASK2003--------------------------------382 (300+82)
DAHA ÖNCE OKUNAN----------------------1400

TOPLAM-------------------------------------4326
EKSİK---------------------------------------118

arkadaşlar ben son listeyi kontrol ettim kanbar için okunan tefriciyeler yukarıda...
asel_k nın son paylaştiğı listede okunan sayılar ve eksik dediği 382 tefriciyeyide eklememe rağmen 118 eksik kalıyor...
ya asel_k toplamada yanlışlık yaptı yada başka bi hata var...
önce herkes kaç tane okuduğunu yukarıdan konrol etsin...
eğer liste doğru ise eksik 118 tefriciyeyide okuyup diğer arkadaşa geçelim :KK34:

MÜGE----------------------------------------216
KANBAR-------------------------------------266
FİYONK_MAKARNA-------------------------366 (266+100)
ASEL_K--------------------------------------236 (216+20)
BASAK2569---------------------------------266
BLOWHOE25--------------------------------396 (266+130)
RUVEYDA12---------------------------------266
SU1838--------------------------------------266
BAHAR85------------------------------------266 (216+50)
FLZASK2003--------------------------------382 (300+82)
DAHA ÖNCE OKUNAN----------------------1400

TOPLAM-------------------------------------4326
EKSİK---------------------------------------118

arkadaşlar ben son listeyi kontrol ettim kanbar için okunan tefriciyeler yukarıda...
asel_k nın son paylaştiğı listede okunan sayılar ve eksik dediği 382 tefriciyeyide eklememe rağmen 118 eksik kalıyor...
ya asel_k toplamada yanlışlık yaptı yada başka bi hata var...
önce herkes kaç tane okuduğunu yukarıdan konrol etsin...
eğer liste doğru ise eksik 118 tefriciyeyide okuyup diğer arkadaşa geçelim :KK34:

Bahariiiiimmm cnm 9dogurdum burda be kadar uzun surfu bi gelmedi su ayin 15 i yaaaaaauuuff ceptn giriyorum var mi bi gelisme falan offf inan kendi test gunumdekinheyecan basiyor beni bir umut bir heyecan anlatamammm. Gunler gecmedi sanki degil mi?? Bana bi 20 tane tefriciye yazin yarin yasinlerle onu dz cikarayim aradan. Kanbarin transferi olmamis miydi onun sonucbelli olmadi mi hala : s

MÜGE----------------------------------------
KANBAR-------------------------------------
FİYONK_MAKARNA-------------------------
ASEL_K--------------------------------------
BASAK2569---------------------------------
BLOWHOE25--------------------------------
RUVEYDA12---------------------------------
SU1838--------------------------------------
BAHAR85------------------------------------
FLZASK2003--------------------------------
PERLANORE---------------------------------
OZAY37BARIS------------------------------
BURCU81-----------------------------------

arkadaşlar listemizin son hali bu...
bur_mus ve lalegulmelek kanbar için okumaları gereken tefriciyeleri okumadıkları için listeden çıkarılmıştır...
kanbarın tefriciyesi tamamlanınca düzenli bişekilde 3 günde bi arkadaşın tefriciyelerini okumaya başlıycaz...
müge arkadaşımızın tefrciyelerini başlıycaz ama öncelikle kanbarın dua karışıklığı çözülsün...
1 gün daha bekleyelim belki aramıza katılanlar olur yarın akşam listenin son haline göre tefriciyeleri dağıtırım ve müge için başlarız...

Bitanemmmmmmmm yine liste işini ele almışsınnnnnnnnnn süpersinnnnnnnnnn:KK52::KK9::KK9::KK9::KK9::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Nasılsınn bebeğimmmmmmm:KK34:

Bahariiiiimmm cnm 9dogurdum burda be kadar uzun surfu bi gelmedi su ayin 15 i yaaaaaauuuff ceptn giriyorum var mi bi gelisme falan offf inan kendi test gunumdekinheyecan basiyor beni bir umut bir heyecan anlatamammm. Gunler gecmedi sanki degil mi?? Bana bi 20 tane tefriciye yazin yarin yasinlerle onu dz cikarayim aradan. Kanbarin transferi olmamis miydi onun sonucbelli olmadi mi hala : s

canım bana okadar uzun gelmedi ya :KK1:
cumartesi test günüm canım şimdilik herşey yolunda bi sıkıntım yok...
ben çok umutluyum inş hayırlı haberi alıcaz :KK16::KK16::KK16:
tamam canım kanbarın eksik olanlarından 20 tanesini veriyorum sana :KK34:
yeni listemizde de olmak ister misin düzenli okuyacaz herkese eşit dağıtılacak ve 3 günde bi kişiyi bitiricez :KK34:
canım neyazıkki kanbarımızın sonucu negatif...
ilk sıra ondan başlamıştı ama topikte bi istikrar sağlanamadı...
şimdi kalanları tamamlayıp diğer arkadaşa geçicez...

X