Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

cnm geçmiş olsun Rabbim esirgesin inşallah,nedeni ni dr nededi
sağol canımcım bebeğin birinin plasentası rahim ağzına çok yakınmış ondan canımcım en ufak bi şeyde kanama yaşayabilirmişiz
şimdi azaldı lekelenmem şükür inşallah perşembe günü bebişlerimi görürüm herşey yolundadır kanama da bitmiştir:nazar::KK16:
cok gecmiş olsun Allah bebegini sana bagıslasın
aminnnn canım benim aminnnnnnnnnnnnnnnnn:KK16::KK16:
bebişlerimi sağlıkla hayırla kucağımıza alabilmeyi nasip eder inşallahhhhh:KK16:

Kizlar dualariniza ihtiyacimiz var perşembe kanamayla dr.a gittik simdi evde yatiyorum ve igne yiyorum nolur dua edin Rabbim bebislerimi bize bagislasin:nazar:
geçmiş olsun asbe bebğimm Rabbimm koruusn inşaalah meleklerini...:KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::KK49::nazar::nazar:
sağol canımcım bebeğin birinin plasentası rahim ağzına çok yakınmış ondan canımcım en ufak bi şeyde kanama yaşayabilirmişiz
şimdi azaldı lekelenmem şükür inşallah perşembe günü bebişlerimi görürüm herşey yolundadır kanama da bitmiştir:nazar::KK16:

bebişlerimi sağlıkla hayırla kucağımıza alabilmeyi nasip eder inşallahhhhh:KK16:
:18::18::18::18::26::26::26: inşaallah normale dönecekler güzel düşünmeye çalışalım canımm benimm..
evet canım eksik var çokk iyi olurr yazımı okuyunca kaçtane alacağını yazarsın
ALLAH razı olsunn kat kat karşılığını versin İNŞALLAHHHH:KK16::KK16:

Canım benimm yaaa cumartesi günü şehirdışındaydım pazar da uğrayamadımm eşim evdeydi..yeni taşındığımız için hala tadilatlık işler oluyor beraber onlarla ilgilendik bugün de tedavideki arkdşım test yaptı negatif sonuçaldı kötü hissediyorumm....geç kaldım sanırım elanor bitirmiş tefriciyeleri Allah razı olsun kendisinden...yeni listeye yardım ederim artık inşaallah
:KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
geçmiş olsun asbe bebğimm Rabbimm koruusn inşaalah meleklerini...:KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::KK49::nazar::nazar:

:18::18::18::18::26::26::26: inşaallah normale dönecekler güzel düşünmeye çalışalım canımm benimm..

Canım benimm yaaa cumartesi günü şehirdışındaydım pazar da uğrayamadımm eşim evdeydi..yeni taşındığımız için hala tadilatlık işler oluyor beraber onlarla ilgilendik bugün de test tedavideki arkdşım tets yaptı negatif sonuçaldı kötü hissediyorumm....geç kaldım sanırım elanor bitirmiş tefriciyeleri Allah razı olsun kendisinden...yeni listeye yardım ederim artık inşaallah
:KK16::KK16::KK16:

canım Allah razı olsun inşallah düzelecek yatmaktan ve dua etmekten başka yapacağımız bişey yok Rabbim emanetlerini sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin:KK16::KK16::nazar::nazar:

• Hamile bir kadının eşi,karnına şahadet parmağı ile bir daire çizerek 20 defa “YA MÜBDİ”yazsa ve okusa çocuk düşürülmekten korunur ve kurtulur.

bunu oku istersen kuzum

canım Allah razı olsun inşallah düzelecek yatmaktan ve dua etmekten başka yapacağımız bişey yok Rabbim emanetlerini sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin:KK16::KK16::nazar::nazar:

bol bol el mubdi çek elini karnına koy canımm şfaydası şifası olucak inşaallah

insallah benimde ikizim olurrrrrrrrrrrrrrrrr oy oy pamuggg pamugggg:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım Allah herkese anne olmayı nasip etsin amin amin amin hepimize nasip etsin insallah ALLAHIMMMMMM:21::21::21:

çok geçmiş olsun canım inşallah tez zamanda geçer lekelenmelerin ve bir daha yaşamazsın bu durumu
gerçekten çok zor oluyo insanın içi kalkıyo kan-leke göre göre
ayrıca ikizlerin olacağını bilmiyordum Allahım bağışlasın yavrularını.

