Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

DILEGI: moonserose (ayşegül)Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1250---OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1250--OKUNDU
3---sweet42(elif)---------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1250---
4----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1250---OKUNDU
5---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1250--OKUNDU
6---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1250---OKUNDU
7---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1250---
8---badefne(demet)----------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1249---

okuyanlardan ALLAH razı olsun ALLAH kabul etsin İNŞALLAH.............

ciddi misin,halini bildikleri halde hem hizmet bekleyip hem de 1 ay mı kalacaklar? ne diyeyim ALLAH hidayet versin,sana da güzel ALLAH ım sabır ve güç versin canım

canım benim bi arkadaşım gebeliğinde idrar yolu enfeksiyonu nedeniyle 40 şişe serum yedi belki sanada verirse dr daha çabuk atarsın.. Oğluş gelio hee hadi hayırlı olsunnn

Canımm Rabbim yardımcın olsun ne diyim inşallah anlayış gösterirlerde çok kalmazlar yada bi işin ucundan tutarlarda hizmet beklmezler

günaydın bu arada bende ctesi kontroldeydim.. anormal bi durum yok dedi dr iç kanama 5,5 cmden 4 cme düşmüş dahada küçülür dedi 8 ay sonrasına randevu verdi bu süre içinde sakın hamile kalayım deme dedi rahim hazır değilmiş henüz

cnm benim hakkına hayırlısı olsun RABBİM acil şifalar versin ....çalışmalara başladığın ay hamiş kalırsın İNŞALLAH....

Teşekkür ederim canım. Evet idrar tahlilinde çıktı enfeksiyon.fitil verdi 7gun kullanacagim bide suda eritmeli antibiyotik verdi 1kullanimlik .ffitil 3 tane kaldı ama hala belirtiler devam ediyor.

Teşekkür ederim canım. Evet idrar tahlilinde çıktı enfeksiyon.fitil verdi 7gun kullanacagim bide suda eritmeli antibiyotik verdi 1kullanimlik .ffitil 3 tane kaldı ama hala belirtiler devam ediyor.
Cnm ya geçmiş olsun hamile olmadan yaşamıştım yanma oluyorsa zor tabi ama ilaç kullanacaksın İNŞALLAH çabucak geçer bol su iç cnm.....

Teşekkür ederim tatlım 1 şişe serum banada verdi.ilaclari kullan geçmezse başka tedavi uygulayacagim dedi.kdedi.kendim için değilde bebeğim için korkuyorum. Rabbim korusun inş onu.

Cnm ya geçmiş olsun hamile olmadan yaşamıştım yanma oluyorsa zor tabi ama ilaç kullanacaksın İNŞALLAH çabucak geçer bol su iç cnm.....
Zaten hayat döngum şu iç ve VC ye git oldu.yoldu.yanma var zonklama var kasık agrilarim var.ins ilaç bitmeden geçer. Bu arada ben duayı okuyamiyorum.sürekli vcye gitmekten abdest Tutamıyorum

Huu huuu gençler nabersiniz
Bugün doktora gittim 9+4 olmuşuz ilk defa bu kadar ilerleyebildikbulantı kusma hala devam ediyo bi ilacımı kesti doktorum o ilaç beni mahvediyo diyince hemen bırak dedi. Haftaya yine gidicem hala kötüysem başka ilaç vercekmiş baş dönmesi göz kararması da başladı alttan alttan en erken 4 eylülde en geç 24 eylülde doğururmuşum herşey normal giderse normal doğum olcakmış bi doğsun ben biliyom ona yapacağını dedim götünü ısır sen onun dedi doktorum rahatsızım ama keyfim yerine geldi artık hamileyim demeye başlıcam galiba şimdiye kadar pek öyle gelmiyordu. Kalp atışını dinletmedi gitti yaw kalp atışı çok iyi dinlemeye gerek yok dedi uyuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…