Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

DILEGI: istediğim günahlarımın affı, sağlığımda hiç bir sorun çıkmaması ve hayırlı sağlıklı eşimle huzurla mutlulukla büyüteceğim evlatlarımın olması.Sevdiklerimle mutlu bir hayat... ve gebeliğimin sorunsuz geçmesi Allahim @polyanna23(leyla) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1500--OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1499--OKUNDU
3---sweet42(elif)---------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400---OKUNDU
4----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400
5---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1400
6---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1400--OKUNDU
7---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1400--OKUNDU
katılıma göre arkadaşlara dağıtacağım liste başından başlayalım........

okuyanlardan ALLAH razı olsun ALLAH kabul etsin İNŞALLAH.............

Himm evet herkes calisiyo ya o yuzden girmiyolardiur diger hamislerde yorgun herhalde biz kadik iste bole :) senin hamislik nasil bulaniomu miden kuzum
cnm şükür halsizlik hali çabuk yorulma ve göğüs hassasiyeti dışında ara ara sık değil yani mide bulantısı hissi var bu arada akıntı var ......bunların dışında ağır bir belirti yok oğlumdada böyleydim hani çok ağır geçmemişti İNŞALLAH bundada ağır geçmez tek sorun iştahsızlık:)

Ayy kiyamam zorla yesen miden mi almiyo hani bebis senin depodan buyuyo suan ya sen saglikli olki bebiste olsun ben sirf o yuzden kilo almaya calisiyorum depom saglam olsun die

Ayy kiyamam zorla yesen miden mi almiyo hani bebis senin depodan buyuyo suan ya sen saglikli olki bebiste olsun ben sirf o yuzden kilo almaya calisiyorum depom saglam olsun die
ben zaten çok uyuzum tek yemek yiyemem birde iştehsızlık tam oldu.....vitaminden dolayı akşam iştahım iyi oluyo dengeler inşallah......

Hadi ya ayyne kadardir ayrisiniz ayni sehirdesiniz ama dimi ? Ben bilmiyodum ya
yok gülüm ben istanbula bir türlü yerleşemedim o yüzden git gel yaptım sırf onu ikna etmek için ama malesef ikilemde yaşadık ama en son gelmeye karar verdim ve 2 ay öncede evi taşıdık annem ona oğlu gibi bakıyor bende hergün 3 kez telde görüşüyorum sık sık mersine gitme nedenim de o aslında ama büyüdü teyzesi artık 16 yaşında......işte herkesin bir yarası var içinde ara ara kanıyor ara ara kabuk tutuyor ama geçmiyor..........Rabbim büyük dert vermesin İNŞALLAH bu bebeğim analı babalı büyür tek dileğim bu.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…