ELANOR01 İN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 3 EYLÜL SALI SAAT 24:00 A KADAR

HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLARININ OLMASI

NURSEN-----------------------------------------------496=OKUDU
ESMA-------------------------------------------------492=OKUDU
ASBELOVE---------------------------------------------496=OKUDU
MUHAT------------------------------------------------
ECRİNNN07(ASLI) -------------------------------------496=OKUDU
MİNİGMANİG------------------------------------------496=OKUDU
M.OKAN----------------------------------------------
ELANOR01--------------------------------------------496=OKUDU+792OKUDU
GAMZEYNEP-------------------------------------------496=OKUDU
SEYBİL------------------------------------------------200=OKUDU

[FONT=&quot]Hz. Peygamberimiz Muhammed (sav)’in yüzü suyu hürmetine, okuduğumuz salatı şerifelerin yüzü suyu hürmetine, bütün peygamberlerin yüzü suyu hürmetine, veli kullarının yüzü suyu hürmetine, ismi azamın, esma’ül hüsna’nın yüzü suyu hürmetine, Kuran-ı Kerim’in hürmetine, nihayetsiz sonsuz gücün kudretin yüzü suyu hürmetine, bize duyduğun merhametin yüzü suyu hürmetine yüce rabbim gönlümüzdeki bütün duaları, niyetleri kabul etsin inşallah… AMİN… [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]

MOKAN IN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 19 EYLÜL PERŞEMBE SAAT 24:00 A KADAR

NURSEN-----------------------------------------------496=
ESMA-------------------------------------------------492=
ASBELOVE---------------------------------------------496=
MUHAT------------------------------------------------496=
ECRİNNN07(ASLI) -------------------------------------496=
MİNİGMANİG------------------------------------------496=
M.OKAN----------------------------------------------496=
ELANOR01--------------------------------------------496=
GAMZEYNEP-------------------------------------------496=

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⒒ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir

3 GÜN İÇİNDE OKUMAYANLARI LİSTEDEN ÇIKARACAĞIM
:KK20::KK20::KK20:

[FONT=&quot]Hz. Peygamberimiz Muhammed (sav)’in yüzü suyu hürmetine, okuduğumuz salatı şerifelerin yüzü suyu hürmetine, bütün peygamberlerin yüzü suyu hürmetine, veli kullarının yüzü suyu hürmetine, ismi azamın, esma’ül hüsna’nın yüzü suyu hürmetine, Kuran-ı Kerim’in hürmetine, nihayetsiz sonsuz gücün kudretin yüzü suyu hürmetine, bize duyduğun merhametin yüzü suyu hürmetine yüce rabbim gönlümüzdeki bütün duaları, niyetleri kabul etsin inşallah… AMİN… [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]

amin amin Rabbim bizede hayırlısıyla hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallahh..

[FONT=&quot] [/FONT]

Allah kabul eylesin insallah tatlı bebişleri olsun:21::21::21:canım ben minigmanıg nikimi degiştim.yeni listede gercek adım duyguyuda nikimin yanına yazarmısın canım.öptüm

• Hamile bir kadının eşi,karnına şahadet parmağı ile bir daire çizerek 20 defa “YA MÜBDİ”yazsa ve okusa çocuk düşürülmekten korunur ve kurtulur.

