Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

eksik var sanırım esmacım destek olalımm haber bekliyorum senden ne kadar lazımsa okumaya çalışırımm...yeni listenize dahil olmak isterimm Rabbim yardımcımız olsun inşaallah

ELANOR01 İN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 3 EYLÜL SALI SAAT 24:00 A KADAR

HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLARININ OLMASI

NURSEN-----------------------------------------------496=OKUDU
ESMA-------------------------------------------------492=OKUDU
ASBELOVE---------------------------------------------496=OKUDU
MUHAT------------------------------------------------
ECRİNNN07(ASLI) -------------------------------------496=OKUDU
MİNİGMANİG------------------------------------------496=OKUDU
M.OKAN----------------------------------------------
ELANOR01--------------------------------------------496=OKUDU
GAMZEYNEP-------------------------------------------496=OKUDU

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⒒ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir

3 GÜN İÇİNDE OKUMAYANLARI LİSTEDEN ÇIKARACAĞIM

kızlar liste bittimi ya

esmacım gene liste yapalım

kızlar nerelerdesiniz :18::18::18:

kızlar kaç zamandır gelcem gelemiyorum. tam geldim liste bitmiş. yeni liste olursa ben öbür listede okuyamadıklarımın yerine okumak istiyorum. size karşı mahçubum

bu listede de eksik varsa okuyayım.

liste bitmedi canımm daha bir arkadaşımız varr
onuda bugün yayınlıyacağımm bitince katılmak isteyen olursa tekrar başlarız

kızlar kaç zamandır gelcem gelemiyorum. tam geldim liste bitmiş. yeni liste olursa ben öbür listede okuyamadıklarımın yerine okumak istiyorum. size karşı mahçubum

bu listede de eksik varsa okuyayım.

canımmm bebek yoruyordur senii listeyi tamamlamak üzereyizz biraz aksamalar oluyor
okumak istersen eksiklerimiz varr sana yazayım

eksik var sanırım esmacım destek olalımm haber bekliyorum senden ne kadar lazımsa okumaya çalışırımm...yeni listenize dahil olmak isterimm Rabbim yardımcımız olsun inşaallah

evet canım eksik var çokk iyi olurr yazımı okuyunca kaçtane alacağını yazarsın
ALLAH razı olsunn kat kat karşılığını versin İNŞALLAHHHH

Elenor icin 200 okudum allah gonlune gore versin
Esmacim yeni listeye beni ekleyebilirsin benim fikrim 3 gunde bitirmek biraz zor oluyor o yuzden aksıyor liste hafta da bir ya da 5 gun de 1 kisiye okursak liste daha rahat ilerler derim ben tabi bu benim fikrim

Kizlar dualariniza ihtiyacimiz var perşembe kanamayla dr.a gittik simdi evde yatiyorum ve igne yiyorum nolur dua edin Rabbim bebislerimi bize bagislasin

10 gundur falan hic giremiyorum kizlar.malum Dr isleri falan biliyorsunuz.ne kadar Eksik kaldi bende okuyaym

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…