Meleim..

kibela24

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
6.205
51
44
yüREğiMe iYİ baK sevGiLim...!!

şU düMdüz yaZaLım diYE biZLer iÇİn yaPıLan kağIt pARçaLarındAN biRİne sENin iÇİn başLAdım yaZmaYa... niYEtim kenDimi aNlatMAk değiL sevgiLİm.. bU satıRların hEr biRİndE seNi yaZMak isTiyorUm!! sENin gÖzLErini, sENin eLLerİni, seNin yüREğiNi... sENin oLup dA beNimLE payLaştığIn şeYLerİ yaZmaK yaNi hEr şEYini!! tIpkı beNim giBi... boŞunA değİL "biZ" oLuşuMuZ!! böYLesiNe öZLem duyMamIz boŞunA değİL!! sEvgiLİm seNde eMAneTim var, oNA iyi bAK.. bEN seNinkiNi göZLerimDen biLE sakıNıyorUm...

sENin eLLerinLe deVaM ediYOrum yaZmaYa.. biRdeNbiRe beNim oLan vE sOnsuZa deK beNim kALacaK eLLErinLE...kaLemi tıpKı sENin giBİ tuTUyorUm seVgilim... eMAnetiME iYİ baK... heRKesLErden saKın oNu! boŞuNa uğRAşma, gERi aLamazSIn beNdeKiNi!! o aRTık beNim, biZİm, iKimiZİn...

yiNe gÖzLErindE gÖzLErimi gÖrdüM, o kAPkaRAnLık gEceDe bİLe! bAKışLArınIn aydıNlığı, gÖzLerini; gÖzleriN dE beNi göStErdi baNa biR keZ daHa!! beN kiM miYİm?? bEN "sEN"im sEVgiLim.. duY beNi kALbiNdeyİm.. hıI biR dE eMAneTİme iyİ baK.. baŞkASı eManET bırAkmaSIn saKın saNA!! yüREğiNde beNden baŞkaSInın eManeTİne yeR oLmaSIn; oLur mu seVgiLİm??

sESin kuLakLArımDA beNi sevdiğİnİ söYLüYor vE beN sENin ağZIndAN döKüLen hER sÖZcüğE hiÇ soRguLamaDAn iNanıyOrum!! bEYnim, kaLbim... yerlErindEn çIkmak isTErCEsiNE -zaNgıR zaNgıR- tiTriyOr.. çÜnkÜ sEN beNdesiN.. beNimSİn!! aRtıK seNdekİ eManeTİm değİL sEVgiLİm!! eBediYEn sENin o!! zARar vERMe; hERşeYiyLe sanA hEdiyE eTTiğim bU koCamaN yüREğe iYİ baK...

sENi seVİyoRUm...
MeLeĞiM...!!

"Alıntı"

X