bunu oku istersen kuzum
Esime her aksam okutuyorum canim Allah razi olsunnn:KK16::KK16::nazar:
bol bol el mubdi çek elini karnına koy canımm şfaydası şifası olucak inşaallah
Aklima gelen herseyi okiyotum canim salavât el mubdi ayetel kursi nas felak aklima ne geliyorsa Rabbim bebislerimizi bize bagislasin:KK16::KK16:
insallah benimde ikizim olurrrrrrrrrrrrrrrrr oy oy pamuggg pamugggg:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım Allah herkese anne olmayı nasip etsin amin amin amin hepimize nasip etsin insallah ALLAHIMMMMMM:21::21::21:
Aminnnn canim benimmm aminnnn Rabbim hepimize nasip etsin inşallahhhh:KK16::KK16:
çok geçmiş olsun canım inşallah tez zamanda geçer lekelenmelerin ve bir daha yaşamazsın bu durumu
gerçekten çok zor oluyo insanın içi kalkıyo kan-leke göre göre
ayrıca ikizlerin olacağını bilmiyordum Allahım bağışlasın yavrularını.
Aminnn canim aminnn her lavaboya girişimde odum patliyor yarin sabah dr.a gidecegiz insallahh miniklerim iyidir ve kanama bitmis olur aminmm canimmm aminnnnn:nazar::nazar:

Esime her aksam okutuyorum canim Allah razi olsunnn:KK16::KK16::nazar:

Aklima gelen herseyi okiyotum canim salavât el mubdi ayetel kursi nas felak aklima ne geliyorsa Rabbim bebislerimizi bize bagislasin:KK16::KK16:

Aminnnn canim benimmm aminnnn Rabbim hepimize nasip etsin inşallahhhh:KK16::KK16:

Aminnn canim aminnn her lavaboya girişimde odum patliyor yarin sabah dr.a gidecegiz insallahh miniklerim iyidir ve kanama bitmis olur aminmm canimmm aminnnnn:nazar::nazar:

oku canım nas felak ayetel kürsi bende okumaya baslayalı daha iyiyim inan.sende oku kuzum.Allah korusun bebeklerini:nazar::nazar:.neyin var canım bu arada ???:26:

oku canım nas felak ayetel kürsi bende okumaya baslayalı daha iyiyim inan.sende oku kuzum.Allah korusun bebeklerini:nazar::nazar:.neyin var canım bu arada ???:26:

Gecen hafta kanamam oldu canim simdi de kahve lekelenme olarak devam ediyor insallah hersey yolundadir bebislerim iyidir sabah dr.a gidecegiz dua edin bizlere:KK16::nazar:

Gecen hafta kanamam oldu canim simdi de kahve lekelenme olarak devam ediyor insallah hersey yolundadir bebislerim iyidir sabah dr.a gidecegiz dua edin bizlere:KK16::nazar:

anladım canım cok gecmiş olsun proluton depot vurduruyodu doktorlar düsük tehditi olanlara ve bol su iç kuzum.insallah hersey yolundadır canım cok dikkat et canım yat bol bol haber et durumdan canım dua edicem:KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
anladım canım cok gecmiş olsun proluton depot vurduruyodu doktorlar düsük tehditi olanlara ve bol su iç kuzum.insallah hersey yolundadır canım cok dikkat et canım yat bol bol haber et durumdan canım dua edicem:KK16::KK16::KK16:
Cok sukur bebislerimiz iyiymis canim direk progestan igne yapiliyor canim sabah aksam sureleri kesin kestirilemediginden garantiye almamiz lazim dedi dr. Suyu cok icemiyorum canimcim ya ama deniyorum Allah razi olsun yatisa devam:KK16:
hamile hamile dua okuyosun:nazar: :nazar::nazar:
Allah yardımcın olsun:21::21::21:bebişlerini korusun:nazar:
Aminnn canim benimm aminnn okumam mi elimden geldigince okumaya devam:KK34:

Cok sukur bebislerimiz iyiymis canim direk progestan igne yapiliyor canim sabah aksam sureleri kesin kestirilemediginden garantiye almamiz lazim dedi dr. Suyu cok icemiyorum canimcim ya ama deniyorum Allah razi olsun yatisa devam:KK16:

Aminnn canim benimm aminnn okumam mi elimden geldigince okumaya devam:KK34:

ooo cok sükür canım benim içini ferah tut insallah atlatcaksınız bu günleri.yat kuzum dinlen insallah bu günlerde gececek.Allah kabul eylesin canım.bebeklerini sana ve esine bagıslasın Allah korusun amin:21:

X