Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

kızlar dualara başlayamadım daha kanamam bitmedi 1 2 güne biter heralde,kendimi temiz hissedemiyorum abdestimi alıp öle başlamak istiyorum affınıza sığınarak,özellikle mokandan özürdiliyorum..

Iyi ki varsiniz biliyorsunuz bu ara bebislerimiz bizi biraz uzdu cok fazla girip muhabbetlerinize ortak olamiyorum ama bos bos yattigim icin okumustum listenin yayinlandigini bilmeden bir actim ki benim icin okunuyor esmam ve diger arkadaslar telden yazdigim icin tek tek isim yazamadim kusura bakmayin siz ne kadar gonlu guzel insanlarsiniz Rabbim gonlunuzdeki muratlari sizler icin hayirli eylesin insallahhhh sizleri cok seviyorum
Allahim sizlerden razi olsun..
Dualarimi okudum Rabbim kabul eylesin

canım esma zaten sık girmiyorki :)
yani ne begenebilir ne de alıntılayabilir
esmanın tayini çıktı. evini yeni yerleştiriyor.
işyerinde yoruldugunu yazmıştı :)
listeyi takip edebildiğine bence şükret. dua topiklerinde böyle şeyolmaz. haaa eğer esmanın sana kızdığını falan düşünüyorsan şu kadarını söyleyim, eger sana kızmış ya da sinirlenmiş olsaydı mutlaka özelden ya da burdan yazardı.
daha önceden samimi olduğu bir çok arkadaşını listeden çıkardı. kırıldığını belli eden biri yani :)
burda sevap kazanmanı istemiyor sanırım şeytan, devamlı vesvese veriyor :)

canım yaaaaaaaaaaa seninde kalbin cok güzel ve pamuk gibiAllah bebişlerini sana bagıslasın kuzum.cok iyi bak kendine İnsallah saglıklı sıhatli bebeklerini doguracaksın.Allah dualarımızı kabul etsin amin

canım benim okadar işin içinde diğer arkadaslarınkini alıntılaması ve benimkilerinin hepsini es gecmisi garibime gitti. hiç cevap yazmıyor bende dogal olarak bozuluyorum.sonucta yazdıklarımı okuyor.vesvesemi her neyse bilmiyom canım bu dualarımı okumama engel degil ben sadece darıldıgım seyi belirttim...alındım kısacası canım durum bu...zaten sinirlenecegi yada kızacagı bi durumyok sadece cevap verilmeyi tercih ederdim cünkü ben o atandıgında tebrik ettim konustum onunda aynı seyi yapmasını isterdim.ayrıca diger topiklerde gayet iletişim iyi ama burda cok iletişim yok bikac arkadasta sikayetmiş bu durumu...ben sadece durumumu anlattım.cok takılacak bi sey yok.herkezin canı sagolsun

Son düzenleme:

asbecimm görünmüyodunn şimdi nasılsınn pruloton depot verdi mi doktor erken doğumu engelliyor inşallah bundan sonra sorunsuz bir gebelik geçirirsin allah yardımcın olsun yat kendini yorma bir yemek için bi de wc için kalk yerinden
ben halaa mide bulantısıyla uğraşıyorum 2 gün bulanıyoo bi gün bulanmıyoo öyle geçiyoo

canım burası dua topiği oldugu için sohbet edilmiyor. geçmişe bakarsan sadece duamızı okudugumuzu belirtip çıkıyorduk.
esma benim yazılarıma da alıntı yapmadı. alınacak bi durum yok. dalgınlığına gelmiş de olabilir. şeytana uyma derim

.tamam canım.ben yapı olarak hassasım ve alınganımdır biraz.balık burcuyum dogal olarak hassasım.arkadasıma özgü bişey degil bu.darıldıgımda içimde saklamam söylerim.canı sagolsun.tesekkür ederim arkadasım.bu konuyla topiği mesgul etmeyelim.sagol canım k.i.b..

