Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Canim benim öküz boğazına çok düşkün olunca malum hergün çeşit çeşit yemek yapıyorum. Düşün bide bunları yiyip gece 12 gibi bide tost istiyor ama hala çok zayıf. Bu ay vitamine başladık 2 kilo almış inş daha çok alır :KK72::KK72::KK72:
cnm benimkide yer ama kilo malesef almıyor 2 kilo aldırana kadar canım çıkıyo sonra biraz işte yorulsun yoğun olsun iş hooooop gidiyor 3 kilo napacam ben bu adama bilemedim ki:KK57:

makarnayı sıcak suda haşlaşıp süzüp yağdan geçiriyosun... o sırada başka bir tavada soğanı ve kıymayı kavurup üzerine bikaç domates doğruyosun domates hafif eziliyoru ya tuzunu atıp karıştırıp altını söndürüyosun... tabağa makarnayı koyuyosun üzerine sarımsaklı yoğurt döküyosun onun üzerine de yaptığımız kıymalı sosu döküyoruz isteyen kırmızı biber nane falan da dökebilir... afiyet olsun..

ağzım sulandı uyuzlar daha dün yedim bugün de mi yapıcam

makarnayı sıcak suda haşlaşıp süzüp yağdan geçiriyosun... o sırada başka bir tavada soğanı ve kıymayı kavurup üzerine bikaç domates doğruyosun domates hafif eziliyoru ya tuzunu atıp karıştırıp altını söndürüyosun... tabağa makarnayı koyuyosun üzerine sarımsaklı yoğurt döküyosun onun üzerine de yaptığımız kıymalı sosu döküyoruz isteyen kırmızı biber nane falan da dökebilir... afiyet olsun..

ahahaaa neyseki çok zor deil yap ye afiyetle canımm

ay ben bunu yapacam şimdi benimde ağzım sulandı:KK57:

X