Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

anladım canım.ben yanlıs anlamısım valla üzülmüstüm esma beni sevmiyo dietamam simdi sevindim begenmezsende darılmam artıkınallah yardımcın olsun tamam canım sorun yok dualara devam

yok canımm yaa niye sevmiyeyimm hepiniz çok önemlisiniz benim içinn
Cvp veremediğim için yazmıyorum yoksa hiç ihmal edermiyim
Anlaştık ozaman bidaha kırılmak yok

yok canımm yaa niye sevmiyeyimm hepiniz çok önemlisiniz benim içinn
Cvp veremediğim için yazmıyorum yoksa hiç ihmal edermiyim
Anlaştık ozaman bidaha kırılmak yok

sagol canım Allah razı olsun sende öylesin

yok kırılmak yok öptüm yanaktan

4 kaybın arkasında bu beşinci yine hevesim kursamda yine elim yüregimde dua isteyecem sizden neolur çok korkuyorum lütfen yardım edin allah razı olsun

CANIMM ÜZME KENDİNİ BÖYLE YAPINCA BEBİŞİN SENİ BIRAKIR ALLAHA güven ona sığın herşeyde vardır bir
hayır bebeişin sana sımsıkı tıtınır bidaha ırakmaz İNŞALLAH

muhatımm saol canımm
yaa sende çok girmiyorsun topiğee neler yapıyorsun bakıyımm
listeye senide ekliyorumm çok girmeyince okumuyacağını düşünmüştümm

canım yaaaaaaaaaaa seninde kalbin cok güzel ve pamuk gibiAllah bebişlerini sana bagıslasın kuzum.cok iyi bak kendine İnsallah saglıklı sıhatli bebeklerini doguracaksın.Allah dualarımızı kabul etsin amin
aminn canim aminn sizlerede gonlunuzdeki muradi nasip eylesin insallahhh

Ya canim onu vermedi her gun 2kere progestan igne vuruluyorum kevgire dondum 25gundur bunu bilmiyordum haftaya gidecegim gittigimde sorayim tesekkur ederim valla bazen yemek icin bile kalkmadim korkudan tepsiyle ayagima geldi simdi daha iyiyim sukur ama kanamamiz kesildi tedbir amacli oluyorum igneleri sanirim bi kac gune onlari da birakiriz o bulantiyi hic sorma 15.haftadayiz ama ara ara bi anda butun midemdekileri bosaltiyorum bugunumuze sukur yine yiyebiliyorum bana zencefil iyi gelmisti sende dene istersen insallah sanada faydali olur ama gunde en fazla 1 bardak fazlasi zarar bebislerimizi saglikla aliriz insallah kucaklarimiza
Benimde bebislerim muhtemelen balik burcu olcakkk:1_:
4 kaybın arkasında bu beşinci yine hevesim kursamda yine elim yüregimde dua isteyecem sizden neolur çok korkuyorum lütfen yardım edin allah razı olsun
Canim stres en kotu etken bebisler icin sakin olmalisin ve bol bol dua et ya mubdi oku esine okut ve hep olumlu dusun ben gecen dua ettim Rabbime bol bol ve lekelenmemin p.tesi kesilecegini soyledim kendi kendime ve gercekten p.tesi kesildi Rabbimin izniyle Allahimin katinda mucizeler cok guven Rabbime
Esmacim asbelovenin tefriciyesini tamamlayamadim malesef(410 dayım ancak yarin tamamladım.illk kez zamanında okuyamadım cok üzgünüm.hakkını helal et asbelcim
Canimmm Allah razi olsunnnn siz hakkinizi helal edin asil
Canimmmmmm seviyorum seni git gez gel bakalim ama ozletme kendini

Canim ben okudum yazmistim ama gozunden kacmis sanirim okudi olarak duzenleyebilirsin

ayyy canım saglıklı sıhatli dogsunlar insallah balık burcu iyidir hassas ve duygusal olyolar.genelde gözleri ve bakısları güzeldir cocuksudur beren saat ünlülerden örnek.erkekleride cok romantiktir kötü yanımız cok duygusalız
oy oy saglıklı sıhatlı dogsunlar insallahhhh

Esmacim Asbenin tefriciyyelerini tamamladim canim 492 tane okudum çünkü bi arkadas 2 fazla okumus gördüm sayi gecmesin die bende 2eksikvokudum :)
Benim de bugün transferim oldu bakalim hayirli haberler aliriz insallahh..Rabbim hayirlisini nasip etsin...

Canim esbelove in tefriciyeleri bitti sukur mervenin kilere baslayacagim Rabbim duamizi kabul etsin amin amin amin yoldayim evime donuyorum kardesimi de gordum iyiyim cok sukur ama bu yollar ahh icim disima cikti sarzim bitiyo

Dogru diyorsun canim saglikla hayirla alalimda kucagimiza o burc bu burc ne onemi var insallah dayanabildikleri kadar dayanirlarda kocaman olurlar oyle gelirler kucagimiza
Canim az kaldi 11gun sonra guzel haberlerini alacagiz insallah simsiki tutunurlar annelerine insallahhhh

Esmacımm ...bugün çok heyecanlıyımm..mervenin tefriciyelerine başlayamadımm arkadaşımın tefriciyeleri yetişmemiş ona destek oluyorum ...bugün bitireceğim inşaallah..peşinden de merveninkileri okuycam Rabbim iizn verirse...çok yakın arkadaşımm gece suyu gelmiş ikizlerimiz geliyor gece acil hastaneye gitmişler amaa birazdan doğuma girecekmiş....hatane anadolu yakasında bana biraz ters ama hiç farketmez.. hazırlanıp çıkacamm....inşaallah yetişiirim doğuma çok heyecanlıyım dua edin ben de dua ediyorum sağlıkla gelsinn Eylül Ada mız VE Melis Sena prenseslerimiz inşaallah

233 okudum yarın bitecek inşallah..