Son düzenleme:
Esmacim canim ben asbenin tefriciyyelerini insallah yarina tamamlarim canim 194 tane okuyabildim yarin transferim var sabah 8de dualariniz da eksik etmeyin Allah'a emanet olun

4 kaybın arkasında bu beşinci yine hevesim kursamda yine elim yüregimde dua isteyecem sizden neolur çok korkuyorum lütfen yardım edin allah razı olsun

Esmacim asbelovenin tefriciyesini tamamlayamadim malesef(410 dayım ancak yarin tamamladım.illk kez zamanında okuyamadım cok üzgünüm.hakkını helal et asbelcim

Asbelove bebisimin tefriciyelerini okuyorum cogu gitti azi kaldi bugun tamamlayacagim insaallah benimkini okundu kabul edebilirsiniz gecikme icin kusuruma bakmayin haftaya diger arkadaslarda daha cok vakit ayiracagim sozum olsun... 2 gun gelemeyecem sanirim.KV ye gidiyoru yatili olarak saglikla ve duayla kalin canlarim

Canim ben okudum.ama bi sorun var.ınş sen bitirmeden görürsün.ben 496 okudum.öyle okuyorduk diye tekrar bakmamışim.bu mahi gören biri nolur 2 eksik okusun.

kızlar bundan sonra bana okuyabılırmıyız cumartesı akşamı keseyı görmeye gıdıcez duaya ıhtıyacım var

CANIMM ŞİMDİ LİSTENİ YAYINLIYACAĞIMM rabbim DUALARIMIZI KABUL ETSİN inşallahh
BEBİŞİN SANA SIMSIKI TUTUNMUŞTUR

4 kaybın arkasında bu beşinci yine hevesim kursamda yine elim yüregimde dua isteyecem sizden neolur çok korkuyorum lütfen yardım edin allah razı olsun

• hamile bir kadının eşi,karnına şahadet parmağı ile bir daire çizerek 20 defa “YA MÜBDİ”yazsa ve okusa çocuk düşürülmekten korunur ve kurtulur. Bide hergün oku: ya hayyü ya kayyum bi rahmetike esteğisü

Allah bebegini sana bagıslasın amin

canımm ne rahatsızlğıı hepimizin amacı belli dua için burdayız kimse kimseye kırılmazz burda
herkesin amacı aynı ben bu aralar pek giremiyorumm listeleri bile doğru düzgün takip edemiyorum benim hatamm
işe alışamadım daha eve hep yorgun geliyorumm
kusuruma bakmayın

vcanım yaa nekadar farklı düşünmüşsün benim hakkımda ben çok giremiyorumm
çok yoğunum vaktim olunca yazıyorumm 2 gün topiğe giremediğim oluyor
bundan sonra daha çok ilgileneceğim kusuruma bakmaaaa

ASBELOVE NİN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 4 EKİM CUMA SAAT 24:00 A KADAR

HAYIRLI DOĞUM HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLARININ OLMASI

İKRAMAYA-------------------------------------------494=
ESMA-------------------------------------------------490=OKUDU
ASBELOVE----------------------------------------------494=
ECRİNNN07(ASLI) ---------------------------------------494=
BİZİMDEBEBİŞİMİZOLSUN(DUYGU)------------------------ 494=OKUDU
GAMZEYNEP---------------------------------------------496=OKUDU
MEHMETELİF--------------------------------------------494=
MERVE10ER---------------------------------------------494=OKUDU
OZLEM_AHMET-----------------------------------------494=

[FONT=&amp]NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⒒ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir

3 GÜN İÇİNDE OKUMAYANLARI LİSTEDEN ÇIKARACAĞIM
[/FONT]

anladım canım.ben yanlıs anlamısım valla üzülmüstüm esma beni sevmiyo dietamam simdi sevindim begenmezsende darılmam artıkınyas 28 ama gel görki cocuk gibiyim içimde dısımda öyle.küserim 2 dakkaya barısırım:)Allah yardımcın olsun tamam canım sorun yok dualara devam

Son düzenleme:
MERVE10ER İN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 7 EKİM PAZARTESİ SAAT 24:00 A KADAR

BEBEĞİNİN SIMSIKI TUTUNMASI KESEYİ GÖRMELERİ İÇİN HAYIRLI DOĞUM HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLARININ OLMASI

İKRAMAYA-------------------------------------------494=
ESMA-------------------------------------------------492=
ASBELOVE----------------------------------------------494=
ECRİNNN07(ASLI) ---------------------------------------494=
BİZİMDEBEBİŞİMİZOLSUN(DUYGU)------------------------ 494=
GAMZEYNEP---------------------------------------------494=
MEHMETELİF--------------------------------------------494=
MERVE10ER---------------------------------------------494=
OZLEM_AHMET-----------------------------------------494=

[FONT=&amp]NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⒒ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir

3 GÜN İÇİNDE OKUMAYANLARI LİSTEDEN ÇIKARACAĞIM
[/FONT]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…