Esmacim Merve'nin tefriciyyelerini tamamladim Rabbim hayirlisiyla yavrusunu kucağına almayı nasip etsin inşallah...

Son düzenleme:
ASBELOVE NİN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 4 EKİM CUMA SAAT 24:00 A KADAR

HAYIRLI DOĞUM HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLARININ OLMASI

İKRAMAYA-------------------------------------------494=OKUDU
ESMA-------------------------------------------------490=OKUDU
ASBELOVE----------------------------------------------494=OKUDU
ECRİNNN07(ASLI) ---------------------------------------494=OKUDU
BİZİMDEBEBİŞİMİZOLSUN(DUYGU)------------------------ 494=OKUDU
GAMZEYNEP---------------------------------------------496=OKUDU
MEHMETELİF--------------------------------------------494=
MERVE10ER---------------------------------------------494=OKUDU
OZLEM_AHMET-----------------------------------------494=

[FONT=&amp]NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⒒ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir

3 GÜN İÇİNDE OKUMAYANLARI LİSTEDEN ÇIKARACAĞIM
[/FONT]

MERVE10ER İN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 7 EKİM PAZARTESİ SAAT 24:00 A KADAR

BEBEĞİNİN SIMSIKI TUTUNMASI KESEYİ GÖRMELERİ İÇİN HAYIRLI DOĞUM HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLARININ OLMASI

İKRAMAYA-------------------------------------------494=
ESMA-------------------------------------------------492=OKUDU
ASBELOVE----------------------------------------------494=
ECRİNNN07(ASLI) ---------------------------------------492=OKUDU
BİZİMDEBEBİŞİMİZOLSUN(DUYGU)------------------------ 494=
GAMZEYNEP---------------------------------------------496=
MEHMETELİF--------------------------------------------494=
MERVE10ER---------------------------------------------494=
OZLEM_AHMET-----------------------------------------494=

[FONT=&amp]NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîmâ’’ der.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir

[/FONT]

Son düzenleme:
ECRİNNN07(ASLI) NIN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 11 EKİM CUMA SAAT 24:00 A KADAR

TRANSFERİ OLDU BEBEĞİNİN SIMSIKI TUTUNMASI İÇİN HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLARININ OLMASI

İKRAMAYA-------------------------------------------635=
ESMA--------------------------------------------------634=
ASBELOVE-----------------------------------------------635=
ECRİNNN07(ASLI) ----------------------------------------635=
BİZİMDEBEBİŞİMİZOLSUN(DUYGU)------------------------ -635=
GAMZEYNEP----------------------------------------------635=
MERVE10ER----------------------------------------------635=

[FONT=&amp]NİYET SAHİBİ:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⒒ der.

DİĞER OKUYACAKLAR:

[/FONT]

SELAM ARKADAŞLAR
NASILSINIZ NELER YAPIYORSUNUZ BEN DÜN HASTA OLDUN İŞE GİDEMEDİM :2:
EVDE YATIYORUMM :2:
ÇOK KÖTÜ GRİP OLMUŞUM
ASBELOVE CANIM BEBİŞLER İKİZMİİ BEN YENİ ÖĞRENDİMM ÇOK SEVİNDİMM
ECRİN TRANSFERİN OLMUŞ inşallah BEBEİŞİN SANA SIMSIKI TUTUNUR İKİZ OLUR İNŞALLAH RABBİM EMEKLERİNİ BOŞA ÇIKARMASIN
İKRAMAYA ARKADAŞIN DOĞUM YAPMIŞ HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH KÖTÜ BİŞEY YOKTUR HAYIRLI HABERLERLE GELİRSİN

geçmiş olsun Esmacımm Rabbim acil şifa versin bitanem inşaallah ..hasta hasta listeleri düzenlemişsin sağol Allah razı olsun.....sağol canımm tüp bebişlerimiz ikiz meleklerimiz doğdu nasıl bir gündü rüyada gibi geçti..günüm hala kendime gelemedim...bu coşkuylaa raporumu hızlandırıp ön görüşmeye gitme kararı verdim eşim bile resimlerini görünce gaza geldi...inşaallah bebeişler sağlıkla dönecekler evlerinee.......arkadşlarımın tedavi dönemindeyiz...annesi hacca giden bir arkadaşımm da rica etti tefriciye başlamış bitirememiş ..ona okuyorum 1000 tane bu hengamede..bitmek üzere canımm...meryem grubumuz var her gece birimiz okuyoruz topiğimizde..bu hafta da üstüste ben okuyacam birkaç günn denk geldi canımm...ama durmak yok dualarla geçen günlerim olsun en zor günlerim inşaallah...

Son düzenleme:
Canım bende okudum ama sen 7 ekim demişsin son gün çoğu kısı okumamış benım kafam karıştı şimdi :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…